Capsiplex ספורט על ידי באואר סקירת תזונה – האם זה אחד מבערי השומן ביותר?

Home » Review » capsiplex » Capsiplex ספורט על ידי באואר סקירת תזונה – האם זה אחד מבערי השומן ביותר?

Last Updated on

מהו Capsiplex ספורט?

סקירת ספורט Capsiplex - אימון טרום מבער שמנים זה באמת עובד

Capsiplex ספורט הוא תערובת מהירה משחק והעזה של מרכיבים כי הן מעוצבות במיוחד על ידי באואר תזונה כמו מגבר מטבוליות שיסייע ולשפר את יכולות שריפת שומן ממבוגרים הפעילים תוך הגדלת ביצועי האימון שלהם. תערובת מיוחדת זו מכילה שילוב ייחודי של מרכיבים אורגניים הממקדות את מערכות הגוף המווסתים את תפקוד חילוף החומרים, העלאת רמות האנרגיה, והגדלת פוקוס מנטלי. הוספה זו תוספת בטוחה ונבדקה על אורח חיים בריאים תשפר את ביצועים ואת רטוש היכולות של הספורטאי של כל השלבים והיכולות. נוסחא גלולה אחת זה מספקת שפע של הטבות רכיבים בריאים כי הם בטוחים לתת ספורטאי על העליונה ביכולות הביצועים ופיתוח גוף הפיסית שלהם.

יַצרָן

באואר תזונה מייצרת ומפיצת ספורט Capsiplex כחלק DMCC באואר קבוצת מתקן ה- FDA מוסמך עם רק 100% מרכיבי תרופות כיתה. הם מופיעים תחת מוגבלת קבוצת ERGO, אשר ממוקמת Suite 2408 דרום מגדל, איחוד אמירויות פיננסיים מגדלים, דובאי, איחוד האמירויות ערבי, ויש להם גם משרדים ב 1330 Av. של אמריקה, ניו יורק, ארה”ב, 10,019 ובבריטניה ב House דיגיטלי, Clarendon פארק, נוטינגהם, NG5 1AH. חילוף חומרים חזק זה לחיזוק תוספת הוצגה לציבור לראשונה ב 2010 על ידי באואר תזונה עם הצלחה גדולה והם עכשיו הרחיבו תוספים שלהם 2015 לזירת הספורט עם ספורט Capsiplex שעוצבה זה מקרוב. לגמרי מוקדש לצרכים של הלקוחות שלהם, באואר תזונה מציעה קשרים אישיים ותמיכה מלאה עם מומחיות של אנשי מקצוע כושר, מומחי תזונה, המאמנים בריאות, ויועצים אישיים להבטיח כי שתגיע כושר המטרות והשאיפות שלך.

איך עובד ספורט Capsiplex?

הסוד להצלחת ספורט Capsiplex הוא תמצית פלפלת המרכיב העיקרי. כל מנה חזקה של מרכיב זה ימקד את הפונקציות ליפוליזה של הגוף, אשר מגביר את חילוף החומרים באופן טבעי. דחיפה זו במטבוליזם מגבירה את יכולת הגוף לשרוף שומן תוך רמות אנרגיה הגוברת לעודד עוד אימונים קשים. כמוסה אחת מהן צולמה 1/2 שעה לפני אימון יגדל אנרגיה לשרוף קלוריות נוספות בין אם אתה אימון מדי פעם או כל יום.

מצרכים של Capsiplex ספורט

חלץ פלפלת

טבעי מרכיב כל זה נלקח מצמח צ’ילי האדום הוא המרכיב החזק ביותר בתערובת זו; המאפיינים הטבעיים של צ’ילי האדום טבעיים להעלות את רמות מטבוליזם האנרגיה בגוף כדי להעלות את רמות שריפת שומן והאנרגיה ללא כל מאמץ נוסף של חלק המשתמשים.

L- ארגינין

אחת מהחומצות האמינו החיוניות של הגוף, מרכיב זה מועיל בקליטת חמצן וחומר תזונה חיונית אחרת למחזור הדם על ידי הגדלת הרמות של תחמוצת חנקנית; זו תוצאת אנרגיה מוגברת פעמי התאוששות מהירות יותר עבור שרירים לאחר אימון.

ניאצין

ידוע בכינוי B3, אלמנט זה מועיל בשיפור רמות הכולסטרול ולבריאות הלב הכללית על ידי הרחבת העורקים והורידים של הגוף.

