Phen24 Klienci Recenzje 2017 | To działa czy oszustwo?

Home » Review » Phen24 » Phen24 Klienci Recenzje 2017 | To działa czy oszustwo?

Last Updated on

Phen24 jest suplement diety, które twierdzi, że podejście utraty masy z całego nowego punktu widzenia . Składa się z 2 oddzielnych produktów, dodatek ten ma na celu pomóc użytkownikowi spalić tłuszcz z dużą prędkością 24/7.

Można argumentować, że wszystkie suplementów odchudzających pracować bardzo dużo w ten sam sposób, ale ten produkt jest inny. W 2 produkty mają różne preparaty, które dotyczą różnych procesów biologicznych.

Phen24 uwzględnia wszystkie czynniki, które wpływają na wadze podczas czuwania i snu podobnie, upewniając się, że użytkownik spala tyle tłuszczu, jak to możliwe w każdej chwili.

Phen24 Przed Po wynikach

Ale mimo przedstawiane jako „24-godzinnym rozwiązania odchudzania”, ten produkt jest reklamowany przez nigdy skandaliczne roszczeń. W rzeczywistości, na oficjalnej stronie produktu przedstawia je w sposób bardzo uczciwy sposób. Firma zapewnia, że ​​klienci rozumieją dokładnie, co produkt może i nie może zrobić, utrzymując je z krajów rozwijających się fałszywych oczekiwań.

Na więcej niż jednej okazji, firma wspomina, że ​​Phen24 jest wspomagającej odchudzanie, ma być stosowany wraz z dietą i ćwiczeniami. Chociaż powinno być w stanie zwiększyć tempo przemiany materii, niezależnie od stylu życia użytkownika, niniejszy produkt nie jest cud pigułki i nie może wykonać całą pracę na własną rękę.

Żaden produkt nie może, ale doceniamy, że firma przyznaje, że zamiast próbować przekonać potencjalnych klientów, że Phen24 jest wszystko, czego potrzebują, aby osiągnąć swoją idealną wagę.

Co jest Phen24?

Dodatek ten jest dostępny w postaci tabletek, 90 z nich w każdym pudełku. Ale podczas gdy 30 z nich przeznaczone są do stosowania w ciągu dnia, a drugi 60 są przeznaczone do spożycia w godzinach wieczornych. A użytkownicy muszą upewnić się, że nie mylić pigułki, ponieważ każda z nich ma swoje odrębne właściwości. Zamieniając je gwarantowana jest na działania użytkownika dzienne i spać odpowiednio.

To dlatego, że podczas Phen24 Dzień zwiększa zarówno energię fizyczną i psychiczną, Phen24 Noc promuje zdrowy sen. Pierwszy produkt zawiera kofeinę, podczas gdy druga zawiera Griffonia, roślinę, która uważana jest do wywołania snu, pozwalając umysłowi odpocząć. Łatwo zrozumieć, dlaczego prosty błąd może zrujnować cały dzień dla użytkownika, ale na szczęście, opakowanie sprawia, że ​​łatwo śledzić pigułki.

Ale oczywiście, dodatek ten ma robić znacznie więcej niż zwiększenie czujności i promować snu. Jego głównym celem jest zwiększenie tempa metabolizmu, ułatwiając użytkownikowi stracić funtów i pracować przez dłuższy okres czasu.

Zarówno Phen24 Dzień i Noc Phen24 mieć ten efekt. Ale drugi produkt powinien zwiększyć skuteczność składników w obu z nich poprzez promowanie zdrowego snu. Sen jest niezwykle ważny dla utraty wagi (i utrzymanie prawidłowej wagi ciała), a czynnik, który większość producentów suplementów nie biorą pod uwagę przy opracowywaniu pomocy odchudzania.

Phen24 jest produkowany i sprzedawany przez BUQ Group Ltd, spółki z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Firma prowadzi działalność w ciągu ostatnich 9 lat, ale Phen24 jest jego pierwsza wersja, co może wydawać się dziwne dla niektórych potencjalnych klientów.

