Lady Prelox Recenzia: Ako bezpečné a efektívne je tento Žena Enhancer?

Home » Review » Lady Prelox » Lady Prelox Recenzia: Ako bezpečné a efektívne je tento Žena Enhancer?

Last Updated on

Lady Prelox je pilulka, ktorá má stále celú online komunitu bzučiaci počas svojho vydania v roku 2010, s najväčšou pravdepodobnosťou preto, že bol označený ako nový ženský Viagra. Tento prírodný ochrany rastlín sľubuje úľavu od jedného z hlavných problémov žien, ktoré sú často ponechané bez dozoru – zníženie sexuálnej funkcie.

Lady Prelox je produktom Nord Pharma. Výrobca odmieta nazývať tento výrobok liek, pretože tvrdí, že výrobok je 100% prírodný – teda je vyrobený z all-prírodné patentovaných zložiek, ktoré sú vraj byť dostatočne silný, aby poskytovať kvalitné výsledky.

Hlavnou funkciou tejto prírodnej pilulky je pomôcť zvýšiť sexuálnu komfort, túžbu a celkové potešenie žien pred, počas a po pohlavnom styku napriek zvyšujúcej krvný obeh a zlepšuje prekrvenie ženských reprodukčných orgánov a rovnako ako ženské zapojené mozgu , To má v skutočnosti bol podrobený rade klinických štúdií s cieľom preveriť jeho účinnosť.

Ingrediencie a ako fungujú

Hoci Lady Prelox je vyrobená z kombinácie prírodných rastlinných extraktov, jej kľúčovou zložkou je patentovaný Pycnogenol . Táto látka pochádza z kôry borovice (French Maritime). Niekoľko klinických štúdií a časopisy boli vykonané predstavovať túto látku v priebehu 40 rokov.

Pycnogenol podporuje zdravé cievy. Táto látka tiež podporuje produkciu oxidu dusnatého, chemická látka, ktorá podporuje zdravé prietok krvi, ale tiež hrá dôležitú úlohu, ako bunky tela komunikuje so sebou.

Medzi ďalšie dôležité zložky Lady Prelox sú:

  • Rosvita – A šípkový extrakt, táto zložka je značkové a patentovaný. To bol vytiahnutý z ovocia / kvety na divokej ruže. Jedná sa o silný antioxidant a pomáha znižovať stres a únavu vďaka vitamínu C faktorom. To tiež zvyšuje prekrvenie končatín.
  • L-Arginín – aminokyselina, ktorá pomáha vytvárať oxid dusnatý. Ako už bolo spomenuté, oxidu dusnatého hrá významnú úlohu v krvnom obehu. Spomínaná látka reguluje prietok krvi do vaginálnej oblasti, a to spôsobí pozitívny vplyv na ľudské libido a sexuálne uspokojenie.
  • L-citrulín – inou aminokyselinou; pomáha pri dilatácie žily a tepny a tým k zníženiu krvného tlaku zlepšenie niečí prietok krvi. L-citrulín je zmenený v tele na L-arginín, ktorý potom je fyziologicky transformovaný do oxidu dusnatého.

Ako Lady Prelox Dámske Enhancer Works?

Ako už bolo spomenuté, Lady Prelox pracuje tým, že zvyšuje prietok krvi do oblasti genitálií a mozgu varhany, ktoré potom výrazne ovplyvňuje sexuálnu túžbu ženy. Klinické štúdie vykonané Bottari et al. (2013) testované Lady Prelox a zistil, ako silný je v zlepšenie sexuálnej funkcie žien. Podľa spomínanej štúdie, sexuálne vylepšenia začalo prejavovať na objekty tejto štúdie po 4 týždňoch používania Lady Prelox. Následne po 8 týždňoch používania daného produktu, predmety skúsený vysoké hladiny pohlavného pohody. Ženské sexuálne Test Index Funkcia bola použitá na mieru sexuálnej pohodu týchto žien predmetov. Je dôležité si uvedomiť, že žiadny subjekt musí vysadiť (vzhľadom k nepriaznivým účinkom) v priebehu celého štúdia. Okrem toho sa tiež zistilo, že Lady Prelox znižuje hladinu voľných radikálov v tele človeka.