חלץ פלפל שחור

תבלין זה מכיל האלמנט החיוני Piperine אשר אחראי על חסימת אנזימים מזיקים וסיוע בקליטה המהירה של אלמנטים מועילים.

ויטמין

ויטמין זה חיוני בבניין ותיקון של תאים בתוך הגוף אשר מסייע להתאוששות השריר לאחר אימון ומגביר את המערכת החיסונית.

ויטמין סי

ויטמין מסיס מים זה הוא חיוני לצמיחה של מבנים תאיים חדשים והגדלת מסת שריר תוך תמיכה במערכת החיסונית של הגוף.

Provitamins E, P, B1, B2 &

אלמנטים אלו מומרים ויטמינים בגוף לבצע מגוון של הטבות בריאות למערכת החיסונית, התחדשות הסלולר, ובניית שריר וההתאוששות.

Capsaicinoid אולאורזין

נגזרת זו מצמח הפלפל האדום קשורה לירידת בתיאבון כמו גם מגבר עבור רמות מטבוליזם עם האפשרות של תופעות לטווח ארוכות.

Scopoletin (Coumarin)

מרכיב זה נמצא בשורשי סרפד ו מועיל הרפיה של כלי הדם כדי להגביר את זרימת הדם בכל הגוף.

piperine

מרכיב חזק זה נמצא פלפל שחור מסייע לגוף לספוג רכיבים אחרים ומגביר את חילוף החומרים, כמו גם לסייע לגוף כדי לחלץ מזינים ביעילות מן מזונות נאכלים, ובכך לניצול מרבי של החומרים המזינים כי הוא נאכל להשתמש בהם בצורה יעילה יותר כדי לשרוף קלוריות.

קָפֵאִין

מרכיב טבעי זה הוא נפוץ כמו מגבר אנרגיה ויציע פוקוס ובהירות מנטלית יותר בלי התחושה העצבנית נוחה לפעמים הקשורים צריכת קפאין.

ויטמין B3

ויטמין חיוני זה מציע מגוון רחב של הטבות, כולל הגברת אנרגיה, שריפת גלוקוז, ומניעת עייפות שרירים, כמו גם חילוף חומרים שומנים, חלבונים, פחמימות בגוף כדי לסייע בשריפת שומן ובנייה מחדש של השריר לאחר אימון.

יתרונות

אחד היתרונות הגדולים ביותר של ספורט Capsiplex הוא שזה יהיה שורף את הקלוריות המיותרות, שווה 45 דקות של פעילות גופנית נמרצת כגון רכיבה על אופניים, גם ללא התאמת שגרת האימונים הנוכחית שלכם. הנוסחא הגלולה אחת של Capsiplex ספורט תשפר את הביצועים ותוצאות של ספורטאים ומפתחי גוף מכל הסוגים, הגדלים, ומטרות פיסיות. אין קלוריות או סוכרים נסתרים מהר זה תוספת מתנהג כך שאין ההתאמות הנדרשות עבור הצרכים התזונתיים של שרירן מי מעקב את צריכת הקלוריות שלהם. הנוסחא הגלולה הנוחה נותנת לספורטאי את היכולת להעביר המאיץ בקלות זה במארז שקית או אימון כושר כי הם יכולים לקחת איתם לכל מקום בכל עת עם נוחות מוחלטת.

תעודות

Capsiplex ספורט הוערך נבדק על ידי ד”ר מיכאל וו-מינג MD מ אסקונדידו, קליפורניה בארצות הברית. הדו”ח שלו נותן את החומרים ואת התוצאות של תוספת זו דירוג A עבור עמידת קוד הרופא הנאמן של התנהגות כמו של 2015/11/12. באואר התזונה מאשרת כי התערובת המיוחדת שלהם של מרכיבים אורגניים היא כל טבעית ובטוח לחלוטין לשימוש יומיומי. במחקר שנערך על ידי אוניברסיטת אוקלהומה, הם מאושרים כי משתמשים של המאיץ הזה שרפו שלוש פעמים יותר קלוריות לפני ובמהלך האימון שלהם עצום 12 פעמים יותר קלוריות לאחר האימון שלהם.

המלצות

דארן קולינס, לונדון, בריטניה:

ניסיתי Capsiplex ספורט מעליי תוכנית התרגיל לקח חצי טבליה אחת שעה לפני שהתחלתי ומצאתי שזה בעט פנימה כמו התעמלתי. זה נותן לי דחיפה ואנרגיה אני צריך ונפשית הכוח שאני צריך כדי להשיג את המטרות ואת לדחוף אותי עוד יותר. כפי שאני רץ למרחקים ארוכים וזה עזר לי להמשיך הלאה. מאוד ממליץ Capsiplex ספורט לכל ספורט.

