Splash קוקוס – טבעי שמן קוקוס משיכת היגיינת הפה?

Home » Review » Coconut Splash » Splash קוקוס – טבעי שמן קוקוס משיכת היגיינת הפה?

Last Updated on

שמן קוקוס ומוצרי קוקוס אחרים נעשים בכל מקום במהירות בחברה מודרנית. התנועה לבריאות הטבעית ותנועת החיים ברת הקיימא הוא להשתמש במוצרי קוקוס בהרחבה על מנת לקדם בריאות ואיכות גוף הכולל, החלפת חלב עם חלב קוקוס, דגנים עם קמח קוקוס, ואפילו בקידום בריאות Microbiome עם מים קפיר קוקוס.

אחת האפשרויות הטובות ביותר שאתה יכול לעשות עבור הבריאות שלך הוא לעבור את שמני חמאות למוצרי קוקוס. שמן קוקוס הוא עשיר מאוד בחומצות שומן בינוניות שרשרת, אשר מספקות לגוף כמות מסיבית של אנרגיה נקיה ולמנוע מחלות. היישומים של שמן קוקוס אינם מוגבלים במטבח, עם זאת. את המאפיינים הייחודיים של שמן קוקוס להפוך אותו לאחד הפתרונות היגיינת הפה היעילים ביותר בעולם.

הנוהג של שמן קוקוס משייך הוא אחת הפרקטיקות היגיינת פה העתיקות קיומו, ומאז משמש ברפואה מסורתית איורוודי על תת היבשת ההודית במשך אלף שנים. הנוהג של שמן קוקוס משיכת הוא פשוט יחסית ומתבצע על ידי כך שתחלוף כפית שמן קוקוס סביב הפה במשך 10 עד 15 דקות, אבל את היתרונות הבריאותיים הם מגוונים ורבי עוצמה.

שמן קוקוס משייך הודגם בניסויים קליניים מרובים כדי להיות בדיוק כמו, אם לא יותר יעיל בשמירה על השיניים נקיות יותר משחת שיניים מודרניות, והוא מכיל אף אחד הכימיקלים המסוכנים כי הם ארוזים בתוך משחת שיניים. משחת שיניים מודרנית מכיל כימיקלים כגון סולפט לאוריל נתרן, שהוא כימיקל תעשייתי רעיל, פלואוריד, אשר הוכח להנמיך אינטליגנציה לְהִסְתַיֵד אזורים של המוח.

תרגול שמן קוקוס מושך מדי יום לחלוטין מבטל עששת , מקדמת בריאות החניכיים טוב יותר, ממזער דלקת הפה, מונע ריח רע מהפה, מרפא חללים, ואפילו מונע מחלות לב ואקנה. אחד היתרונות הגדולים ביותר של שמן קוקוס המושך, לעומת זאת, היא הלבנת השיניים תכונות שהיא מציעה. באופן קבוע ביצוע הנפט מושך מדי בוקר הוכח להלבין את השיניים באופן משמעותי ללא צורך בכימיקלים.

שמן קוקוס חדש מוצר מושך עושה את הנוהג של שמן קוקוס המשייך פשוט, קלה, מהירה עם מנטה טהורה נוסחא חדורה 100% ייחודיים. Splash קוקוס הופך במהירות לאחד המוצרים משיכת שמן הפופולרי ביותר בשוק, והוא נוצר עם בר קיימא, אורגני לחלוטין, וידידותי לסביבה טכניקות.

במאמר זה, ניקח מבט הפתרון המשייך שמן קוקוס הקוקוס Splash ולברר איך זה עובד כדי לעזור לך להחליט אם זה על היגיינת פה ושיניים התקינות הלבנת פתרון בשבילך.

מהו קוקוס Splash?

Splash קוקוס - טבעי שמן קוקוס משיכת היגיינת הפה?

