Lady Prelox Yorumlar – Kadınlar İçin Gerçek Cinsel Zevk Artırıcı?

Home » Review » Lady Prelox » Lady Prelox Yorumlar – Kadınlar İçin Gerçek Cinsel Zevk Artırıcı?

Last Updated on

Lady Prelox zevk, arzu ve konfor düzeyi açısından, cinsel deneyimini geliştirmek için kadınları yardımcı olan bir ekidir. Bu ilave onların libido ateşini alevlendirmek için her yaştan kadınlara yardım, dünyanın çok parçalı olarak sunulmaktadır.

Lady Prelox nedir?

Kadınlar kolayca cinsel dürtü olarak etkileyecektir yıllar boyunca kendi vücudunda değişiklikler bir çok geçer. Son zamanlarda hamilelik boyunca gitmiş, ya da doğurganlık çağının sonuna geliyorlar olsun, henüz hayatının bu kısmı veda etmek istemiyoruz. Sen zevkli karşılaşmalar yıl kalmadı, ancak bunları keyfini tek yolu Lady Prelox neler sunar küçük bir yardım, beraberdir.

Lady Prelox bir mucize ilaç değildir ve bunun derhal uyandırdı yapmak amacıyla değil. Bunun yerine, bu ek nihayet libido sen yerine getirmek yardımcı olur konfor ve keyfi yaşamaya muktedir anlamına gelir vücudunuzda, kimyasalların ve hormonların dengesini düzeltmek için çalışır.

maddeler bazı erkekleri yardımcı olmuştur fonksiyonlara sahip olabilir ve onların seks geçmişte yaşıyor olsa bile bu ilaç, kadınlar içindir. Eğer cinsel istekte önemli damla yaşıyorsanız Lady Prelox sizin için ürün olabilir.

Me Lady Prelox Ek mı?

Eğer cinsel dürtü şeylerin düzeninde yer alıyor nerede olduğunu bilmek isteyebilir. Bu formülü almaya karar vermeden önce, web sitesi sizindir risk altında olup olmadığını belirlemek için “Kişisel Libido test” adında bir sınav sunuyor. Sen ortaya çıkaracaktır çoktan seçmeli cevaplar istenir:

  • Cinsel ilişki sıklığı
  • cinsel arzunun sıklığı ve şiddeti
  • cinsel yaşam ve cinsel ilişki memnun olmanız
  • Eğer cinsel ilişki veya diğer stimülasyon sırasında orgazm deneyimi frekans
  • Karşılaştığınız hissi miktarı

senin libido normaldir veya çalışma gerektiriyor eğer bu cevaplar ile, deney söyleyecektir. Eğer olması gereken yerde senin libido olmadığını öğrendiğinizde, sorunu gidermek için Lady Prelox kullanabilirsiniz.

Lady Prelox Nasıl Çalışır?

Lady Prelox takviyesi size libido yükseltmek ve cinsel dürtü canlandırmak yardımcı bitkisel kökenli malzemeler kullanılmaktadır. Bu formül de bu tedbirin etkinliğine yükseltmek için birkaç tescilli karışımları içerir. tam listesi dahil olmasa da, Lady Prelox içerir:

  • Piknojenol
  • Rosvita
  • L-Arginin
  • L-sitrulin

Piknojenol Fransız sahil çamı ağacından elde edilir. Çam kabuğu enflamasyona sertleşme bozukluğu vücudunuzdaki her şeyi desteklemek için yardımcı ilaçlar birçok farklı türde kullanılır.

Kadınlar için, çam kabuğu da menopoz semptomlarının bazı hafifletilmesi ile birlikte yaşlanma sürecini geciktirmek için yardımcı olur. Menopoz cinsel dürtü değiştiren namlı, bu nedenle ağaç kabuğu size nasıl yararlanabilir görmek kolaydır. Bu madde öyle, ve çoklu hasta etkinliği için test edilmiş ne kadar etkili inceledik çalışmaların yüzlerce vardır.

Rosvita C vitamini ve diğer antioksidanlar, yüksek bir miktarda bir kuşburnu özü vardır. Bu madde genellikle sindirim konularda size yardımcı olmak için kullanılır. Orada doğrudan libido etkileyecek herhangi faydaları gibi görünen, ancak bu madde, bağışıklık sistemini, cildinizi ve vücudunuzdaki mevcut olan herhangi bir iltihap beslemek için yardımcı yoktur.