Ale według swojej oficjalnej stronie internetowej, spółka ta jest „biznes interdyscyplinarne”, aktywny w wielu różnych dziedzinach. BUQ Grupa może być promowanie lub sprzedaży również inne suplementy diety, ale nie są one opracowane przez firmę są więc niemożliwe, aby śledzić.

Innymi słowy, potencjalni klienci nie mają powodów do obaw, że coś dziwnego dzieje się można z tej firmy. Wręcz przeciwnie. Jak zobaczymy dalej, produkt wydaje się być bardzo dobrze wykonane, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest to pierwsze wydanie. Ale po pierwsze, niektóre rzeczy muszą być powiedziane na temat strony internetowej.

Dodatek ten może po prostu mieć najlepszą stronę internetową kiedykolwiek opracowany dla produktu tego typu. Firma oferuje wszystkie informacje, które potencjalni klienci potrzebują w celu podjęcia świadomej decyzji. Żadnych pytań pozostało bez odpowiedzi, co jest świetne, biorąc pod uwagę, że ten produkt jest dostępny tylko w Internecie.

Klienci nie mają żadnej możliwości, aby rzucić okiem na produkcie przed złożeniem zamówienia, a dzięki stronie internetowej, oni nawet nie mają zbyt. Zwłaszcza jeśli chodzi o składnikach.

Firma nie tylko wyjaśnić, jak oni mają pracować, ale oferuje linki do badań naukowych, które dowodzą ich skuteczności. I to nie tylko przez skompilowanie listę badań, ale towarzyszący każdemu roszczeń wysuwanych na składnikach z linkiem. Oczywiście, to nie jest sprawa dla wszystkich składników.

Na przykład, nie musimy udowodnić, że niektóre witaminy (które są zawarte w produkcie) są niezbędne dla zdrowego, zrównoważonego metabolizmu. A trzeba wspomnieć, że pomimo wielu badań wskazujących na ich właściwości, niektóre składniki nie są jeszcze uznane za naukowo udowodnione jako skuteczne.

W niektórych przypadkach liczba badań pozytywnych jest zbyt niska, więc nie ma konsensusu. Niezależnie od tego, patrząc na wykazach składników zarówno Phen24 Day i Phen24 Night, to oczywiste, że każda z tych substancji jest wybierany za dobry powód.

Jeden kawałek informacji, które nie są oferowane na stronie internetowej jest lokalizacja zakładów produkcyjnych. A ponieważ sama spółka ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, łatwo byłoby zakładać, że produkty są produkowane w tym samym kraju. Ale jak się okazuje, mogą one być wykonane w USA.

Firma wspomina, że ​​produkty są wytwarzane w zakładach, które następują FDA, więc jest to bardzo prawdopodobne, że klienci US otrzyma je szybciej niż te zlokalizowane w innych obszarach. Co jest plusem, bo krótki czas dostawy gwarantuje, że produkty nie są narażone na działanie wysokich temperatur przez dłuższy czas, więc mniej podatne na psucie.

Kliknij tutaj, aby zamówić Phen24 z oficjalnej strony »

Czy Phen24 naprawdę działa?

Phen24 jest bardzo nowa wersja, więc nie ma jeszcze żadnych recenzji. Nie możemy być pewni, że to nie wszystko, że firma obiecuje, ale sądząc po składnikach to na pewno powinien.

Oczywiście, ponieważ jest to tylko suplement diety, nie może generować takie same wyniki dla wszystkich użytkowników. Jest wielce prawdopodobne, że większość klientów nie zauważy powolne ulepszeń, a niektóre z uzyskaniem wspaniałych rezultatów w krótkim okresie czasu.

I oczywiście, inni zauważą niewiele ma ulepszeń. To w jaki sposób działa większość suplementów, więc użytkownicy powinni zachować swoje oczekiwania do rozsądnego poziomu.

Oczywiście, nawet tych, którzy są bardzo otwarci na składnikach nie będzie osiągnąć swoje cele tak szybko, jak chcieliby, jeśli nie używać produktu wraz ze zdrową dietą i regularnych ćwiczeń. Produkt działa najlepiej w ramach zdrowego stylu życia, a firma dba o to, aby wymienić go co najmniej dwa razy na oficjalnej stronie internetowej.

