Capsiplex Sport Review – New Pre-Workout Supplement 2017 – pre mužov a ženy

Home » Review » capsiplex » Capsiplex Sport Review – New Pre-Workout Supplement 2017 – pre mužov a ženy

Last Updated on

Prajete si, aby čo najviac zo svojho cvičením? Prečo neskúsiť brať pre-cvičenie prášky? Odborníci sa zhodujú, že pred tréningom výživa je dôležitá a môže významne prispieť k dosiahnutiu niečí fitness dlhodobých cieľoch.

V posledných rokoch sa tieto doplnky sú stále populárnejšie s kulturistov, posilňovňa a milovníkov športu. Môžu nielen zvýšiť vytrvalosť a silu pri cvičení, ale môžu tiež pomôcť rast svalov a spaľovanie tukov.

Capsiplex Sport nový Pre-Workout doplnok – môže dať užívateľovi jeho / jej pre-cvičenie nutričné potreby a ďalšie.

Čo je Capsiplex Sport?

Capsiplex Sport Review - Pre Workout Fat Burner, ktorá naozaj fungujú

Meno Capsiplex nie je nič nové k zdraviu a chudnutie komunity. Pred tým, než sa ponoril do fitness a športu, Capsiplex je známe a zavedené ako diétne pilulky. To je produkované Advanced zdravie, spoločnosť so sídlom v škótskom Glasgowe.

To bolo obchodovanie svoje výrobky od roku 2006. Advanced Health má dobrú povesť firmy zvažuje predaja Capsiplex a potvrdenie rôznych osobností pre tento produkt. S úspechom jeho doplnok chudnutie, nie je divu, prečo Advanced Health je teraz tiež poklepaním na športové a fitnes trh svoje najnovšie pilulku.

Je nejaký rozdiel medzi Capsiplex a jeho športová verzia? Oba doplnky majú rovnaké zložky a majú tendenciu produkovať rovnaké výsledky. (To bude podrobnejšie opísané neskôr.)

Ale podľa niektorých názorov produktov a osvedčenia, Šport verzia je zlepšenie oproti starším pilulky, pretože nielenže spaľuje tuk, ale tiež pomáha zvýšiť športový výkon a cvičenie.

Meno, Capsiplex, pochádza z hlavnou zložkou produktu, paprika extrakt alebo červenej papriky. Red chili obsahuje kapsaicín , ktorý ohrieva tela a zvyšuje metabolizmus. Čo robí capsaicin líšia, je, že ohrieva telo pred každým cvičením alebo fyzickú aktivitu. Kapsaicín (viac info tu: https://en.wikipedia.org/wiki/Capsaicin ) tiež pomáha pri spaľovaní tukov. To je dôvod, prečo sa človek môže spáliť extra 278 kalórií denne prijať tento doplnok.

Takže okrem kapsaicín, čo Capsiplex Šport ponúkajú, že ostatné doplnky nie? Poďme sa pozrieť na jeho prírodných a účinných látok.

Aké sú Pros alebo výhody ?

  • Easy-to-použitie: Tento dodatok je jednoduchý a užívateľsky príjemný. Jedna kapsula s vodou, 30 minút pred prácou, alebo cvičenie, je dosť na to, aby prejavili. Či už cvičíte len raz týždenne, alebo pravidelne cvičiť každý deň – môžete si ho vziať a ťažiť z výhod veľkej cvičenia. Je tiež vhodný pre všetky vekové kategórie, či staré alebo mladé.
  • Safe: Je bezpečné nielen kvôli jeho prírodných zložiek, ale aj preto, že o tom, ako je jej kapsule navrhnutý. Tento doplnok má jedinečný beadlet návrh s cieľom zabezpečiť, že nikto trpí podráždenie a nepohodlie. Priznajme si to – nie všetci z nás môže stať červenú papriku. Capsimax beadlet uzamkne paprika extrakt v jeho najvnútornejším jadre. Využíva svoje nedráždivým vonkajšou vrstvou, ktorá chráni žalúdok a bolo zaistené, že červené čili nie je tam prepustený.
  • Spaľovanie tukov: Ako už bolo spomenuté, tento dodatok obsahuje účinné látky, ako je kapsaicín, ktorý ohrieva telo a spaľuje nežiaduceho tuku počas cvičenia. To je výhodné pre tých, ktorí chcú prísť o palcov off pasu alebo prístrešok z kíl.
  • Energie-posilnenie: U ívatelia vidí “pozitívne pocit”, keď sa vezme tento doplnok. To zvyšuje energiu a umožňuje svojim užívateľom, aby vydržali dlhšie a vyhnúť sa svalovou opotrebenie.
  • Psychicky i fyzicky stimulujúce: Vďaka kofeínu, používatelia, ktorí si to nie sú len viac energický a napätím, ale sú tiež viac pozorný a sústredený. Okrem mentálnej stimulácii, ale tiež zlepšuje dodávanie kyslíka a živín v tele, teda zabezpečenie maximálneho výkonu v priebehu tréningu.

Ingrediencie tohto dodatku?