Výhody Lady Prelox

  • Osvedčil sa ako účinný pri zvyšovaní ženské libido
  • Opierajúci sa o klinických štúdiách
  • Zvyšuje sexuálne funkcie aj žien, ktoré sú v ich neskorom reprodukčnom veku
  • Znižuje oxidačný stres
  • Nie je hormón na báze, a preto nie je v rozpore s antikoncepčnými

Lady Prelox vedľajších účinkov

Ako je uvedené na stránke FAQ výrobku, Lady Prelox je všeobecne bezpečné pre nás a žiadne významné nežiaduce účinky boli pozorované u žien, ktoré ho užívajú. Vzorky krvi pacientov počas klinického hodnotenia výrobku boli starostlivo sledovaní pre akékoľvek významné odchýlky; none boli zaznamenané. Avšak, jeden môže vyskytnúť nasledujúce mierne nežiaduce účinky pri užívaní tohto zdravotného produkt: gastro-črevné nepohodlie, závraty , bolesti hlavy a nevoľnosť . Lady Prelox môže tiež znížiť niečí systolický a diastolický tlak mierne. Hypertenzní pacienti by mali najprv poradiť so svojím lekárom, ako začnete pilulku.

Ako používať Lady Prelox?

Lady Prelox sa užíva dvakrát denne, najlepšie s jedlom. Tento produkt má tiež pokynov na etikete a je potrebné vždy nasledovať ho. Navyše tí, ktorí užívajú lieky, by mal najprv požiadať svojho lekára pred začatím pilulku. Výrobca vysoko naznačuje, že človek by nemal trvať dlhšie ako odporúčanej dennej dávky lieku.

final Thought

Je zriedkavé nájsť prírodný produkt, ktorý sa opiera o klinický výskum, ale lady Prelox sa osvedčil ako účinný pri zvyšovaní sexuálne uspokojenie žien, zatiaľ čo zároveň vyhlasovať jeho miesto ako all-prírodný produkt. Jeho kombinácia značkových a patentovaných prírodných zložiek robí tento produkt silným uchádzačom v ženskej sexuálnej trhu pilulky. K dnešnému dňu sa produkt dosiahol asi 10 miliónov GBP v ročnom predaji, pretože to bolo prvýkrát vydaná.

Na druhú stranu, Lady Prelox nie je tak dokonalá taky. Dodáva sa s poriadnou cenu 37,95 GBP za jedno balenie 60 tabliet. Okrem toho tento výrobok je k dispozícii iba vo Veľkej Británii okamihom. Podľa webu produktu, budú expandovať v USA, Latinskej Amerike, Ázii a vo zvyšku Európy veľmi skoro.

Mnoho žien skúsenosti sexuálne dysfunkcie, nedostatok sexuálnej túžby a / alebo zlá sexuálnu výkonnosť, ale sú príliš v rozpakoch, aby otvorene o tom hovoriť. Sexuálna dysfunkcia u žien je prevládajúci, môže objaviť v každom veku, a môže byť spôsobené viacerými faktormi. Sexuálne problémy s výkonom môže obmedziť svoj vzťah s partnerom. Našťastie ženské vylepšenia produkty môžu tieto problémy zmierniť propagujúce zdravý a aktívny sexuálny život. Ženské vylepšenia produktov by mala byť založená na účinnosti zložiek, schopnosť zvýšiť sexuálnu pocit a potešenie, schopnosť zvýšiť vzrušenie a sexuálne uspokojenie a schopnosť obnoviť sexuálnu túžbu.

Kliknite sem na Lady Prelox najlepšiu cenu »

FLASH SALE 20% OFF »