Ponadto, firma nie obiecuje, że będzie działać szybko Phen24 lub pomóc użytkownikom stracić bardzo duże ilości masy. Jest wielce prawdopodobne, że proces ten jest powolny, jak powinno być. Tracąc wiele dodatkowych funtów będzie trwać długo, ale to jest tylko zdrowy sposób to zrobić.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, użytkownicy muszą korzystać z produktu zgodnie z zaleceniami. Właściwa dawka wynosi 3 tabletek na dobę, 1 rano i 2 wieczorem. Pigułka rano Phen24 Day, powinny być spożywane wraz ze śniadaniem. W 2 tabletki wieczorem, Phen24 noc, musi być spożywana 15 minut przed obiadem.

Firma nie wspomina dlaczego dawka wieczorem jest większa od dawki porannej, ale radzimy użytkownikom do zaleceń, a nie zwiększać liczbę tabletek bez konsultacji z lekarzem specjalistą. Niektóre ze składników Phen24 są dość silne i użytkownicy nie powinni ryzykować biorąc je w dużych ilościach.

Jakie są składniki Phen24?

Po pierwsze, musimy wspomnieć, że Phen24 jest w 100% wegetariański . Produkt nadaje się do wszystkich diet, w tym wegan. I to jest dość zaskakujące, biorąc pod uwagę dużą liczbę składników w tym produkcie.

Phen24 dzień zawiera kofeinę, ekstrakt guarana, ostra w proszku, fenyloalaninę, jod, mangan, cytrynian cynku i siarczan miedzi .

Phen24 Noc , z drugiej strony, ma zupełnie inny preparat. Te tabletki zawierają glukomannan, chrom, biotynę, choliny wodorowinian, molibden, witaminy B1, B5 i B6, wyciąg z zielonej herbaty, witaminy C, ekstraktu Griffonia i ekstrakt z chmielu .

Jak działa Phen24 Day?

Składniki Phen24 Dzień mają zwiększyć metabolizm i zwiększają poziom energii, ale niektóre z nich mają pozytywny wpływ na umysł również.

Po pierwsze, nie jest kofeina , która jak wszyscy wiemy, jest to jeden z najlepszych naturalnych środków pobudzających dostępnych. Zwiększa skupienie i koncentrację, a ponieważ jest bogaty w antyoksydanty, to chroni mózg na dłuższą metę. Ale substancja ta sprzyja również utrata masy ciała, właściwość, która została sprawdzona przez wielu badaniach naukowych.

Wydaje się, że stymulują termogenezę, co oznacza, że ​​wspomaga zmniejszenie masy ciała poprzez zwiększenie temperatury ciała. I kofeina nie jest jedynym składnikiem Phen24 Dzień, który ma tę właściwość.

Substancja ta jest nie tylko zawarte w Phen24 dzień w czystej postaci, ale także jako część ekstraktu guarany . Roślina ta jest bardzo bogata w kofeinę, a niektóre badania wykazują, że jest w stanie promować utrata masy ciała. I oczywiście, ale także oferuje inne zalety kofeiny, z ulepszonych funkcji psychicznych do zastrzyk energii na poziomie fizycznym.

Następna na liście jest proszek Cayenne , który podobnie jak kofeina stymuluje termogenezę. Pieprz cayenne (jak większość papryka) zawiera kapsaicynę, substancję, która jest odpowiedzialna zarówno za jej smaku i jego korzyści.

Kapsaicyna wzrost temperatury ciała , a także ma bardzo pozytywny wpływ na trawienie. Poza tym, że jest w stanie złagodzić ból. W tej chwili, substancja ta nie jest jeszcze naukowo udowodnione, jak w stanie promować utrata masy ciała, najprawdopodobniej dlatego, że nie ma wystarczającej badania zostały przeprowadzone w celu udowodnienia tej jednej właściwości. Ale to z powodzeniem stosowane do tego celu, a to łatwo zrozumieć, dlaczego to działa.

Opierając się na liście jest fenyloalanina , który jest aminokwasem, blok strukturalny białka. Ale jest również zaangażowany w produkcję neuroprzekaźników, substancji chemicznych, które ułatwiają komunikację między komórkami.

