V-Tight Gel Review: Jak Dokręcić pochwy naturalnie V-Tight Gel

Home » Review » VTight » V-Tight Gel Review: Jak Dokręcić pochwy naturalnie V-Tight Gel

Last Updated on

Posiadanie luźne pochwy może być głównym źródłem frustracji i irytacji, a może nawet zażenowania.

Może to spowodować utratę pewności siebie w sypialni i mają problemy z moczem wyciek innymi słowy, jest to po prostu jeszcze jeden kłopot / źródło stresu na swojej płycie, która jest prawdopodobnie już pełny innych zmartwień.

Warto więc pozbyć się jednego z nich pochwy luzów.

Dowiedz się, jak pochwa faktycznie działa i jak produkty, takie jak V-Tight żelu i różne rodzaje ćwiczeń może pomóc bicz pochwy z powrotem do kształtu.

Mechanika pochwy

Po pierwsze, musimy wyjaśnić pewne nieporozumienia, że ​​wiele osób ma co do luzu lub ucisk w pochwie.

 • Seks nie powoduje pochwy, aby rozluźnić.
 • Kobieta nie automatycznie tracić szczelność po raz pierwszy ona ma seks. I na tym pamiętać, że nie jest również prawdą, że wszystkie panny są automatycznie napięty. Więc faceci poszukują dziewice, aby zapewnić, że się ktoś „tight” nie są tylko szarpnięcia, ale źle poinformowany / ignoranci szarpnięcia.
 • Mając dużo seksu nie powoduje pochwy, aby rozluźnić. Jest takie powiedzenie, które mówi: „jeśli jej pochwa jest luźna, a potem tak jest ona”. To nie jest prawda; nie jest medycznie dokładne. Jest to po prostu sposób zawstydzanie kobiet aktywnych seksualnie przez traktując je tak, jakby zostały uszkodzone towary.
 • Poród automatycznie i trwale nie „wrak” pochwy.

Po drugie, musimy zdać sobie sprawę, że każdy organizm jest inny. Niektórzy ludzie są krótkie, niektóre wysoki, niektóre smukły, niektóre krzywego, a niektóre mają większe lub mniejsze niż inni pochwy

Teraz, że jest na uboczu, omówmy jak pochwa faktycznie działa.

Humor mi: zabrać swoje palce i pociągnąć narożniki ustach na zewnątrz i do góry jak dziecko robi, gdy chcą zrobić zabawną twarz.

Teraz jej zmarnować. Powtórz to kilka razy. Co się stało?

Czy na stałe skończyć z gigantem, przeciągnął-usta lub poszło z powrotem do swojego pierwotnego kształtu?

To powstały z powrotem, prawda?

Cóż, vagina działa w taki sam sposób, ponieważ tkanka jest bardzo elastyczna, instytucje i relaks w zależności od sytuacji. Chyba, że ​​jest seksualnie pobudzony, porodzie, lub są rozluźnione i wstawienie czegoś (jak tampon lub penisa), mięśnie pochwy są złożone razem, w taki sam sposób Slinky lub akordeon jest, gdy nikt nie bawi się z nimi.

Pobudzenie

Gdy się budzi, to tkanka rozluźnia trochę w celu lepszego dostosowania erekcji (lub płeć zabawka). Ale ta zmiana nie jest drastyczna jeden; to nic więcej jak o szczelnie zamkniętą pięścią, a następnie rozluźnienie uchwyt na tyle, aby móc włożyć palec.

Poród

Bez wątpienia, urodzenie dziecka wymaga pochwy naprawdę rozciągnąć się, kolejny testament do jej elastyczności. U młodych kobiet (tych w wieku poniżej 30 lat), ich pochwa wróci do stanu pierwotnego w ciągu sześciu miesięcy od porodu, zwykle. Jednak kobiety, które były starsze gdy dali narodziny nie może być tak szczęśliwy z powodu połączonych skutków procesu narodzin i starzenia się, co prowadzi nas do następnego punktu.

Wyjątek : Młode kobiety, które mają wiele dzieci w krótkim odstępie czasu może wystąpić pochwy poluzowaniu na skutek zmęczenia mięśni.

Starzenie się

Z wiekiem nasza tkanka mięśniowa naturalnie traci swoją elastyczność i pochwy tkanka mięśniowa nie jest inaczej. Chyba, że ​​coś zrobić, aby przeciwdziałać rozluźnienie, można spodziewać się mniej napięty jak dorosną. Jeśli masz dziecko w późniejszym okresie życia, połączenie wymagań urodzeniu dziecka i już zmęczonych mięśni pochwy może przyspieszyć ten proces.

Ale nie rozpaczaj, można dostać się z powrotem w kształcie pochwy.

Proste sposoby, aby dokręcić pochwy

Najlepszym sposobem, aby dokręcić pochwy naturalnie jest użycie dwutorowe podejście: produkty pochwa dokręcanie i codzienne ćwiczenia.

