Zeta Beyaz – beyaz cilt için en iyi çözüm (Doğal & Kalıcı)

Home » Review » Zeta White » Zeta Beyaz – beyaz cilt için en iyi çözüm (Doğal & Kalıcı)

Last Updated on

Zeta Beyaz zarar veren cildinizi senin sert kremler yerine henüz son derece etkili doğal vegan maddelerden bir karışımından formüle edilmiştir güçlü deri rengini açan ürünüdür. Bireysel ürünlerin veya daha iyi sonuçlar için komple cilt aydınlatma sistemi kullanılarak uygulanabilir.

Ve bunun yerine, örneğin hidrokinon gibi sert ve potansiyel olarak tehlikeli kimyasal maddelerin yan etkileri ile, Zeta beyaz daha iyi, daha hafif, daha pürüzsüz, ve tabii ki daha parlak derinin doğal ve güvenli maddeler kullanır.

Zeta Beyaz Yorumlar: Bu Sistemi Aydınlatma İyi Cilt mı?

Teşekkür malzemelerle en iyi doğal harmanı için kapsamlı araştırmalara, hatta en titiz cilt için gece gündüz çalışan bir 3 sayılık yıldırım sistemini geliştirdik.

Zeta Beyaz İnceleme: Nasıl Çalışır?

Cilt zamanla değiştirmek için çok doğal ve bazı insanlar yaşlanmayla, sürtünme nedeniyle veya cildinize yaşayan pigmenti melaninin artışın yetersiz hijyen kahverengi veya koyu deride renk değişikliği gelişebilir. Zeta Beyaz 3 sayılık sistemi üretilen gelen melanin durdurmak ve cilt beyazlatma doğal rengini geri doğru seçimdir.

3-noktalı AYDINLATMA SİSTEMİ

Bu cilt rengini açıcı çözümler üçleme paketi içerir – yüz yıkama, nemlendirici ve gece kremi – Zeta Beyaz 3 sayılık ışıklandırma sistemi tüm gün ve gece cildinizin ihtiyaçlarını karşılamak için hep birlikte çalışmaktadır.

Bizim özel olarak formüle Zeta Beyaz cilt beyazlatma ürünlerini her zaman için dilek daha parlak bir cilt elde yardımcı olacak doğru kombine ürünlerdir. Eğer onlar her içerirler vegan dostu ve doğal malzemelerle yarar böylece Ve en iyi ve hızlı sonuçlar için, biz tam üçlemesini kullanılması önerilir.

  • YÜZ AYDINLATMA YIKAMA

Zeta Beyaz Yüz Yıkama doğal hafif bir cilt için enzim bakımından zengin papaya özü içerir ve aynı zamanda cildiniz üreten melanin miktarının azaltılması için limon içerir. Gece gündüz kullanarak (sabah yüzünü yıkadıktan ve geceleri uyku öncesi), daha iyi bir hafif ve daha beyaz deri yolundaki ilk adımdır.

 

  • AYDINLATMA MOISTURIZER

Böyle meyankökü olarak Malzemeler ile Zeta Beyaz nemlendirici cildinizi aydınlatmak kalmaz, cilt koyulaşması ışınlarına karşı doğal bir koruma görevi görür. ayrıca hasar ve koyulaşması karşı cildi korurken günlük kullanılmış, aynı anda beyazlatır.

 

  • AYDINLATMA GECE KREMİ

Allantoin çalışmalarına sayesinde uyurken Zeta Beyaz gece kremi sizin için işi yapar. Yeni beyaz derinin büyümesi için yol bırakarak ve daha fazla koyulaşması en aza indirerek, cildin yüzeyinden ölü hücreleri temizlenmesine yardımcı olur. Başka bir deyişle, daha parlak ve canlı yukarı zayıf görünümlü olacaktır.

Zeta Beyaz Faydaları

Zeta Beyaz Faydaları - Zeta Beyaz Yorumlar: Bu Sistemi Aydınlatma İyi Cilt mı?