Nie ma zgody na to, co część odgrywa w produkcji neuroprzekaźników, ale niektóre badania wskazują, że substancja ta może promować produkcję chemikaliów, który jest odpowiedzialny za uczucie sytości.

Oznacza to, że fenyloalanina może być w stanie zmniejszyć głód i łaknienie, co sprawia, że ​​kolejnym dobrym dodatkiem do Phen24 Day. Ponadto, niektóre badania wskazują, że może być w stanie poprawić koncentrację.

Następnie mamy jod , składnik, który nie jest powszechnie zawarte w suplementach odchudzających. Ale chyba powinno być, ponieważ badania wykazały, że substancja ta może poprawić funkcjonowanie tarczycy. Gruczoł ten reguluje wiele procesów biologicznych, które wpływają na metabolizm, więc jod może być tylko korzystne dla tych, którzy chcą schudnąć.

I Phen24 dni również cytrynian cynku, które jest niezbędne dla tarczycy, w celu wytworzenia hormony. I ta substancja jest również zaangażowany w produkcję enzymów trzustkowych, substancji, które są niezbędne dla zdrowego trawienia.

Inną substancją, która jest korzystna dla gruczołu tarczycy oznacza mangan , a także znajduje się w Phen24. Ale, jak cytrynian cynku, manganu powoduje także prawidłowe wchłanianie składników odżywczych, ale w inny sposób. Substancja ta jest ważna dla metabolizmu węglowodanów i tłuszczów, a to pomaga przyswajanie wapnia.

Ostatni na liście jest siarczan miedzi , inny składnik, który jest niezbędny dla zdrowego metabolizmu. I patrząc na wszystkie składniki Phen24, to bardzo łatwo zrozumieć, dlaczego to powinno działać dla większości użytkowników. Produkt ten stymuluje utratę wagi poprzez wpływ na metabolizm bezpośrednio, ale także poprzez zwiększenie temperatury ciała, zmniejszenie głodu i zwiększenia poziomu energii.

Kliknij tutaj, aby zamówić Phen24 z oficjalnej strony »

Jak Phen24 Noc działa?

W przeciwieństwie phen24 Day, te tabletki zwiększyć metabolizm bez pomocy używek. Ponadto, zawiera substancje, które mają działanie relaksujące i promuje zdrowy sen. Ale tak jak Phen24 Day, ten produkt jest w stanie zmniejszyć głód i apetyt.

Pierwszy składnik na liście, glukomannan , pochodzi z korzenia rośliny i konjac jest błonnik pokarmowy. Jest to bardzo korzystne dla trawienia, ale również pomaga użytkownikowi uczucie sytości na dłużej, co z kolei zmniejsza apetyt.

Ponadto, glukomannan może być w stanie zmniejszyć wchłanianie cukru z jelita, utrudniając użytkownikowi do przybierania na wadze. Badania sugerują, że ta substancja jest w stanie obniżyć poziom cukru we krwi i ciśnienie krwi u osób cierpiących na cukrzycę, więc to może być tylko korzystne dla tych, którzy chcą schudnąć.

Następny składnikiem jest chrom , a także wpływa na poziom cukru we krwi. Substancja ta jest niezbędna dla komórek do prawidłowego wchłaniania glukozy z krwi, czyli innymi słowy, dla organizmu składników odżywczych do konwersji na energię. To dlatego substancja ta jest powszechnie zawarte w suplementach budowy ciała, jak to jest w stanie zwiększyć poziom energii i pozwala użytkownikom pracować dłużej.

Potem jest biotyna , witamina-jak substancja, która jest niezbędna do prawidłowego wchłaniania składników odżywczych. Niedobór biotyny wpływa na organizm na poziomie zarówno fizyczne i psychiczne, dlatego też jest on dodawany do suplementów diety, które dotyczą wszystkiego od przyrostu masy ciała i cukrzyca do utraty włosów i depresji.

Jest to świetny dodatek do każdego suplementu zdrowia. To nie aktywnie wygenerować utrata masy ciała (jak niektóre inne składniki Phen24 nocy), ale mimo to korzysta metabolizm.

