Revita šampón aktualizácia: Rast vlasov šampón

Home » Review » Revita » Revita šampón aktualizácia: Rast vlasov šampón

Last Updated on

Revita je jedným z nových šamponových výrobkov na trh pomôcť reverznej vypadávanie vlasov. Vyrába sa Divine Laboratories Skin.

Aktívne zložky v Revita sú 1% Ketokonazol, 4% kofeínu, MSM, karnitínu, medi, peptidy, aminokyseliny, Emu olej, Spin pasce, biotín a Rooibos.

Všetky tieto prísady majú rôzne osvedčené a odvodiť vplyv na rast vlasov. Zlúčiť Revita stimuluje rast vlasov od ich kumulatívnych účinkov.

Revita šampón, rovnako ako ostatné vypadávanie vlasov šampóny, ako Nisia a Thymuskin pomáha stimulovať rast vlasov.

To je populárny voľbou medzi mužmi a ženami, ktorí sa snažia zaobchádzať s ich vypadávanie vlasov. To pomáha podporovať skalp vitalitu a stimulujú rast vlasov.

Tento šampón bol formulovaný v boji proti vypadávaniu vlasov pomocou zdravých, prírodných zložiek, že mnohí cítia pracovať, aby sa zabránilo vypadávaniu vlasov a podporujú zdravý rast vlasov.

Revita má typ antioxidačné účinku, rovnako ako anti-CHT vlastnosti, hydratačné molekuly, stimulanty pre rast vlasov, a štrukturálne aminokyseliny, a je považovaný za účinný šampón pre stimuláciu rastu vlasov.

Používanie Revita šampón

Na etikete, odporúča sa použiť Revita šampón dvakrát denne po dobu aspoň 5 krát týždenne. Aj keď by to malo priniesť z maximálnych výhod pre liečbu vypadávanie vlasov, raz denne aplikácia je stále účinné tak dlho, ako budete držať pravidelné rutiny.

Revita šampón by mal byť spracovaný do vlasov a ponechaný po dobu 3 až 5 minút pred praním ju.

Mnoho užívateľov hlásilo, že Revita je jedným z najlepších vlasových šampónov vonku. Je to podmienky na vlasy dokonale, čo je plnosť a robiť to mäkké.

Šampón peny tiež na základe žiadosti a vydáva príjemnú citrusovú vôňu. Oplachovanie odstraňuje šampón úplne nezanechá zvyšky alebo lepivosť vo vlasoch.

Pre šampón obsahujúci ketokonazol, Revita je údajne šetrnejšie k pokožke hlavy a vlasov, než Nizoral šampón. Nezanecháva vlasy suché alebo robiť to krehký.

Revita šampón robí vlasy dostatočne mäkké byť štylizovaný bez námahy, a dáva mu väčší objem, takže sa zdá silnejší ako predtým.

C ost Mohol by to byť faktor

Mnoho spoločností, ktoré vyrábajú šampóny a iné produkty pre boj vypadávanie vlasov sa spoliehajú na použitie najlacnejšie ingrediencie k dispozícii znížiť späť na svoje vlastné náklady a priniesť úspory pre spotrebiteľov.

Aj keď je to dobrá vec, v mnohých prípadoch, keď ide o boj proti vypadávaniu vlasov, je lepšie používať výrobky, ktoré majú tie najlepšie suroviny, a to aj v prípade, že náhodou stáť trochu viac.

To je preto, že výrobcovia Revita chcieť, aby sa ubezpečil, že používate produkty, ktoré sa ukázali byť najúčinnejšie pre liečbu vypadávanie vlasov.

Existuje jedna zložka, ktorá sa nepoužíva v Revita, a že je laureth / laurylsulfát sodný (SLS) na detergent, ktorý môže byť tak škodlivé pre pokožku a vlasy folikulov a je vo väčšine šampónov a mydla.

R Evita Zloženie

Existuje mnoho zložiek v Revita šampón, ktoré pracujú spoločne na pomoc prevenciu a liečbu vypadávanie vlasov. To všetko sú prírodné látky, ktoré sú zdravé a bezpečné používanie.