Kremy pochwy dokręcania

Istnieje wiele kremy, żele i inne produkty, które można stosować do pochwy, aby pomóc Ci zaostrzyć. Teraz, jeden z najbardziej popularnych produktów jest V-Tight Gel, który wykorzystuje naturalne składniki (arginina, leszczyna liść, i manjakani), aby firma się tych mięśni i sprawi, że mocniej.

Najlepszą rzeczą w V-Tight Gel jest to, że działa jako swego rodzaju na miejscu pochwy napinacza.

Zaczyna działać szybko (zaleca się zastosować to dziesięć minut przed stosunkiem), co czyni go idealnym do kiedy naprawdę potrzebujemy / chcemy mocniej pochwy, na przykład, gdy chcesz uzyskać intymne ze swoim partnerem. Uważam produktów, takich jak V-Tight Gel jako „Quick Fix” część dwutorowego podejścia, chociaż mogą one mieć trwały efekt, jeśli używany pilnie i ćwiczenia jako rozwiązanie długoterminowe.

Co sprawia, że ​​V-Tight są tak skuteczne?

W jaki sposób można to prosta praca żel do pochwy mocniej? Sekret tkwi w składnikach. Wierzcie lub nie, są naturalne zioła, które mogą mieć wpływ na ścianki pochwy. I V-Tight zawiera dwa z najbardziej skutecznych składników.

Manjakani

Pochodzi od dębu, manjakani powstaje, gdy osy Żądło dąb tworząc kulę torbieli dla ochrony. Torbiel jest manjakani lub dąb żółciowego. Zawiera garbniki, kwas elagowy i kwas galusowy. Działają one jako potężne ściągające.

Manjakani zostały wykorzystane do poprawy zdrowia pochwy wieków. Został użyty do przywrócenia elastyczność pochwy i może rzeczywiście przekształcić ściany pochwy. To może nawet pomóc pozbyć się cuchnącego upławy.

Manjakani może pomóc:

 • Leczyć tkanki pochwy
 • Dokręcić pochwy
 • przywrócić elastyczność
 • Zmniejszenie upławy

oczaru wirginijskiego

Jak manjakai, oczaru wirginijskiego zostało wykorzystane w celu zaostrzenia ściany pochwy. Jego właściwości ściągające są co pomaga przekształcić ściany pochwy.

Oczaru wirginijskiego zawiera również naturalne fenole, garbniki, związki fitochemiczne i fitoestrogeny, które są łatwo transportowane w głąb skóry.

Oba te składniki okazały się dokręcić i dźwięk ściany pochwy.

Jakie są nieoczywiste Korzyści z mocniej Vagina?

zlikwidować wyciek

Zdarza się każdemu. Śmiejesz się zbyt trudne, zbyt mocno kichasz, kaszlesz zbyt forsownie, aw konsekwencji, ty przeciekać. To się nazywa moczu i jest szczególnie popularne wśród kobiet, które niedawno rodziły. Nauczenie się kontrolowania tych mięśni, a jednocześnie wzmacniając je jednocześnie pomaga zatrzymać częstości występowania przecieków.

Zwiększenie satysfakcji z obcowania

Badania naukowe wykazały, że istnieje korelacja między mięśni dna miednicy siłę i zdolność do orgazmu i / lub doświadczenie przyjemności.

Badania pokazują, że kobiety z silniejszych mięśni dna miednicy są bardziej skłonni do orgazmu podczas stosunku i oni zgłosić większą satysfakcję seksualną niż kobiety ze słabszych mięśni dna miednicy.

(Uwaga: Jeśli masz problemy climaxing, to nie może być twoje mięśnie pochwy, ale twój sex Tylko około 30% kobiet doświadcza orgazmu z powodu penetracji; dla pozostałych 70% z nas, to wszystko o stymulacji łechtaczki przypadku.. Twój partner nie wie, co zrobić z łechtaczki … dobrze, że może być częścią problemu.)

Jak zacząć Zaostrzenie pochwy Today

Tylko dlatego, że jest to naturalne dla pochwy, aby rozluźnić się w czasie, nie oznacza, że ​​trzeba się z tym pogodzić. Przeciwdziałania skutkom zmęczenia mięśni i utraty elastyczności przy użyciu żeli pochwa dokręcanie jak V-Tight Gel i fizycznie wykonywania tych mięśni. W krótkim czasie, będziesz cieszyć się mocniej pochwy, co niesie ze sobą dodatkowe korzyści z poprawy satysfakcji seksualnej i niższą częstość występowania przecieków.

Jak korzystać z V-Tight Gel

V-Tight Gel jest tak łatwy w użyciu. Nie trzeba się martwić o użyciu skomplikowanych urządzeń lub dziwne techniki aplikacji.