Cholina, obok składnika na liście , jest w pewnym sensie podobny do biotyny. To też jest substancją witaminy tak wydaje się być ważne dla zdrowia psychicznego, ale jest to szczególnie ważne dla zdrowia wątroby i nerek. Również, to uważa się, że to równoważy wytwarzanie cholesterolu i odkładanie tłuszczu i zwiększa poziom energii.

Molibden , inny składnik Phen24 Night, odgrywa ważną rolę w procesie, który przekształca składniki pokarmowe w energię, podobnie jak chrom.

Phen24 Noc zawiera także witaminy B1, B5 i B6 , każdy z nich odgrywa ważną rolę w przyswajaniu różnych rodzajów składników odżywczych albo z jelita lub krwi.

Witamina C jest również i to odgrywa podobną rolę. Ale oczywiście, wszystkie 4 witamin promocji zdrowia na wiele różnych sposobów, a zdrowy metabolizm to tylko jedna z zalet.

Wreszcie Phen24 Noc zawiera 3 wyciągi roślinne . Pierwszym z nich jest zielona herbata , która została udowodniona, jak w stanie promować utrata masy ciała. Roślina ta promuje zdrowy poziom cholesterolu i zdrowe trawienie, dlatego zawsze doskonałym dodatkiem do każdego programu odchudzania.

Ponadto, zielona herbata jest bogata w przeciwutleniacze, więc korzysta całe ciało zaczynając na poziomie komórkowym. To jedna z najbardziej pożytecznych roślin leczniczych, które są łatwo dostępne, i na szczęście, to również ma wspaniały smak, gdy spożywane jako herbaty.

Ekstrakt Griffonia , z drugiej strony, wpływa na przemianę materii w inny sposób. Roślina ta zawiera 5-HTP i promuje emocjonalną równowagę, relaksu i snu. 5-HTP zwiększa wydzielanie neuroprzekaźnika serotoniny, który jest ważna nie tylko dla zachowania równowagi emocjonalnej, ale również trawienia.

Serotonina pomaga przenieść jedzenie przez przewód pokarmowy i zmniejsza głód i apetyt, więc spożywanie Phen24 noc jako zalecane (15 minut przed obiadem) powinno pomóc użytkownikom jeść mniej. I oczywiście, powinno pomóc im zasnąć znacznie łatwiejsze, ponieważ zmniejsza stres i niepokój.

Ostatni składnik Phen24 Night jest ekstrakt z chmielu , co zostało udowodnione w stanie poprawić jakość snu. Pomaga to również użytkownikom zasnąć szybciej, co czyni go doskonałym naturalnym snu pomoc. Uważa się również, że chmiel może poprawić funkcje umysłowe, nastrój i trawienie, więc to składniki powinny działać bardzo dobrze z innymi substancjami w Phen24 Night.

Czy Phen24 bezpieczne?

Oba rodzaje tabletek zawartych w tym produkcie wydają się być bardzo bezpieczne, ponieważ są one mało prawdopodobne, aby generować niepożądane objawy. Z wyjątkiem oczywiście dla kofeiny zawarte w Phen24 Day.

Użytkownicy, którzy są wrażliwi na tej substancji może wystąpić wzrost ciśnienia krwi, dezorientacja, bezsenność i wszystkie inne efekty uboczne, które są związane z kofeiną.

To nie jest prawdopodobne, zważywszy, że tabletki powinny być spożywane tylko wcześnie rano, ale użytkownicy, którzy nie są używane do stymulantów należy uważać, przynajmniej w początkowym okresie leczenia.

Mimo to, Phen24 nie posiada jeszcze żadnych skarg użytkowników, więc jest bezpiecznie założyć, że skutki uboczne nie są częstym zjawiskiem. Ale podczas gdy zdrowe użytkownicy nie mają powodów do obaw, którzy mają wpływ różnych warunków zdrowotnych nie należy używać produktu bez zgody medycznej.

Firma wymienia szereg schorzeń (w tym cukrzycy i nowotworów), które są niezgodne z Phen24, więc użytkownicy nie powinni podejmować żadnych zagrożeń i dyskutować produkt z ich lekarzy, nawet jeśli są one dotknięte bardzo łagodnych warunkach zdrowotnych.