ג’ון סטיוארט, נוטינגהאם, בריטניה:

הייתי 16 ו אבן חצי כאשר התחלתי לקחת ספורט Capsiplex, עכשיו, 5 חודשים לאחר מכן אני 14 ו אבן חצי, אז אני מאוד שמח לדווח כי אני כבר הצלחתי לאבד כמעט 2 אבן בזמן הזה . לקחתי (תוספת זו) כמומלץ, כל יום, אבל מצאתי את זה יעיל ביותר כאשר לקחתי אותו לפני שהלכתי לחדר כושר, 2-3 פעמים בשבוע. זה נתן לי המון יותר אנרגיה לאימונים שלי, אפילו על אותם ימים שבהם הייתי מותש יפים מתוך 9-5 הרגיל שלי. אני בהחלט ממליץ (המאיץ הזה) לכל מי חסר אנרגיה כדי לגרור את עצמם מחוץ לבית, אלא גם של הבחורים ללכת לחדר הכושר בכלל אבל רוצים להגביר את עוצמת האימון שלהם.

דוד Crew, נוטינגהאם, בריטניה:

הייתי משתמש של (תוספת זו) במשך מספר שנים ועכשיו בכנות יכול להגיד שזה עזר לי לרדת במשקל ולשמור על משקל בריא. עכשיו, עם (תוספת זו), מצאתי כי בנוסף לשמירה על המשקל שלי זה השתפר מאוד הריצה שלי, נותן לי מיילים מיותרים והגדלת הסיבולת שלי.

סטיוארט וויליאמס, ניו יורק, ארה”ב:

בדיוק היה ספורט Capsiplex הראשון שלי. התוצאות היו טובות מאוד. המון אנרגיה. יכל להישאר עוד. האם לעשות עוד אחד מחר. תוצאות טובות עד כה. תודה!

דון ג’ונסון, סן דייגו, ארה”ב:

בכנות מרוצה המוצר שלך. ניסיתי דברים בעבר עם תוצאות מעורבות מאוד, אבל עם Capsiplex איבדתי 18 lb מעל 2 החודשים האחרונים. שקראתי עד מאז על פלפלת וזה הכל נכון. . . דרך מצוינת לרדת במשקל בריא מדי.

קלי L. McGinness, לוס אנג’לס, ארה”ב:

המשלוח היה מהיר מאוד. אני מקבל המון אנרגיה עם מוצר זה 🙂האם לקנות שוב! אני רק לקחת אחת ביום וזה בדרך כלל מספיק כדי לעבור. יש לי עבודה מאוד פעילה מוצר זה מסייע לרסן את הרעב שלי עוזר לי לעבור את יום עבודה קשה פיזי!

סמואל תומאס, רוצ’סטר, ארה”ב:

אני עושה ביקראם יוגה (יוגה חמה) ואני בהחלט יכול להגיד הבדל אם אני לוקח Capsiplex לפני כיתה או לא. כאשר אני לוקח Capsiplex, אני מרגיש כמו הזמן שלוקח לי להגיע “מחומם” הוא ירד באופן משמעותי. באשר לירידה במשקל, שברגע שהתחלתי ליטול אותו, הפלתי כמה קילוגרמים (אני חושב יותר כי התחיל אצלי מאימון טוב יותר מכל דבר). אני לא לקחת Capsiplex ספורט אלא אם כן אני מתכנן להתאמן אז אני לא יכול להעיד על האפקטיביות שלה ללא פעילות גופנית.

סיקור פרסי ומדיה

תוספת לחיזוק זו כבר נידונה על ידי חברים רבים של התקשורת, ספורט, ואת העולם תוספת כגון “שלום!” ו “OK !,” כמו גם להיות מובלט על תחנות טלוויזיה כגון פוקס ניוז , NBC , BBC , ו USA Today . מגזיני ספורט ואתרי ביקורת תוספת באינטרנט כגון דיילי מייל , The Sun , ו- ITV לקחו זאת לתשומת הלב והתייחסו להצלחה ויתרונות של תוספת זו. דוקטור קארן ויירה, PhD, סופר ומדען רפואי מאוניברסיטת פלורידה בארצות הברית, המגבה את שיפור הביצועים טענות מרכיב טבעי של תוספת לחיזוק הזה. כלבי שמירה מקוונים אחרים שאמצו תוספת זו כוללות “HealthzMag,” “הרזייה & אתה,” ו “בריאות מקוונת” כדי להזכיר רק כמה מאמצעי התקשורת האלקטרוניים כי הם מזמזמים על זה כל התוספת לחיזוק חילוף החומרים טבעיים.