Wystarczy umieścić w reżyserii ilość żelu na palca, i wmasuj go bezpośrednio na ściany pochwy. Przed zastosowaniem, będziemy chcieli, aby upewnić się, że mycie rąk. Z czystymi rękami, nie trzeba się martwić o szkodliwych bakterii dostania się do pochwy.

Żel należy nakładać dwa razy dziennie przez najlepszych wyników.

Jak szybko Czy V-Tight rozpocząć pracę?

Po zastosowaniu żelu, zaczniesz zauważać wyniki w ciągu dziesięciu minut i zacząć czuć pochwy zaostrzenie. Tak, zobaczysz rezultaty w ciągu zaledwie kilku minut.

Będziemy chcieli, aby poczekać co najmniej dziesięć minut przed seks.

Gdy żel rzutach, skutki będą trwać kilka godzin. Dla niektórych ludzi, skutki trwać cały dzień. Im częściej stosować żelu, tym dłużej będzie trwał efekt.

Jak długo trwa V-Tight Gel Wyniki ostatnio?

Czy wyniki z V-Tight Gel stałe, albo trzeba będzie zachować stosowania produktów do utrzymania rezultatów?

Wyniki żelu są długotrwałe, ale nie na stałe. Aby zachować szczelność, trzeba będzie nadal stosować żelu na czas nieokreślony.

Ale tutaj jest dobrą wiadomością: Jeśli połączyć V szczelny z Kegel lub inne ćwiczenia mięśni dna miednicy, to można osiągnąć trwałe rezultaty.

Połączenie żel-and-ćwiczenie jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby przywrócić to szczelność kiedyś miał – i utrzymać ją.

V-Tight Gel jest tak łatwy w użyciu. Nie trzeba się martwić o użyciu skomplikowanych urządzeń lub dziwne techniki aplikacji.

Wystarczy umieścić w reżyserii ilość żelu na palca, i wmasuj go bezpośrednio na ściany pochwy. Przed zastosowaniem, będziemy chcieli, aby upewnić się, że mycie rąk. Z czystymi rękami, nie trzeba się martwić o szkodliwych bakterii dostania się do pochwy.

Żel należy nakładać dwa razy dziennie przez najlepszych wyników.

Jak szybko Czy V-Tight rozpocząć pracę?

Po zastosowaniu żelu, zaczniesz zauważać wyniki w ciągu dziesięciu minut i zacząć czuć pochwy zaostrzenie. Tak, zobaczysz rezultaty w ciągu zaledwie kilku minut.

Będziemy chcieli, aby poczekać co najmniej dziesięć minut przed seks.

Gdy żel rzutach, skutki będą trwać kilka godzin. Dla niektórych ludzi, skutki trwać cały dzień. Im częściej stosować żelu, tym dłużej będzie trwał efekt.

Jak długo trwa V-Tight Gel Wyniki ostatnio?

Czy wyniki z V-Tight Gel stałe, albo trzeba będzie zachować stosowania produktów do utrzymania rezultatów?

Wyniki żelu są długotrwałe, ale nie na stałe. Aby zachować szczelność, trzeba będzie nadal stosować żelu na czas nieokreślony.

Ale tutaj jest dobrą wiadomością: Jeśli połączyć V szczelny z Kegel lub inne ćwiczenia mięśni dna miednicy, to można osiągnąć trwałe rezultaty.

Połączenie żel-and-ćwiczenie jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby przywrócić to szczelność kiedyś miał – i utrzymać ją.

Czy są jakieś skutki uboczne?

Nie trzeba martwić się o skutki uboczne przy użyciu V-Tight? Nie. Ten żel jest bezpieczny w użyciu i nie są znane żadne skutki uboczne.

V szczelne żel

 • Rozprzestrzenia się bardzo łatwo, więc aplikacja jest prosta
 • Nie tworzy bałagan
 • nie podrażnia skóry
 • Nie zawiera szkodliwych składników lub dodatków
 • Jest bezpieczny w użyciu prezerwatyw

Bez żadnych skutków ubocznych się martwić, jesteś wolny, aby korzystać z V-Tight żel codziennie. Ważne jest, aby używać żelu konsekwentnie, aby uzyskać pożądane wyniki.

Gdzie można kupić V-Tight Gel?

Gdzie można dostać butelkę V-Tight żelu? Można go kupić w trybie online lub w sklepie?

Najlepszym miejscem do zakupu V-Tight jest bezpośrednio od producenta. To najlepszy sposób, aby upewnić się, że produkt otrzymujesz jest prawdziwa.

Możesz znaleźć ten żel do sprzedaży na innych stronach internetowych, ale nigdy nie można być pewnym, że jesteś coraz rzeczywisty produkt żel V-Tight.

Kliknij tutaj, aby kupić V-Tight Gel z oficjalnej strony »

FLASH SALE 20% OFF »