  • Hiçbir zararlı yan etkileri ile Çakmak cilt
  • vicdani olarak kullanın. Faydalı Kozmetik Fuarı Ticaret destekler. Hiçbir hayvan ürünlerini test etmek için kullanılır ve hiçbir sert kimyasallar içerir.
  • Ücretsiz ürün her sipariş ile birlikte. Her satın alma ile birlikte ücretsiz yüz yıkama alma.
  • Askorbik asit ve Meyve Faydaları. Zeta Beyaz ürünlerinde meyve ve askorbik asit kullandığından, cildiniz diğer bitki bazlı cilt bakım ürünlerinden alacağı faydaları alır.
  • Kullanımı kolay. Basitçe uygulamak için her gün birkaç dakika sürebilir. Bu günlük rutin içine davetsiz olmaz. Sen aslında ileri bakacağız.

MALZEMELER

aydınlatma nemlendirici Saflaştırılmış su, setearil alkol, polisorbat 60, bitkisel gliserin, ayçiçeği yağı (Helianthus annuus), zeytin yağı (Olea europaea), hindistan cevizi yağı (Cocos nucifera), shea yağı (butyrospermum parkii), kayısı yağı (içerir Prunus armeniaca ), çinko oksit, ipek peptit, protein, vitamin E (tokoferol), C vitamini (askorbik asit), hiyaluronik asit (sodyum hyaluronat), papaya özü (carica papaya), kızılcık özü (Vaccinium macrocarpon), çilek özü (Fragaria vesca), limon özü (narenciye medica limonum), meyan özü (glycyrrhiza glabra), allantoin, stearik asit, ksantan zamkı, fenoksietanol ve etilhekzilgliserin.

NASIL KULLANILIR

sabah ve akşam, günde iki kez kullanın. Islak cilde yüz yıkama küçük bir miktar uygulanır. kapalı durulama ve yavaşça kuru okşamaya önce, dairesel bir hareketle, içinde masaj yapın.

yıldırım nemlendirici veya gece kremi ile izleyin. İkinci sabah ve akşam, daha hafif, daha beyaz bir cilt için gereken temelleri yolunda ilk adım bu.

Zeta Beyaz kullanmak güvenli midir?

Evet öyle. Onun organik doğal maddeler de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun olan Afrikalı Amerikalı cilt .

Zeta Beyaz hesaplı mı?

Evet, uygun olduğu. üç ürün birlikte yaklaşık sadece $ 116 mal oldu. Gerçek sonuçlar sağlar, çünkü bu gerçekten ucuz. Size tüm sonuçları keyfini emin olmak için eğer Zeta White’ın tüm sistemi satın almak akıllıca olacaktır.

Zeta Beyaz Müşteri İzlenimleri

zetawhite önce sonra

  • Nihayet çalışan bir doğal ışıklandırma sistemi. Zeta Beyaz Denedim diğer ürünlere göre çok daha iyi kalitedir. – Son olarak çalışır doğal ışıklandırma sistemi. Zeta Beyaz Denedim diğer ürünlere göre çok daha iyi kalitedir. – Jane
  • Zeta Beyaz bana geri güven verdi. Ben denedim Kolayca iyi yıldırım ürünü. Kesinlikle tavsiye ederim! – Zoe

önce beyaz zeta sonuçtan sonra - Zeta Beyaz Yorumlar: Bu iyi Cilt Açıcı Sistemi mi?

Nerede Zeta White’ı Alınır?

Zeta Beyaz resmi web sitesinde online olarak kullanılabilir. Faydalı Kozmetik, ana şirket, ancak serbest küresel nakliye hizmeti, bu nedenle yalnızca ürün için ödeme edilir. Bu her yerde, herkese Zeta Beyaz erişilebilir hale getirir.

ZetaWhite Cilt Aydınlatıcı Sistem sipariş için tıklayınız »

FLASH SALE 20% OFF »