לחץ כאן כדי להזמין Capsiplex ספורט מהאתר הרשמי »

ערבות הכסף בחזרה

Capsiplex ספורט מוצע עם ערבות כסף בחזרה 60 יום על המוצר ללא קשר אם האריזה נפרצה או לא. אם מסיבה כלשהי הלקוח אינו מרוצה לחלוטין עם המוצרים או את התוצאות שהם השיגו, הם מוזמנים לפנות למחלקת החזרת החברה ב לשלוחת הטלפון שלהם 0208 945 5042 בבריטניה, 1 888 761 9269 בארצות הברית, 09,354 ו 33 1708 בצרפת, להשאיר להם הודעה באזור המיועד באתר הרשמי שלהם, או לשלוח להם הודעת דוא”ל לכתובת הדוא”ל הרשמית שלהם והם יגיבו לבקשה בתוך 48 שעות עם הוראות ההחזרה. צרכנים יצטרכו להחזיר את הבקבוקים של מוצר, בין אם הם ריקים או מלאים, לחברה בתוך 67 ימים כדי לקבל החזר מלא. עם שיעור תשואה פחות מאחוז אחד, תזונת באואר יש רקורד מוכח של מוצרים איכותיים ושירות לקוחות מעולה.

משלוח

כלל הזמנות תוספת זו מעובדות בתוך 24 שעות הגעה במתקנים במילוי הייצור והסדר שלהם וכל ההזמנות נשלחות מייד. משלוח לכתובת הייעודית ניתן לצפות בתוך שלושה עד חמישה ימי עסקים, אך עשוי להימשך עד 15 ימים בכמה מקרים בם מנהגי נושאים בלו רשאיים להיות נוכחים. כל חיובים מחוץ שנגרמו למסים או מסי יבוא עבור תוספת זו הם באחריותו הבלעדית של הלקוח להתיישב עם הרשויות או מאסטר נמל. חבילות מועברות בנוחות ובמהירות לכתובת הרשומה בטופס ההזמנה בחבילה רגילה דיסקרטית כדי להבטיח את הפרטיות של הצרכן.

שירות לקוחות

מקורביו של לקוחות זמינים כדי לענות על שאלות עבור לקוחות בכל שעות היום, בכל ימות השבוע, וכן בכמה שיטות שונות של תקשורת. צרכנים שרוצים לדבר עם נציג ישירות יכולים לחייג אליהם בטלפון בבית 0208-945-5042 בממלכה המאוחדת, 1-888-761-9269 בארצות הברית, ואת 33-1708-09354 במדינת צרפת . יש גם את האפשרויות של דואר אלקטרוני או דואר רגיל ליצור קשר עם החברה במקרה של תלונת לקוח, שאלה, או דאגה. הדרך המהירה, ידידותיים, והשותפים חכמים עומדים על ידי עכשיו כדי לענות על כל שאלה או חשש כי הלקוחות שלהם עשויים להיות; קוראים, סוג, או לרשום החששות שלך והם ישמחו לעזור לפתור את הבעיה ולהחזיר אותך לתוך חריץ האימון שלך.

לקופה בטוחה ומוגנת

כל העסקאות השלימו באתר Capsiplex ספורט בטוחים לחלוטין ולאבטח באמצעות מערכת הצפנה Secure 128-bit מוצפן Socket Layer (SSL) שמחזיק את שמו, כתובת, פרטי כרטיס אשראי, ו מוסתרים ומידע אישי אחר מאנשים לא מורשים גנבים. הם משתמשים גיבוי פיננסי מאובטח עם אמצעי אבטחה מחברות אינטרנט מהימן כגון GeoTrust ו HackerSAFE. הם נהל העסקים הכספיים שלהם באמצעות Paypoint עם חברות מהימנות כגון ויזה, מסטרקארד, ויזת דלתא, ויזת אלקטרון, Maestro, ו- PayPal כדי להבטיח כי כל העסקות תהיינה חסויות ופרטיות. כל העסקות נשלחות באמצעות הבטוחה ביותר של קשרים ומידע אישי ולא מפורסמים מכר מן המידע הפרטי שנאסף על הלקוחות עבור תוספת זו.

