Coconut Splash – Prírodný kokosový olej Vytiahnutie k ústnej hygiene?

Home » Review » Coconut Splash » Coconut Splash – Prírodný kokosový olej Vytiahnutie k ústnej hygiene?

Last Updated on

Kokosový olej a ďalšie kokosové výrobky sa rýchlo stáva všadeprítomné v modernej spoločnosti. Prirodzený pohyb zdravie a trvalo udržateľný život pohyb ako používať kokosové produkty vo veľkej miere na podporu zdravia a celkovej telesnej wellness, nahradí mliečne výrobky s kokosovým mliekom, obilie s kokosovej múčky, a dokonca podporovať microbiome zdravie s kokosovým kefír vodou.

Jeden z najlepších možností, ktoré môžete urobiť pre svoje zdravie je prechod z oleja a masla na kokosových produktov. Kokosový olej je veľmi bohaté na mastné kyseliny so stredným reťazcom, ktoré poskytujú telu masívne množstvo čistej energie a prevenciu chorôb. Žiadosti kokosového oleja nie sú obmedzené do kuchyne, však. Jedinečné vlastnosti kokosového oleja z neho robí jeden z najúčinnejších prostriedkoch pre ústnu hygienu riešenie na svete.

Prax ťahanie kokosový olej je jedným z najstarších ústnej hygieny je v existenciu, a bol použitý v tradičnej Ajurvédske medicíny na indickom subkontinente po tisíce rokov. Prax kokosového oleja ťahanie je relatívne jednoduchá a vykonáva sa svištící lyžičku kokosového oleja okolo v ústach po dobu 10 až 15 minút, ale zdravotné výhody sú rozmanité a silné.

Kokosový olej ťahom bola preukázaná v niekoľkých klinických štúdiách, aby byť rovnako, ak nie efektívnejšie udržať zuby v čistote, než moderné zubné pasty a obsahuje žiadny z nebezpečných chemických látok, ktoré sú balené do zubnej pasty. Moderné zubná pasta obsahuje chemikálie, ako je napríklad laurylsulfát sodný, ktorý je toxický priemyselná chemikálie, a fluorid, ktorá bola preukázaná na nižšiu inteligenciu a vápenatět oblastí mozgu.

Cvičí kokosový olej ťahá každý deň úplne odstraňuje zubný kaz , podporuje lepšie zdravie ďasien, minimalizuje orálny zápal, bráni zlý dych, lieči dutín a dokonca zabraňuje ochorenia srdca a akné. Jednou z najväčších výhod kokosového oleja ťahanie, však, je bielenie zubov vlastnosti , ktoré ponúka. Pravidelne vykonáva olej ťahom každé ráno bolo preukázané, že výrazne bielenie zubov bez potreby chemikálií.

Nový kokosový olej ťahom produkt činí v praxi kokosového oleja ťažnú jednoduché, ľahké a rýchle s jedinečným 100% čistej piepornej infúziou vzorec. Kokosový Splash sa rýchlo stáva jedným z najobľúbenejších ťahanie ropných produktov na trhu, a je vytvorený sa celkom udržateľné, ekologické a šetrné k životnému prostrediu techník.

V tomto článku sa budeme sa pozrieť na kokosového oleja s ťažnou riešenie Coconut Splash a zistiť, ako to funguje, ktoré vám pomôžu rozhodnúť, či je to správna ústna hygiena a bielenie zubov riešenie pre vás.

Čo je Coconut Splash?

Coconut Splash - Prírodný kokosový olej Vytiahnutie k ústnej hygiene?

Kokos Splash je nový výkonný kokos ťahanie ústnej hygieny riešenie, ktoré používa moderné ekologické výrobné postupy, aby tradičné Ajurvédske ťahanie praktiky na prírodné nadšencov zdravie. Vytvoril sa 100% prírodné kokosového oleja, vzorec Kokosový úvodný je naplnený organickým mätového extraktu poskytnúť čerstvé, čisté skúsenosti a belšie, jasnejšie úsmev .

The Coconut Splash vzorec je úplne zadarmo z niektorého z nebezpečných chemických látok, ktoré sú v moderných ústnu hygienu. Bez prísad, ako sú konzervačné látky, chemické látky alebo umelých syntetických prísad, Coconut Splash ponúka Vyznávači zdravej rovnakú ajurvédskej vzorec, ktorý bol použitý pre tisíce rokov.

Kokos Splash prichádza v balení po 14 sáčkov, čo činí vyťahovanie proces jednoduchý, rýchly a neporiadok-free. Používanie Coconut Splash je rovnako jednoduché ako svištící olej v ústach po dobu 15 minút, ktorý bude odťahovať všetkých nečistôt a toxínov v ústach, propagáciu celkovú ústnej hygieny zdravia.

Kokosový olej Splash ťahanie Výhody

Kokosový olej Splash Vytiahnutie využíva 100% prírodný kokosový olej v kombinácii s mäty, aby vám belšie zuby, čerstvejší dych a jasnejšie úsmev. Dodáva sa s ponukou 14-dňové, ktorý vám pomôže prirodzene znížiť škodlivé baktérie nahromadenie v ústach a ďalej zlepšiť svoje zdravie ústnej dutiny.

