Vigorelle נקבה שיפור קרם סקירה – חובה לקרוא לפני שקונים

Home » Review » Vigorelle » Vigorelle נקבה שיפור קרם סקירה – חובה לקרוא לפני שקונים

Last Updated on

סקירת Vigorelle

vigorelle2Vigorelle הוא מוצר המיוצר על ידי SellHealth רשת שגם לייצר מאיצי הליבידו נשיים אחרים. זהו קרם חלקה מאוד שארוז יפה מאוד. במקום שרוב היישומים אשר נלקחים דרך פי Virgorelle הוא פתרון מקומי כלומר, אתה פשוט ליישם לאזורי הנרתיק והדגדגן שלך לפני קיום יחסי מין. בדרך כלל מיושם במהלך המשחק המקדים (על ידי השותף שלך אם יש לך מזל) חלק מהחוויה הוא למעשה שפשוף קרם על. יש לו חריף תיאר מרגיש כאשר החלים על העור אך לא חזק מדי כדי לשרוף למעשה. זהו כנראה שבו אפקטיבי של אותו הגירוי מתרחש.

מוצר זה כבר על השוק במשך כמה שנים ויש לו מוניטין טוב. אמנם יש הרבה באים והולכים מוצרים בענף זה Vigorelle עמד במבחן הזמן מה שאומר שהוא חייב להיות עובד עבור נשים. המטרה היא כי רוב הנשים לא תעבורנה הגדוד של תוסף פומי ולמצוא את זה קל יותר. אמנם לא ממש יעיל כמו Lyriana אם אינך זוכר לקחת תוסף יומי זה פתרון מקומי או אחרים עשויים להיות הכי טוב בשבילך כדי להגביר את החשק המיני שלך. יש להם כמה התייחסויות וידאו על ידי רופאים ואחיות באינטרנט תומכי תוקפם.

תופעות Vigorelle

ההשפעות של Vigorelle הן כמעט מיידית. הם לא יכולים להיות ארוכים מאוד שנמשכו אבל לוח סקירתנו יהיה מבטיח לך כי אתה תהיה עובר בקבוקים בתוך זמן קצר כפי שהוא מרגיש נהדר. מומלץ כי אתה מאונן עם השמנת עד הדגדגן שלך צבה. זהו התפקיד העיקרי של המוצר להצטבר באזורים בנרתיק דגדגן שלך אשר מעצימים את החוויה המינית. התוצאות להתיש לאורך תקופה של כמה דקות אבל אתה יהיה גם לשים לב לעלייה שימון הנרתיק כתוצאה ישירה של זרימת דם מוגברת. אלא אם כן קיימת רגישות שתוכל להמשיך להחיל מחדש יותר של הקרם לפי הצורך.

כיצד פועל Vigorelle

מצרכי Vigorelle הם המפתח האפקטיבי של זה. התמקדות תערובת בוטנית של ממריצים אקטואליים חזק כי גם להתסיס, לעורר, או לעודד את זרימת דם לאזורים הממוקדים. המרכיבים הפעילים ידועים מעוררי תשוקה טבעית, כוללת:

  • L-Arganine HCI
  • גינקו בילובה
  • Rhizoma Dioscorea Villosae (המכונה Wild Yam)
  • Suma רוט
  • Damiana Leaf
  • עלה מנטה (כנראה המרכיב הפעיל ביותר)
  • ויטמינים שונים

לאחר העור נעשה על ידי זרימת דם פתרון מקומית יגדל ולכן העצבים של אזור נגע רגישים יותר בדרך כלל על מנת לספק חוויית רצוי יותר.

האם Vigorelle בטוח?

אמנם אין מחקרים קליניים על Vigorelle זה נבדק ומקודם ע”י מספר רופאים באתר שלהם ברחבי האינטרנט באתרים שבם הוא משווק. אתה צריך להרגיש בטוח באמצעות היישום אך מומלץ לשמור את הקרם על החלקים מתוך איברי המין שלך ולא להשתמש באופן פנימי. כמו כן, אם ייתכן שיהיה גירוי בעור כדי המרכיבים אז אתה צריך להיות בטוח כדי לבדוק כמות קטנה של המוצר על אזור פחות רגיש לפני החלים על אזור הנרתיק. ככל חברה שאתה יכול להרגיש קנייה מפני Vigorelle כמו שיש להם מדיניות 60 ימי החזרה לרשות הלקוחות שלהם.