תמחור ספורט Capsiplex & ניסיון חינם

חברה זו עומדת מאחורי המוצר שלהם עם כסף היום לא טרח 60 בחזרה ערבות על Capsiplex ספורט. אם מסיבה כלשהי לקוחות אינם מאושרים לחלוטין עם תוספת זו, הם יכולים להחזיר גם את האריזה המשומשת שאינו בשימוש לחברה לקבלת החזר מלא של מחיר הרכישה. כל המשלוח, טיפול, בתמורה, וחיובים מחדש גרב הנם באחריות הרוכשת; החברה לא תקבל חזרה אריזה שולחת. המחיר ההתחלתי עבור אספקת חודש הוא 29.99 £ / 47.15 $, לרכוש אספקת 2 חודש עבור 125.62 $ / 79.90 £ ולקבל אחד חינם בחודש, או לנצל את העסקה הטובה ביותר של רכישת אספקת 3 חודשים ולקבל שלושה חודשים נוספים ללא תשלום עבור המחיר הנמוך של 188.43 $ / 119.85 £.

לחץ כאן כדי להזמין Capsiplex ספורט מהאתר הרשמי »

Pros

  • רק גלולה אחת קטנה יש צורך לקבל את היתרונות של תוספת זו; זה מתחיל לשרוף קלוריות מיד עם העיכול.
  • להישאר ממוקד במשימות ו חזרות קלות יותר כאשר לוקחים תוספת עצמה זו בשל בהירות נפש מרכיבי יוצרי המשתמש.
  • מבער שמנים זו מועיל לספורטאים מרמת הסלולר פנימית, ובכך להציע את ההשפעות ארוכות טווח של החומרים החזקים הללו גם כאשר הגוף נמצא במנוחה.
  • כל החומרים שנמצאו תוספת זו הם טבעיים ולא אינטראקציה עם תרופות אחרות או ויטמינים כי הספורטאי לוקח כרגע.

חסרונות

  • המרכיב צ’ילי החזק במוסף זה עלול לגרום הבזקים מהירים של חום המשתמש; זה נורמלי כגוף הוא סוחט את מערכת חילוף החומרים ואת יחלפו כמשתמש הופך יותר רגילים המרכיבים ככל שהזמן עובר.
  • משתמשים של מוצר זה שנוטה להיות אלרגי פלפל או שיש להם אלרגיות חריפות עלולים לפתח תסמיני אלרגיה שניתן בדרך כלל להיות נשלטו עם מעל תרופות האלרגיה הנגדית; מי אלרגיים פלפלת נמנעים מלרכוש ושימוש מטבולית זו לחיזוק תוספת.
  • תוספת לחיזוק אנרגיה זו ניתן לרכוש באינטרנט רק דרך אתר האינטרנט של החברה; לקוחות מעוניינים יצטרכו לסבול את זמן משלוח הקצר כדי להתחיל במסע בניית השריר שלהם.
  • המרכיבים במוסף זה הם כל טבעיים וזקוקים לזמן כדי לספוג לתוך הגוף להשגת התוצאות הטובות ביותר; צרכנים מחפשים פתרון מהיר יתאכזבו.

סיכום סקירת ספורט Capsiplex

סיכום: ספורט Capsiplex הוא תוספת שריפת שומן טבעית אשר נוצרה מתערובת של מרכיבים אשר ממוקדים כדי להגביר את חילוף חומרים, אנרגיה, ואת המיקוד של ספורטאים וחובבי כושר גופניים. קניינית בתערובת זו של כל החומרים הטבעיים מנוסחת לעבוד בהרמוניה אחד עם שני ואת הפונקציות הטבעיות של בניין השריר בגוף ומערכות תיקון. תערובת טבעית כל זה בטוח לקחת כל יום לפני אימון כדי להגדיל את רמות האנרגיה ולרומם סיבולת הביצועים שלך, כך שתוכל להשקיע יותר זמן בחדר הכושר או על המגרש בלי לשרוף ועייפות. תוספת זו היא מושלמת עבור האתלט מי מצפה שריפת קלוריות מיותרות בבטחה שומן, הגדלת רמות אנרגיה, ואת חידוד הפוקוס המנטלי שלהם כחלק אורח החיים הבריאים שלהם.

FLASH SALE 20% OFF »