Lady Prelox Review: Jak bezpieczny i efektywny jest ten Kobieta Enhancer?

Home » Review » Lady Prelox » Lady Prelox Review: Jak bezpieczny i efektywny jest ten Kobieta Enhancer?

Last Updated on

Lady Prelox jest pigułka, która utrzymuje całą społeczność online pełno podczas jego premiery w 2010 roku, prawdopodobnie dlatego, że został oznaczony jako nowej kobiecej Viagry. Ten naturalny produkt zdrowia obiecuje ulgę od jednej z głównych problemów kobiet, które często są pozostawione bez opieki – spadek funkcji seksualnych.

Lady Prelox jest produktem Nord Pharma. Producent odmawia nazwać ten produkt lek, ponieważ twierdzą, że produkt jest w 100% naturalny – w ten sposób, że jest wykonany z wszystkich naturalnych składników, które zostały opatentowane wspomnianych być na tyle silne, aby dostarczać wysokiej jakości wyników.

Główną funkcją tego naturalnego pigułka ma pomóc zwiększyć seksualne komfort, pragnienie i przed ogólną przyjemność kobiety, w trakcie i po stosunku poprzez zwiększenie przepływu krwi i poprawia krążenie krwi do żeńskiego narządu rodnego i jak do mózgu kobiecego okablowane , To jest, w rzeczywistości, został poddany wielu badaniach klinicznych, aby przetestować jego skuteczność.

Składniki i jak działają

Chociaż Lady Prelox jest wykonany z kombinacji naturalnych ekstraktów roślinnych, jego kluczowym składnikiem jest opatentowany Pycnogenol . Składnik ten pochodzi z kory sosny (francuski Morskiej). Liczne badania kliniczne i czasopisma zostały wykonane wyposażony w ten składnik w ciągu 40 lat.

Pycnogenol wspiera zdrowe naczynia krwionośne. Składnik ten promuje również produkcję tlenku azotu, związek chemiczny, który promuje zdrowy przepływ krwi, ale także odgrywa ważną rolę w jaki sposób komórka organizmu komunikuje się ze sobą.

Inne ważne składniki Lady Prelox są:

  • Rosvita – Ró ekstrakt biodrowego, że ten składnik w markowych i opatentowane. Został on wyciąg z owoców / kwiaty dzikiej róży. Jest silnym przeciwutleniaczem i pomaga zredukować stres i zmęczenie z powodu jego współczynnika Witamina C. To również zwiększa krążenie krwi do kończyn.
  • L-arginina – Aminokwas, który pozwala wytworzyć tlenek azotu. Jak wspomniano wcześniej, tlenek azotu odgrywa istotną rolę w obiegu krwi. Wspomniana substancja reguluje przepływ krwi do obszaru pochwy i powoduje pozytywny wpływ na swego libido i satysfakcji seksualnej.
  • L-cytruliny – inny aminokwas; pomaga w rozszerzeniu żyły i tętnice tym samym obniżając ciśnienie krwi poprawy własnego przepływ krwi. L-cytruliny jest zmieniana przez jednostkę do L-argininy, który z kolei jest fizjologicznie przekształcona w tlenek azotu.

Jak Pani Prelox Kobieta Enhancer robót?

Jak wspomniano wcześniej, Lady Prelox działa poprzez zwiększenie przepływu krwi w okolicach narządów płciowych i do organu mózgu, które następnie znacząco wpływa na popęd seksualny kobiety. Badanie kliniczne wykonane przez BOTTARI et al. (2013) testowane Lady Prelox i odkryli, jak silny jest w poprawie funkcji seksualnych kobiet. Według wspomnianego badania, poprawa seksualne zaczęły przejawiać na poddanych studium, po 4 tygodniach stosowania Lady Prelox. W konsekwencji, po 8 tygodniach stosowania wspomnianego produktu, badani doświadczyli wysoki poziom seksualnego samopoczucie. The Female Sexual Function Index testu użyto do pomiaru seksualnego samopoczucie tych kobiet poddanych. Ważne jest, aby pamiętać, że nie podlega musi przerwać przyjmowanie suplementu (z powodu działań niepożądanych) wszystko w całym badaniu. Ponadto stwierdzono również, że Lady Prelox obniża poziom wolnych rodników w ciele.

