Zeta Beyaz İnceleme 2017 | Bu okuyun önce satın etmeyin!

Home » Review » Zeta White » Zeta Beyaz İnceleme 2017 | Bu okuyun önce satın etmeyin!

Last Updated on

Zeta Beyaz her yaştan erkekler hem de kadınlar için iyi çalışır güçlü cilt beyazlatma çözümdür.

Zeta Beyaz Yorumlar: Bu Sistemi Aydınlatma İyi Cilt mı?

doğal, ancak son derece etkili, deri rengini açan maddeler, dikkatli bir şekilde geliştirilmiş bir karışımı ile formüle edilir, çünkü sert ağartıcı kremler ya da sert cilt beyazlatma ürünleri güvenli ve alternatif bir taslaktır.

ürünleri insanların rahat ve kendi cilt daha güvende hisseder yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

formülündeki bileşenler ve nihai ürünün kendisinin Bütün araştırmalar yapılmış ve% 100 güvenli ve onlar aradıkları desteği sunmak için iyi çalışmasını sağlamak için hangi test ettik.

Nasıl Zeta Beyaz cildinizde Çalışır?

Zeta Beyaz Bir Üç 3-Nokta cilt Aydınlatıcı Sistem mı.

Görünür cilt ağartıcı sonuçları nihai için gereken her şeyi sunmak, cilt aydınlatma çözümleri, yüz yıkama, nemlendirici ve gece kremi üçlemesini içeren Bizim 3 sayılık ışıklandırma sistemi.

Zeta Beyaz aralık gün ve günlük kullanım optimum zamanlarda tüm cildin ihtiyaçlarını, yüksek iyi etki için tavsiye edilir karşılamak için ittifak olarak birlikte çalışır.

Artıları:

bileşenlerin doğal bir karışımını içerir.

 • % 95 organik
 • Hiçbir kimyasallar.
 • Hiçbir toksinler.
 • Hiçbir hidrokinon.
 • Alkol Paraben, Sülfat Ücretsiz
 • Daha da iyisi, hiçbir kötü yan etkileri.
 • Sadece hafif, daha beyaz ve doğal olarak daha parlak bir cilt.
 • Her ürün düzenli kullanım için% 100 güvenlidir.
 • Mükemmel para değeri fazladan yüz yıkama içerdiğinden.
 • Birleşik Krallık’ta yapılan
 • Vegan Dostu
 • Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir
 • % 100 Para İade Garantisi
 • 24 saat Night & Day için çalışır

EKSİLERİ:

Hiçbir kötü yan etkileri% 100 güvenli olduğu için. Sadece yan etkileri yukarıda belirtilen maddelere duyarlı olan bu halkların görülebilir.

İkinci çekince sen sinerjizmada bu üç ürünlerini kullanmalıdır olduğunu.

Zeta Beyaz Yorumlar: Bu Sistemi Aydınlatma İyi Cilt mı?

İşte bu sistem ile kullanılması gereken üç formüller şunlardır:

1. Yüz Aydınlatıcı Yıkama:

Programın ilk yekpare yüzü aydınlatma yıkamadır.

Bu yıkama deri pigmentasyonu hafifletmek için doğal olarak çalışır zengin papaya özü enzim bulunmaktadır.

Buna ek olarak, formül can cildinizin ürettiği melanin miktarını azaltır limon özleri vardır.

Kullanılacak gerekli zeta beyaz ürünün üç ürün dışında, bu bir çarpıcı veya şaşırtıcı bir görünüm elde etmek ilk adımdır.

MALZEMELER

Yüz aydınlatma yıkama Saflaştırılmış su, kayısı yağı (Prunus armeniaca) içerir, setearil alkol, polisorbat 60, koko glükosit, hindistan cevizi yağı (Cocos nucifera), avokado yağı (persea Gratissima), stearik asit, bitkisel gliserin, potasyum oleat, potasyum kokoat , potasyum sitrat, iksantan zamkı, papaya özü (carica papaya), kızılcık özü (Vaccinium macrocarpon), çilek özü (Fragaria vesca), limon özü (narenciye medica limonum), mango özü (Mangifera indica), potasyum hurma kernelat, hurma çekirdeği, ipek peptid, fenoksietanol ve etilhekzilgliserin.