 • Použitie organického kokosový olej a mätový olej
 • Zmierňuje nepríjemný zápach z úst s prírodnou mäty piepornej
 • Pomáha znižovať riziko vzniku zápalu ďasien
 • Posilňuje zuby a ďasná
 • Odstraňuje zubný povlak a škvrny na zuboch
 • Obsahuje 14 vrecúšok, jeden pre každý deň
 • 100% prírodné zložky bez prímesí

The Science Behind Coconut Splash kokosový olej Vytiahnutie

Kokos Splash bieli zuby - Prírodný kokosový olej Vytiahnutie k ústnej hygiene?

 

Olej ťahom je podporovaná veľkým množstvom klinických dôkazov, ktoré preukazujú, svoju účinnosť pri udržiavaní úst čisté a zdravé . Klinická štúdia vykonaná v roku 2011 zistil, že kokosový olej ťahom je schopný zabrániť zápal ďasien úplne, rovnako ako výrazne znížiť plaku indexové skóre.

Ďalšie klinické skúšky vykonané v roku 2017 zistilo, že pri vykonávať pravidelne, olej ťahom môže byť použitý ako silný a efektívny doplnok k udržaniu dobrej ústnej hygieny. Tajomstvo vysoko účinných pre ústnu hygienu výhody ťažné oleja je v dôsledku vysokého obsahu kyseliny laurovej kokosového oleja, ktorý tvorí asi 50% z celkového obsahu triglyceridov so stredne dlhým reťazcom.

Intenzívne 30-dňová štúdia do výhody kokosového oleja ťahom bola vykonaná v Indii v roku 2015, ktorá zistila, že vysoký obsah kyseliny laurovej z kokosového oleja má silný antimikrobiálny účinok, ktorý odstraňuje baktérie, ktoré spôsobujú zápach z úst, rovnako ako odstránenie plaku zo zubov . Je ľahké pochopiť, prečo kokosový olej ťahom sa stáva najpopulárnejšou alternatíva k chemickým zubov kefkou, a to najmä pri posudzovaní zdravotné výhody, ktoré ponúka.

Ako používať kokosový olej Splash Vytiahnutie

 1. Vezmite 1 vrecúško Kokosový olej Splash ťahu a trhať otvorené naliať jeho obsah do úst. Odporúča sa, aby tento prvý vec ráno na lačný žalúdok.

 2. Udržať olej v ústach po dobu 15-20 minút veľkorysé a jemne svišťanie to asi ako by ste s ústnou vodou. Stačí dať mu pomyje a vytiahnite cez zuby počas tejto doby.

 3. Na konci 20 minút, pľuvať olej von a vypláchnite ústa riadne vodou. Odporúča sa čistiť zuby po použití kokosový olej ťahom.

Easy tip zatiaľ čo Oil Vytiahnutie

Môžete tiež použiť kokosový olej Splash ťahanie s kefkou na zuby, ktoré môžu pomôcť ľahko zamerať na baktérie a toxíny, ktoré sú ťažšie, ako sa zbaviť. A akonáhle ste ukončili s odplavovanie toxínov a baktérií s olejom, nechajte kefu pod horúcou vodou po dobu najmenej 10 sekúnd po použití a nechajte zaschnúť, ktoré môžete použiť, že druhý deň

Ohlasy zákazníkov

 • Videl to s Megan McKenna a hľadali niečo podobné pre vekové kategórie, takže keď som ju videl som vedel, že som to skúsiť !! Je to tak dobré, ako povedala – chutí to pekné, nie oilly alebo sentimentálny, ako som si myslel, a hoci to trvať nejaký čas zvykať na prvý pohľad tretí deň som bol naozaj teší! Ústa sa cíti po tom, čo ju tak čisté a ja som mal nejaké kávy škvrna na mojej predné zuby na veky, ktoré som vždy nenávidel a teraz prakticky preč !!! Chystá kúpiť nejaké ďalšie a odporučiť svojim priateľom taky !!!!!! – Hannah Thomson
 • Skúšal som veľa iných bielenie zubov veci tak, ako som vždy paranoidné o zuby, ale boli buď odpadky a nefungoval, mal hroznú chuť, že som nemohol postaviť, alebo boli príliš chemicky a zraniť pusu. To bol taký krásny úľavu, že chutí dobre a bol jemný, ale stále pracoval! – Anna
 • Úžasné výsledky! Bol som pomocou kokosový olej za pár rokov, ale som ešte len s použitím normálnou kokosový olej zo supermarketov. Zrovna nedávno narazil Coconut park a je určite najlepšie, čo som sa snažil. Všimol som si, belšie zuby v priebehu niekoľkých dní. – Nora Ducci
 • Dojem výsledkov. Bolo to jednoduché a jednoduché použitie a moje zuby sú vlastne belšie. Bye Bye Colgate! – Ciara
 • Moje zuby nikdy neboli belšie !!!! – Sophia Fernandez
 • Pepermitový dodáva príjemnú sviežu mätový kop! Moje zuby sú tak oveľa belšie teraz a to je pre mňa šťastnejší, pri pohľade na seba usmievať do zrkadla. Ok si uvedomil, ako zvláštne, že zvuky, ale jo skvelé výsledky. Som nahradil môj ústna voda s tým. – Jenny Miller

Kokos Splash Recenzia Zhrnutie

Kokos Splash je najdostupnejšie a jednoduchý spôsob, ako začať s ťahom kokosový olej, a ponúka mimoriadne cenovo výhodnú alternatívu k ostatným produktov dostupných na trhu. Ak hľadáte pre úplne organický mäta pieporná napustená kokosový olej ťahanie riešenie vám, Kokos Splash je to najlepšia možnosť k dispozícii.

Kliknite tu na objednávku Coconut Splash Online »

FLASH SALE 20% OFF »