Korzyści z Lady Prelox

  • Okazały się skuteczne w poprawie libido kobiet
  • Wspierany przez badania kliniczne
  • Zwiększa sprawność seksualną nawet od kobiet, które są w ich późnym wieku reprodukcyjnym
  • Zmniejsza stres oksydacyjny
  • Nie jest hormonem oparty, a zatem nie zakłócają antykoncepcyjnych

Lady Prelox skutki uboczne

Jak cytowany na stronie FAQ produktu, Lady Prelox jest na ogół bezpieczne dla nas i żadnych poważnych efektów niepożądanych obserwowano u kobiet przyjmujących go. Próbki krwi od pacjentów podczas badania klinicznego produktu zostały starannie monitorowane pod kątem wszelkich znacznych odstępstw; żaden odnotowano. Można jednak wystąpić następujące łagodne objawy niepożądane podczas stosowania tego produktu zdrowia: dolegliwości żołądkowo-jelitowe, zawroty głowy , ból głowy i nudności . Lady Prelox może również obniżyć własnej skurczowe i rozkurczowe ciśnienie umiarkowanie. Pacjenci z nadciśnieniem tętniczym powinni skonsultować się z lekarzami pierwszy przed podjęciem tej pigułki.

Jak stosować Lady Prelox?

Lady Prelox przyjmuje się dwa razy dziennie, najlepiej z posiłkami. Produkt zawiera również wskazówki na etykiecie i zawsze muszą przestrzegać go. Ponadto ci, którzy biorą leki powinny zwrócić się z lekarzem przed rozpoczęciem pierwszej pigułki. Producent wysoce sugeruje, że nie należy przyjmować więcej niż dziennej zalecanej dawki produktu.

Końcowa myśl

To rzadkie, aby znaleźć produkt naturalny, który jest wspierany przez badania kliniczne, ale Lady Prelox okazały się być skuteczne w poprawie satysfakcji seksualnej kobiet, podczas gdy w tym samym czasie, twierdząc, jego miejsce jako całkowicie naturalny produkt. Jego połączenie z markowych i opatentowanych składników naturalnych sprawia, że ​​produkt ten silny rywal w kobiecej rynku pigułki seksualną. Do tej pory, produkt osiągnął około 10 milionów funtów w rocznej sprzedaży, ponieważ został wydany po raz pierwszy.

Z drugiej strony, Lady Prelox nie jest zbyt idealny. Pochodzi z ogromnych cenie 37,95 GBP za jednym opakowaniu 60 tabletek. Ponadto, produkt ten jest dostępny tylko w Wielkiej Brytanii od momentu. Według strony produktu, będą rozwijać się w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej, Azji i reszcie Europy bardzo szybko.

Wiele kobiet doświadcza zaburzenia seksualne, brak popędu płciowego i / lub niską wydajność seksualną, ale wstydzą się otwarcie o tym mówić. Zaburzenia seksualne u kobiet jest powszechna, może wystąpić w każdym wieku i może być spowodowane przez wiele czynników. Seksualne problemy z wydajnością może zmniejszyć swoje relacje z partnerem. Na szczęście, kobiece produkty wzmacniające mogą złagodzić te problemy propagowanie zdrowego, aktywnego życia seksualnego. Samice produkty wzmacniające powinny opierać się na sile składników, zdolność do zwiększenia odczucia seksualne i przyjemność, zdolność do potęgują podniecenie i satysfakcję seksualną i zdolność do przywrócenia popęd seksualny.

Kliknij tutaj w najlepszej cenie na Lady Prelox »

FLASH SALE 20% OFF »