AÇIKLAMA

Tüm cilt tipleri için uygundur, Zeta Beyaz yüz yıkama nazikçe daha iyi yıldırım nemlendirici veya gece kremi absorbe mükemmel bir üs oluşturmak için yardımcı iken, cildinizi temizler.

NASIL KULLANILIR

sabah ve akşam, günde iki kez kullanın. Islak cilde yüz yıkama küçük bir miktar uygulanır. kapalı durulama ve yavaşça kuru okşamaya önce, dairesel bir hareketle, içinde masaj yapın.

yıldırım nemlendirici veya gece kremi ile izleyin. İkinci sabah ve akşam, daha hafif, daha beyaz bir cilt için gereken temelleri yolunda ilk adım bu.

$ 38.64 $ 64.44 arasında perakende gelen yüz yıldırım yıkama üzerine mal olacak.

2. Aydınlatıcı Gece Kremi

Programın ikinci ayrılmaz uyku veya geri yüklemeler sırasında cilt doldurmak yardım ve bir gece boyunca uyur cilt geliştirir yıldırım gece kremi olduğunu.

krem yüzeyinden ölü ve hasarlı cilt hücrelerini kaldırarak sorumludur Allantoin yüksek seviyede artırır bir bileşik denilen allantoin bakımından zengindir, cildin yeni büyümesi için önünü daha parlak bir yüzeye iyileşmek ve geliştirmek yapabiliyor , daha açık bir deri ve daha fazla koyulaşma önler.

Buna ek olarak, bu formül çarpıcı parlaklık teşvik antienflamatuar ajanların özellikleri daha parlak ve canlı görünümlü uyanacaktır anlamına sahiptir.

Uyurken Kısacası, Zeta Beyaz yıldırım gece kremi, hücre ciro ve gençleşme yardımcı olur. Bir sonraki gün için hazırlanırken, karanlığı ve pigmentasyon Fade.

MALZEMELER

Aydınlatıcı gece kremi Saflaştırılmış su, setearil alkol, polisorbat 60, bitkisel gliserin, ayçiçeği yağı (Helianthus annuus), zeytin yağı (Olea europaea), hindistan cevizi yağı (Cocos nucifera), shea yağı (butyrospermum parkii), kayısı yağı (içerir Prunus armeniaca ), çinko oksit, ipek peptid, E vitamini (tokoferol), C vitamini (askorbik asit), hiyaluronik asit (sodyum hyaluronat), stearik asit, ksantan zamkı, avokado yağı (persea Gratissima), buğday tohumu yağı (triticum vulgare), akşam çuha çiçeği yağı (eşek otu), argan yağı (Argania spinosa), yeşil çay ekstresi (camellia sinensis yaprağı), çarkıfelek özü (passiflora edulcis), arnika yağı (arnika montana), erik özü (prunus domestica),, allantoin, fenoksietanol ve etilhekzilgliserin .

NASIL KULLANILIR :

Yavaşça temizlik ve kurutma sonrasında geceleri yüz ve boyun içine sürün. En iyi sonuçlar için bol miktarda uygulayın ve sen uyurken cildinize emmesini sağlamak.

$ 38.64 $ 64.44 arasında perakende dan gece kremi yıldırım üzerinde mal olacak.

3. Aydınlatma Nemlendirici

Son olarak, sistemin son bileşeni sadece cildinizi aydınlatmak, ancak deri koyulaşması ışınlarına karşı doğal güneş ve kalkan gibi davranmaya meyankökü özü içeren bir yıldırım nemlendirici bulunmaktadır.

Bu nemlendirici o kalır kalan karanlık noktalar ve diğer sorunları temizleyerek ihtiyacı ekstra boost ile cildi sağlamak için çalışır.

ayrıca koyulaşması dan pigmentasyon gelen restorasyon ve koruma hem sağlanması.