תוצאות לוח סקירת Vigorelle

אנשי סקירה רכשה 15 30 אספקה ​​ביום של Vigorelle והסירה את התיוג לפני שליחת הוועדה לבחינת המתנדב שלנו של נשים בגילי 24-47. כל מתנדבי הסקירה הונחו על אופן שימוש הפתרון והוראות הניתנים לשימוש וניהול רישומים. מאז Vigorelle אינה מציעה כל מאפיינים להגדיל מפגשים מיניים מלבד גירוי מיני משופרת אספנו הערות כדלקמן:

מנדי – מוצר זה היה נהדר. זה מרגיש כל כך טוב לשפשף אותו פנימה אני בדרך כלל נותן לשותף שלי לאונן לי עם השמנת כאילו היה חומר הסיכה הרגילה שלנו. לא היו שאלות שנשאלו ואת הריח הוא בעצם גדול. אזכיר כי הטעם הוא לא הכי טוב אבל אוי ואבוי התחושה היא כה עזה כשאתה עושה אהבה.

סוזן – אני אוהבת את ההרגשה אבל שונאת את הריח. מנטה הוא לא מה שאני לקשר עם התעלסות אבל לא היה אכפת לי שעברנו את הבקבוק 2 שבועות וקניתי עוד 2 מיד. אני דווקא להשתמש בו בכל רחבי באזורים תחת שלי כמו התחושה היא כל כך חמה.

בריטני – ניסינו מוצרים דומים לפני בכוחות עצמנו אבל זה אחד לוקח את העוגה. אני לא יכול להתחיל לתאר את ההרגשה האינטנסיבית כי היתרי Vigorelle. לא ייתכן שהן נובעות רגישות או למי הן כבר היו בעיות עם קרירות בעבר אבל אפילו בעלי נהנו העקצוץ שהיא מייצרת.

ניסית Vigorelle? אם כן, אנא לפרסם תגובה עם החוויה שלך אם טוב או רע. כמו כן, מצפה לשמוע כמה הצעות על שימוש במוצר זה בתיאום עם הממריצים האוראליים.

המלצה והיכן לקנות Vigorelle

Vigorelle מחובר רק נגיש באתר האינטרנט של היצרן ומספר קטן של מקומות אחרים. הזמנה מהאתר הרשמי תיתן לך בלי לשאול שאלות כסף מלא 60 יום בחזרה להבטיח !

כרגע הם מציעים מיוחדים אם אתה קונה אספקת 2-חודשים, תקבל “כדור מיני” בנגיעה אחת חינם (וזה לא בבלנדר!) כמו כן, הם שולחים את זה בדיסקרטיות, זה הולך להגיע תיבת-descript הלא אז אל תדאג בקשר לזה.

1 MONTH SUPPLY
$59.95
Reg. Price : $59.95
SAVE $0
1 Month Supply
buy now »
3 MONTHS SUPPLY
$154.95
Reg. Price : $179.95
SAVE $25
3 Months Supply + Bonus Gift
buy now »
6 MONTHS SUPPLY
$289.95
Reg. Price : $359.95
SAVE $70
6 Month Supply + Bonus Gift + Free Shipping (US Only)
buy now »

אנו ממליצים Vigorelle בשל הרמה הגבוהה של קבלה על ידי התעשייה הרפואית, משוב החיובי מן הצרכנים, והמרכיבים הטבעיים שלה, ואת העובדה שהוא עבד בשבילי.

קצת עוברת דרך ארוכה, והעובדה כי מדובר במשאבת אטום תישמר הרעננות שלה ולמנוע מזהמים מלהיכנס. זהו מוצר כי הוא שווה את המחיר הגבוה מעט כי זה באמת עובד!

vigorelle_val_500x300

לחץ כאן כדי לקנות vigorelle באינטרנט עם הנחה מיוחדת »

FLASH SALE 20% OFF »