Krása tohto doplnku je, že je vyrobený z prírodných látok, ktoré sú bezpečné a osvedčené. Tieto látky sú ľahko vstrebáva do tela. Niektoré z týchto látok sú:

  • Vitamín B3 (niacín) pomáha zvýšiť energiu a zvyšuje vytrvalosť. To sa pokazí sacharidy, bielkoviny a tuky a pomáha bojovať proti fyzickej a psychickej únave.
  • L-arginín je aminokyselina, ktorá dopĺňa oxid dusnatý v tele. Oxid dusnatý je zodpovedný za zvýšenie prietoku krvi a dodávanie kyslíka a živín do svalov a ďalších častí tela. Kým telo prirodzene produkuje L-arginín, to je ľahko vyčerpané počas intenzívnej fyzickej aktivity, pretože telo nemôže nahradiť to dosť rýchlo. Štúdia z University of Maribor a Campbell et al. tiež ukazujú, že užívanie L-arginín doplnky pozitívne ovplyvňuje špičkový výkon napájania a toleranciu svalov.
  • Piperín sa extrahuje z čierneho korenia a je zodpovedný za jeho horkastá alebo “horúčosť”. Je tiež známe, že zvýšenie metabolizmu. Výskum zistil, že piperín zvyšuje bioavailabity alebo podiel látky, ktorá vstupuje do krvného obehu v tele. To je dôležitý faktor v Capsiplex pretože piperín pomáha telu vstrebávať ďalšie zložky, a pomáha zvýšiť ich účinok.
  • Kofeín je dôležitou súčasťou tohto dodatku, ktorý je zodpovedný za zvýšenie energie, spaľovanie tukov a zvyšuje kognitívne funkcie. Americkí vedci Graham a Spriet zistil, že malé dávky kofeínu mala pozitívny vplyv na vytrvalosť športovcov. Väčšie množstvo nemal žiadny vplyv na fyzický výkon a len viedlo k zvýšeniu hladiny adrenalínu. To je dôvod, prečo je množstvo kofeínu v Capsiplex je malá – rovnaká ako u veľkej šálky kávy.

Kliknite tu na objednávku Capsiplex Šport z oficiálnych internetových stránok »

Čo štúdie hovoria?

Na rozdiel od iných doplnkov, existujú nejaké štúdie o Capsiplex a jeho zložiek. Štúdia vykonaná na University of Oklahoma testované dve skupiny – jedna, ktorá prevzala Capsiplex a druhý, ktorí sa placebo pred cvičením.

Vedci zistili, že jedinci, ktorí sa Capsiplex a) spálil 3 krát viac kalórií ako cvičenie, b) spálil 3% viac kalórií pri cvičení a c) spálil 12 krát viac kalórií do 1 hodiny po cvičení.

Ďalšia štúdia vykonaná na University of Oklahoma ukázalo, že Capsiplex pomohol účastníkom “pred horieť v priemere o 278 viac kalórií, v priebehu a po cvičení na bežeckom páse po dobu jednej hodiny.” Takže tvrdenie produktu horiace extra 278 kalórií nie je reklama line alebo propagácie, ale je pevná tvrdenie opiera o štúdium a výskum!

Aké sú Možné vedľajšie účinky alebo nevýhody ?

Väčšina Capsiplex Sport hodnotenie zameria na výhody dodatku. Obaja popis produktu a recenzie sa zhodujú, že doplnok ťažko dá nejaké negatívne vedľajšie účinky, vrátane tých vedľajších účinkov, ktoré sa normálne vyskytujú pri užívaní kofeínu (tras a potenie), alebo červené čili (podráždenie a nepokoj). Avšak, to je dôležité si uvedomiť, že malé percento užívateľov hlásilo zažívajú návaly horúčavy.

Tehotné a dojčiace ženy sa odporúča užívať opatrne a odporúča vidieť s lekárom pred použitím pilulku. Ľudia, ktorí majú zdravotné ťažkosti a alergie na niektorú zo svojich prírodných zložiek sú tiež odporúča konzultovať so svojím lekárom.

Doplnok môže tiež nie je vhodný pre vegánov a vegetariánov. Jeho puzdro je vyrobené z živočíšneho produktu s názvom želatína, takže môžu vziať to z ich vlastného uváženia.

Pokiaľ ide o dávky, užívatelia by mali mať iba jednu tabletku denne. Užívanie dvoch alebo viacerých piluliek môže byť nebezpečné a môže spôsobiť stratu spánku.

Capsiplex športové zákazníkov – Čo ostatní používatelia hovoria?

“Bol som pomocou pravidelného Capsiplex po dobu 2 rokov, a nová verzia Sport je zlepšenie. To zlepšilo môj tréning aspoň o 25%. Ja určite používať ho v budúcnosti. “- Gary (zhromaždené z oficiálnych stránok)

“Snažil som sa Capsiplex Šport nad mojím cvičebným programom, vzal jednu tabletu pol hodiny predtým, než som začal, a zistili sme, že kopol, ako som bol cvičenia. To mi dáva impulz a energiu, ktorú potrebujem, tak psychicky moc musím na dosiahnutie cieľov a aby ma ďalej tlačiť. Ako som bežec na dlhú trať to pomohlo, aby som išiel ďalej. By veľmi odporúčam Capsiplex Šport pre akýkoľvek šport. “- Darren (zhromaždené z oficiálnych stránok)

Kde kúpiť online a náklady?

Môžete si kúpiť výrobok prostredníctvom svojich webových stránok a vyplňte údaje v poradí stránok teraz. Majú tiež skvelé ponuky, ak si kúpite vo veľkom.

Môžete si tiež kúpiť produkt telefonicky. Objednávky je možné prešla ich oddelenie zákazníckych služieb. Sú otvorené 24/7.

Pokiaľ ide o platby, ktoré prijíma všetky hlavné kreditné karty. Môžete tiež zvoliť platbu prostredníctvom šeku, ak žijete vo Veľkej Británii. Tiež dodávať po celom svete a ponúkajú bezplatné dodávky na každú objednávku.

FLASH SALE 20% OFF »