Zeta Beyaz aydınlatma nemlendirici doğal cilt rengini açan maddeler mükemmel bir kombinasyonu ile formüle edilir.

Bu formülde ile kullanıcılar gerçekten çarpıcı bir ışıltı için kendi görünümünü geliştirmek edebiliyoruz.

MALZEMELER

aydınlatma nemlendirici Saflaştırılmış su, setearil alkol, polisorbat 60, bitkisel gliserin, ayçiçeği yağı (Helianthus annuus), zeytin yağı (Olea europaea), hindistan cevizi yağı (Cocos nucifera), shea yağı (butyrospermum parkii), kayısı yağı (içerir Prunus armeniaca ), çinko oksit, ipek peptit, protein, vitamin E (tokoferol), C vitamini (askorbik asit), hiyaluronik asit (sodyum hyaluronat), papaya özü (carica papaya), kızılcık özü (Vaccinium macrocarpon), çilek özü (Fragaria vesca), limon özü (narenciye medica limonum), meyan özü (glycyrrhiza glabra), allantoin, stearik asit, ksantan zamkı, fenoksietanol ve etilhekzilgliserin.

NASIL KULLANILIR

Yavaşça Zeta Beyaz yüz yıldırım yıkama ile temizledikten sonra, cildinize nemlendirici bol miktarda sürün. Sen tek başına veya makyaj için bir üs olarak kullanılabilir.

$ 38.64 $ 64.44 arasında perakende dan nemlendirici yıldırım üzerinde mal olacak.

Zeta Beyaz Sonuçları

zetawhite önce sonra

Zeta Beyaz kullanarak size çok daha az yüksek uç cilt beyazlatma sistemi ile almayı beklediğiniz aynı sonuçları verecektir. Günlük kullanıldığında, sistem zamanla cildinizi aydınlatır melanin üretimini önleme işe gider. % 100, bütün doğal bir sistem güvenli ve etkilidir.

önce beyaz zeta sonuçtan sonra - Zeta Beyaz Yorumlar: Bu iyi Cilt Açıcı Sistemi mi?

Zeta Beyaz Müşteri İzlenimleri

 • Nihayet çalışan bir doğal ışıklandırma sistemi. Zeta Beyaz Denedim diğer ürünlere göre çok daha iyi kalitedir. – Son olarak çalışır doğal ışıklandırma sistemi. Zeta Beyaz Denedim diğer ürünlere göre çok daha iyi kalitedir. – Jane
 • Zeta Beyaz bana geri güven verdi. Ben denedim Kolayca iyi yıldırım ürünü. Kesinlikle tavsiye ederim! – Zoe

Nasıl kullanılır?

Sistem, uygun kullanımı kolaydır.

Yaş, genetik ve güneşe maruz kalma gibi çevresel faktörler, cildinize derinliklerinde yaşayan pigmenti melaninin, üretiminde artışa yol açabilir.

Tetiklendiğinde, melanin üretimi koyulaşması ve pigmentasyon, mücadele ve çevresel faktörlere yaş, genetik ve maruziyet etkisine karşı savaşmak için yardımcı bu üç ürün neden olur.

Bizim iyi formüle Zeta Beyaz cilt beyazlatma ürünleri yardımcı veya dilediğine daha hafif cilt elde etmek için geri getirecektir.

Eğer onlar her içerirler doğal cilt rengini açan maddeler her birinden maksimum fayda alabilmeleri için en iyi sonuçları elde etmek için bizim üç tam bir sistem kullanılması önerilir.

Kullanılabilirlik:

Online mağazalarında kolayca kullanılabilir. Ayrıca Zeta Beyaz resmi web sitesinden sipariş edebilirsiniz.

Bu tam sistem değerli müşterilerimiz için ekstra ücretsiz yüz yıkama içerir.

ZetaWhite Cilt Aydınlatıcı Sistem sipariş için tıklayınız »

FLASH SALE 20% OFF »