I oczywiście, oba rodzaje tabletek zawierać składniki, które mogłyby kolidować z lekami na receptę i innych suplementów. Wreszcie Phen24 nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i dzieci poniżej 18 roku życia.

Kliknij tutaj, aby zamówić Phen24 z oficjalnej strony »

Jakie są korzyści z Phen24?

Biorąc pod uwagę, że bierze pod uwagę wszystkie czynniki, które powodują przyrost masy ciała, Phen24 powinien być w stanie zwiększyć szybkość odchudzania znacznie.

generuje najlepsze wyniki, gdy jest stosowany jako część programu odchudzania, który obejmuje również dietę i ćwiczenia, ale składniki wydają się na tyle silny, aby generować przyzwoite wyniki na własną rękę.

Na dodatek, Phen24 powinno mieć pozytywny wpływ na na całym ciele. Ponadto, należy skorzystać umysł poprzez poprawę funkcji umysłowych i nastrój podobni.

utrata masy ciała to tylko jedna z korzyści, ponieważ w przeciwieństwie do wielu innych produktów, nie poświęcać zdrowia użytkownika na jego korzyść. Phen24 nie zawiera środków przeczyszczających ani innych substancji, które mogłyby generować niezdrowe odchudzanie.

Dlaczego Phen24?

Ten produkt jest dobrym rozwiązaniem dla każdej osoby, która stara się schudnąć w zdrowy sposób. Phen24 nie może powodować nadmiernej utraty masy ciała w krótkim czasie, więc to daleko od szybkiego rozwiązania. Ale jako część programu odchudzania powinno być świetne rozwiązanie długoterminowe.

Ten produkt powinien mieć wpływ na całe ciało w pozytywny sposób, więc jest to doskonały wybór dla tych, którzy chcą poprawić swoją wagę i ogólny stan zdrowia poprzez zmianę całego ich życia. A chodzi o pieniądze 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc każdy może spróbować bez ryzyka.

Gdzie mogę kupić Phen24?

Phen24 jest dostępny do nabycia na swojej oficjalnej stronie internetowej w cenie € 59.99 na pudełku zawierającym zasilać jeden miesiąc. Ale firma oferuje również 2 inne pakiety, które pochodzą ze znacznymi rabatami.

Pakiet zawierający 3 pudełka Phen24 jest dostępna dla € 119,99, a 5 skrzynki są dostępne € 179,99. I druga opcja obejmuje również Advana Tone.

Jest to kolejny dodatek utrata masy ciała, ale firma nie oferuje żadnych informacji na jej temat i swojej oficjalnej stronie internetowej w to niemiecki. Jest wielce prawdopodobne, że ten produkt wytwarzany głównie w UE i jest po prostu obecnie dostępnych na całym świecie.

Witryna Phen24 wykonuje zamówienia od klientów na całym świecie, a dostawa jest bezpłatna dla pakietów, które zawierają więcej niż jeden produkt. Ale koszty wysyłki dla zamówień, które zawierają tylko jedno pole jest płaski € 9,98 bez względu na to, gdzie znajduje się klient.

Ponadto, gwarancja zwrotu pieniędzy 60-dniowy obejmuje wszystkie rozkazy. I rozciąga się do 67 dni, aby pokryć przesyłki z powrotem do firmy. W ten sposób klienci mogą wypróbować produkt na 2 pełnych miesięcy, nie martwiąc się, czy produkt dotrze do firmy przed wygaśnięciem gwarancji.

Konkluzja

Phen24 zawiera skuteczne składniki, takie podejście odchudzania z wielu różnych punktów widzenia, a to nie jest prawdopodobne, aby wygenerować efekty uboczne. Dodatek ten jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają pomocy dla zdrowego odchudzania towarzyszyć ich diety i programu ćwiczeń.

1 BOX
$74.99
Retail: $84.99
Savings: $10
buy now »
2 BOXES + 1 FREE
$149.99
Retail: $224.99
Savings: $75.00
buy now »
3 BOXES + 2 FREE + FREE ADVANA TONE
$224.99
Retail: $374.99
Savings: $150.00
buy now »

Kliknij tutaj, aby zamówić Phen24 z oficjalnej strony »

FLASH SALE 20% OFF »