קוקוס Splash הוא קוקוס חדש וחזק משייכת פתרון היגיינת פה המשתמש בטכניקות ייצור אורגני מודרניות להביא שיטות משייכות איורוודי מסורתיות לחובבי בריאות טבעיים. נוצר עם שמן טבעי קוקוס 100%, הנוסחה קוקוס Splash הוא רווי תמצית מנטה אורגני לספק חוויה טרייה, נקייה וגם לבן, חיוך בהיר .

נוסחא הקוקוס Splash היא חופשית לחלוטין מכל הכימיקלים המסוכנים הנמצאים מוצרי היגיינת פה מודרניים. חינם מתוספים כגון חומרים משמרים, כימיקלים, או חומרים סינטטיים מלאכותיים, קוקוס Splash מציעה לחובבי בריאות באותה נוסחא איורוודי כי שמשה במשך אלף שנים.

Splash הקוקוס מגיע במנות של 14 שקיות, מה שהופך את התהליך המשייך פשוט, מהיר, ו בלגן-חינם. Splash קוקוס שימוש הוא פשוט כמו אלו שעשו את השמן בפה במשך 15 דקות, אשר ימשוך משם כל זיהומים ורעלים בפה, קידום בריאות היגיינת הפה הכולל.

קוקוס Splash שמן משיכת הטבות

קוקוס Splash שמן משייכת משתמש 100% שמן קוקוס טבעי בשילוב עם מנטה לתת לכם שיניים לבנות יותר, נשימה טריה חיוך בהיר. הוא מגיע עם אספקה 14 יום, אשר מסייע לך באופן טבעי להפחית הצטברות חיידקים מזיקים בפה נוספת לשפר את בריאות הפה שלכם.

 • משתמש בשמן קוקוס אורגני ושמן מנטה
 • מקל ריח רע מפה עם מנטה טבעית
 • עוזר להפחית את הסיכון של דלקת חניכיים
 • מחזק את השיניים והחניכיים
 • מסיר פלאק וכתמים על השיניים
 • מכיל 14 שקיות, אחת לכל יום
 • 100% רכיבים טבעיים, ללא תוספים

המדע מאחורי קוקוס Splash שמן קוקוס המשייך

שיני קוקוס Splash מלבין - טבעי שמן קוקוס משייכת היגיינת פה?

 

שמן משייכת נתמך על ידי כמות גדולה של ראיות קליניות המדגימה את יעילותו בשמירה על הפה נקי ובריא . ניסוי קליני שבוצע 2011 נמצא כי שמן קוקוס משיכת הוא מסוגל למנוע דלקת חניכיים לחלוטין, כמו גם להפחית באופן דרמטי את ציוני מדד פלאק.

עוד חקירה קלינית שבוצעה 2017 נמצאה כי, כאשר היא מבוצעת באופן קבוע, שמן משייכת יכול לשמש כתוספת חזקה ויעילה לשמירה על היגיינת פה טובה. הסוד מאחורי יעילים יתרונות היגיינת פה של שמן משייכת בשל תוכן חומצת lauric הגבוה של שמן קוקוס, אשר מפצה סביב 50% של תוכן חומצות שומן בינוניות שרשרת הכולל.

מחקר 30 ימים אינטנסיבי לתוך היתרונות של שמן קוקוס למשוך היה מבוצע בהודו בשנת 2015, אשר מצא כי רמת החומציות הגבוהה לאורין שמן קוקוס יש השפעה אנטי-מיקרוביאלית חזקה זה מבטל את החיידקים שגורמים לריח רע מפה, כמו גם הסרת פלאק מן השיניים . זה קל לראות מדוע שמן קוקוס משייך הופך החלופה הפופולרית ביותר צחצוח שיניים כימי, במיוחד כאשר בוחנים את היתרונות הבריאותיים שהיא מציעה.

כיצד להשתמש קוקוס Splash שמן משייך

 1. קח 1 שקית של קוקוס Splash שמן משיכת ולקרוע פתוח לשפוך את תכולתו לתוך הפה שלך. מומלץ הדבר הראשון זה בבוקר על בטן ריקה.