Niektoré zo zložiek Revita patria:

  • Jablko Polyfenoly – Štúdie preukázali, že pomocou fytochemické jablko pokožky môže zvýšiť priemer vlasu až o 80%, a to zvyšuje množstvo vlasov má osoba.
  • Medené Peptidy – To je niečo, čo je vo svete výrobkov vypadávanie vlasov ošetrenie pomerne nový a všeobecne je samostatný produkt. Je známe, že stimuluje rast vlasov, a to môže opraviť poškodené kožné bunky, ktoré vedú k rednutie vlasov.
  • Emu Oil – To je veľký protizápalový, a to je prirodzený olej, ktorý preniká hlboko do kože. Prináša veľa dôležitých živín do vlasových folikulov, a to pomáha udržiavať preč 5 alfa reduktázy v pokožke hlavy, ktorá sa stáča testosterónu na DHT.
  • Ketokonazol – Toto je často viac uznávaná jeho obchodnou značkou Nizoral, a to je obyčajná súčasť pre liečbu vypadávanie vlasov. To môže udržať DHT z poškodenia vlasových folikulov, čo je jednou z hlavných príčin vypadávanie vlasov.
  • MSM –  MSM alebo metylsulfonylmetán je prirodzeným zdrojom síry. Je účinne vstrebáva kožou z lokálnych prípravkov. MSM poskytuje síry do vlasových buniek. Síra je dôležitá pri raste vlasov, pretože je potrebné k vytvoreniu silnej väzby, ktoré poskytujú zdravé vlasy ich pevnosť a dlhú životnosť.

Ako Revita Obráti Vypadávanie vlasov

  • Pôsobí ako antioxidant

Keď antioxidanty prítomné v Revita šampóne sú absorbované cez kožu môžu neutralizovať voľné radikály, vytvorené ako vedľajšie produkty bunkového metabolizmu. Tieto reaktívne radikály môžu poškodiť bunky vlasových folikulov v prípade neriešenie. Na ochranu týchto buniek, antioxidanty vyčistiť reaktívnych opúšťajú bunky zdravé a fungujúce optimálne. Tieto voľné radikály rýchlo vybudovať so zlou výživou a vysokej hladiny toxínov v životnom prostredí. Sú zodpovedné za urýchlenie starnutia pleti, vrátane prešedivenými vlasy a vypadávanie vlasov.

  • Inhibícia tvorbu a aktivitu DHT

DHT alebo dihydrotestosterón je vyrobený z testosterónu. Na rozdiel od testosterónu, DHT skutočne aktívne inhibuje rast vlasov tým, že zníži počet a účinnosť vlasového folikulu bunky. Niektoré z účinných látok v Revita šampón, ako je ketokonazol a Emu oleja inhibujú produkciu DHT interferenciou s aktivitou enzýmu (5-alfa-reduktázy) osobou. DHT je hlavne zodpovedný za androgénnej alopécie alebo mužskej vzor plešatenie. Štúdie 2008 preukázali, že 1% ketokonazol je účinný pri znižovaní hladiny DHT dostatočne zvýšiť rast vlasov o 8,5% viac ako 6 mesiacov.

  • Kŕmenie aminokyseliny vlasového folikulu bunky

Vlasy sa skladá z keratínu, čo je proteín. Ak chcete viac vlasov, folikule bunky potrebujú zodpovedajúce živiny. Tieto živiny sú aminokyseliny, ktoré sú základným stavebným kameňom všetkých proteínov. Revita šampón balenie dlhý zoznam aminokyselín, ktoré pri absorbované môže významne prispieť k syntéze proteínov, a tak nový rast vlasov.

  • Hydratuje vlasy a hydratuje pokožku hlavy

Revita je vynikajúci šampón a kondicionér na vlasy. To hydratuje zachytávaním vlhkosti okolo chlpov a na pokožku hlavy. Táto hydratácia je dôležité pre udržanie vlasy a vlasovú pokožku vlhkú. Keď vlasové pramene sú vlhké, si uchovávajú svoju plnosť a vláčnu vzhľad. Na druhú stranu, suché vlasy pramene stávajú krehkými a spadnúť ľahko. Podobne, vlhký skalp znižuje riziko nadmernej produkcie mazu, ako aj riziko skalp infekcií. Okrem toho, Revita šampón má čistiaci účinok na pokožku hlavy, a teda vymaže upchaté póry lupín a nahromadené nečistoty. Keď je skalp je zdravý, vlasové pramene pretlačil folikulov môže trvať dlhšie.

  • Priamo stimulovať rast vlasov

Revita šampón tiež prísady, ako je meď peptidy, ktoré je známe, že priamo stimulovať rast vlasov. Spoločne s aminokyselinou, táto trieda peptidov zlepšuje metabolizmus dodaním základné živiny do vlasových folikulov buniek. Robia zložky keratínu, proteínu, ktorého srsť je vyrobená.

S hould mali používať Revita?

Revita môže byť značná časť vašej vypadávanie vlasov režimu, a prinajmenšom, že sa bude podporovať zdravú pokožku hlavy a vlasy.

Ide o riešenie, ktoré v sebe spája mnoho zložiek, ktoré sa bežne používajú na liečbu vypadávania vlasov, a je považovaný za liečbu all-in-one.

Je dôležité poznamenať, že Revita nefunguje v kombinácii s inými produktmi vypadávanie vlasov.

kliknite tu na objednávku Revita šampón teraz »

FLASH SALE 20% OFF »