L-Arginin – nitrik oksit üreten yardımcı olan bir amino asit. Daha önce belirtildiği gibi, nitrik oksit kan dolaşımında önemli bir rol oynar. Söz konusu maddenin vajinal bölgeye kan akışını düzenler ve kişinin libido ve cinsel tatmin olumlu bir etkiye neden olur.

L-sitrulin – olmayan başka bir amino asit; o kişinin kan akışını iyileştirmek damarları ve böylece kan basıncını azaltarak damarları genişleterek yardımcı olur. L-sitrulin daha sonra fizyolojik olarak nitrik oksit haline olan L-Arginin, vücut tarafından değiştirilir.

Lady Prelox kullanma

Lady Prelox hakkında en iyi bölümü, rutin dahil etmek son derece kolay olmasıdır. Yalnızca ikisi de aynı yemekle alınabilir günlük iki tablet, gerekir. Doktorunuz alternatif talimatları verir Ancak, bunları takip etmek senin yararına bu. Günlük tavsiye edilen doz fazla aşmamalıdır.

Bunu herhangi bir ek ile nelerle ilgili libido, darbeye gidecek nasıl görmeye başlayacak, en az dört hafta süreyle takviyesi almak gerekir. Ancak, tam etki için, en fazla sekiz hafta beklemek gerekebilir.

Etkileşimler

Bu formül bir ek olduğundan, genellikle ilaçla tedavi ve diğer ilaçlar etki etmeyen malzemelerle doludur. Ancak, marka Lady Prelox kaçınmak gerektiğini bildiren iki özel durumlar vardır.

Eğer doğum kontrolünü alıyor, ya da hamile olduğunuzda, hormonlar zaten değişmiş edilmektedir. bu tedavi engel olmamalıdır da, bu seçenek güvenli olduğunu doğrulamak için doktorunuzla konuşmak en iyisidir. Eğer hipertansiyon için ilaç alıyorsanız, Lady Prelox rejimi başlamadan önce doktorunuza tarafından onaylanmış olmalıdır.

Lady Prelox için Fiyatlandırma

Lady Prelox perakende maliyeti $ 39.95, ama fiyat sizin satın alma yapmak web sitesine dayanarak, değişecektir. Kuzey Amerika’da konum ve sipariş Saflık Ürünleri kullanıyorsanız, maliyeti $ 29,95 azalacaktır. Ancak, bu alabilirsiniz sadece indirim değil.

Toplu olarak ürünleri satın almak için tercih edebilirsiniz. Lady Prelox Dört şişe sipariş seçerek, aynı zamanda başka bir bedava alabilirsiniz.

Lady Prelox Satış Noktaları

Satın alma için gidecek web bulunduğunuz yere bağlı olacaktır. Eğer Finlandiya, İsveç, İngiltere veya Avrupa’nın geri kalanında ikamet ediyorsanız Pharma Nord, satın alma kapsar. Eğer Kuzey Amerika içinde alışveriş Ancak, siparişinizi göndermek için Saflık Ürünleri veya Unysenhealth için web sitesini kullanabilirsiniz.

Lady Prelox in yaratıcılarıyla Kurma

Lady Prelox sektöründe nispeten yeni olduğundan, bu ek hakkında sorularınız olasıdır. Müşteri hizmetleri ekibi şirket ulaşmak için bir telefon numarası sunmuyor olsa da, yine de info@ladyprelox.com bir mesaj gönderebilir.

Lady Prelox Sonuç

Lady Prelox size tekrar eğlenceli ve heyecan verici cinsel etkinlikte bulunma gerekir itme verebilir sağlıklı ve dengeli bir ekidir. Vücudunuzun kimyasallar değiştirdiğinizde, seks hayatında canını sıkan tam olarak ne olduğunu anlamaya zor, ama bu çare yüz sorunları düzeltmek için yardımcı olur.

Eğer gençlik yıllarında yaptığı aynı aktif cinsel iştah var hazırsanız, Lady Prelox yardımcı olmak için burada.

Lady Prelox en iyi fiyat için buraya tıklayın »

FLASH SALE 20% OFF »