 2. שמור את השמן בפה למשך 15-20 דקות נדיבות בעדינות סוויש לעקוף אותה כמו שאתה עושה עם מי פה. כל שעליך לעשות הוא לתת לו שְׁפָכִים ולמשוך את דרך השיניים במהלך הזמן הזה.

 3. בתום 20 דקות, לירוק את השמן החוצה לשטוף את הפה כמו שצריך עם מים. מומלץ לצחצח שיניים לאחר השימוש קוקוס משיכת שמן.

טיפ קל בעוד שמן משייך

אתה יכול גם להשתמש קוקוס Splash שמן משיכת עם מברשת שיניים שעשויים לעזור בקלות למקד את החיידקים והרעלים כי קשה יותר להיפטר. וברגע שסיימת עם בפלאשינג את הרעלים וחיידקים עם שמן, לשמור על מברשת תחת מים חמים במשך לפחות 10 שניות לאחר השימוש ולאפשר לו להתייבש כדי שתוכל להשתמש בו למחרת

המלצות של לקוחות

 • ראה את זה עם מייגן מקנה כבר מחפש משהו כזה לגילאי אז כשראיתי אותו ידעתי שאני חייב לנסות את זה !! זה טוב כמו שהיא אמרה – זה טעים נחמד, לא oilly או רגשני כמו שחשבתי ולמרות שזה לוקח קצת זמן להתרגל בהתחלה, וביום השלישי אני באמת נהניתי ממנו! הפה שלי מרגיש כל כך נקי לאחר השימוש בו ואני כבר איזה כתם קפה על השיניים הקדמיות שלי לגילאי אשר תמיד שנאתי ועכשיו הם כמעט נעלמו !!! הולך לקנות קצת יותר להמליץ עליו לחברים שלי מדי !!!!!! – חנה תומסון
 • ניסיתי המון שיניים אחרות הלבנת דברים כמו תמיד הייתי פרנואיד על השיניים שלי, אבל הם היו או אשפה לא עבד, היה לו טעם נורא כי לא יכולתי לעמוד או היו גם מבחינה כימית ולפגוע הפה שלי. זו הייתה הקלה נחמדת כמו זה טעים והיה עדין אבל עדיין עבד! – אנה
 • תוצאות מדהימות! אני כבר משתמש בשמן קוקוס במשך כמה שנים, אולם ביצעתי רק משתמש בשמן קוקוס רגיל מהסופרמרקטים. רק לאחרונה נתקל קוקוס Splash והוא בהחלט אחד הטוב ביותר ניסיתי. שמתי לב שיניים לבנות תוך כמה ימים. – נורה Ducci
 • מרוצים מהתוצאות. זה היה פשוט וקל לשימוש והשיניים שלי הן בעצם לבנות. ביי ביי קולגייט! – סיארה
 • השיניים שלי מעולם לא היו לבנות !!!! – סופיה פרננדז
 • המנטה מוסיפה בעיטת מנטה טריה נחמדת! השיניים שלי הן כל כך הרבה יותר לבנות עכשיו וזה עושה אותי מאושר מסתכל לעצמי לחייך במראה. אוקי רק עכשיו הבנתי כמה מוזר זה נשמע אבל כן תוצאות מצוינות. החלפתי לשטוף את הפה עם זה. – ג’ני מילר

סיכום סקירת Splash קוקוס

קוקוס Splash היא הדרך נגישה וקלה ביותר להתחיל עם שמן קוקוס מושך, ומציע אלטרנטיבה חסכונית מאוד למוצרים אחרים הקיימים בשוק. אם אתם מחפשים פתרון משייך שמן קוקוס מנטה החדורה אורגני לחלוטין, קוקוס Splash הוא האפשרות הטובה ביותר זמינה.

לחץ כאן כדי להזמין קוקוס Splash באינטרנט »

FLASH SALE 20% OFF »