סקירת ספורט Capsiplex – תוספת טרום אימון חדשה 2017 – עבור גברים ונשים

Home » Review » capsiplex » סקירת ספורט Capsiplex – תוספת טרום אימון חדשה 2017 – עבור גברים ונשים

Last Updated on

האם אתה רוצה לעשות את המרב של שגרת האימונים שלכם? למה לא לנסות לקחת גלולות לפני אימון? מומחים מסכימים כי תזונה לפני האימון חשובה והוא יכול מאוד לתרום להשגת מטרות הכושר לטווח הארוך של אחד.

בשנים האחרונות, תוספים אלה הפכו פופולריים יותר ויותר עם בוני גוף, חדר כושר וחובבי ספורט. הם לא יכולים רק להגביר סיבולת וכוח במהלך תרגיל, אבל הם גם יכולים לעזור לגדול שרירים לשרוף שומן.

Capsiplex ספורט חדש תוסף לפני האימון – תוכל להעניק למשתמש שלו / שלה הצרכים התזונתיים טרום האימון ועוד.

מהו Capsiplex ספורט?

סקירת ספורט Capsiplex - אימון טרום מבער שמנים זה באמת עובד

השם Capsiplex אינו חדש לקהילת הבריאות וירידה במשקל. לפני זה התעמק כושר וספורט, Capsiplex ידוע והקים כמו גלולת דיאטה. הוא מיוצר על ידי מתקדם בריאות, חברה שבסיסה גלזגו, סקוטלנד.

זה כבר נסחר מוצריה מאז 2006. בריאות מתקדמת בעל מוניטין בחברה טוב בהתחשב המכירות של Capsiplex ואת האישור של ידוענים שונים עבור מוצר זה. עם ההצלחה של התוספת במשקל שלה, אין זה פלא מדוע בריאות מתקדמת עכשיו גם הקשתה על הספורט ועל שוק הכושר עם הגלולה האחרונה שלה.

האם יש הבדל בין Capsiplex וגרסת הספורט שלה? יש שני תוספים המרכיבים אותה ואת נוטים לייצר את אותן תוצאות. (זה יידון בהרחבה בהמשך.)

אבל, על פי כמה סקירות ועדויות, גרסת ספורט שיפור מ- הגלולה המבוגרת שכן הוא לא רק שורף שומן, אבל זה גם עוזר ספורט עלייה וביצועי אימון.

השם, Capsiplex, מגיע המרכיב העיקרי של המוצר, תמצית פלפלת או צ’ילי אדום. צ’ילי אדום מכיל קפסאיצין אשר מחמם את חילוף החומרים בגוף ומגביר. מה הופך קפסאיצין שונה הוא מחמם את הגוף לפני כל תרגיל או פעילות גופנית. קפסאיצין (מידע נוסף כאן: https://en.wikipedia.org/wiki/Capsaicin ) גם מסייע בשריפת שומן. לכן אדם יכול לשרוף 278 קלוריות נוספות ביום מן נטילת תוסף.

אז מלבד קפסאיצין, מה Capsiplex הספורט מציע כי תוספי אחרים לא? בואו נסתכל המרכיבים הטבעיים והיעילים שלה.

מה הם היתרונות או הטבות ?

  • קל לשימוש: תוספת זו היא פשוט וידידותי למשתמש. כמוסה אחת, עם מים, 30 דקות לפני מאימון או פעילות גופנית, הוא מספיק בשביל זה ייכנס לתוקף. בין אם אתם מתאמנים רק פעם בשבוע, או באופן קבוע להתאמן כל יום – אתה יכול לקחת אותו לקצור את היתרונות של אימון נהדר. זה גם מתאים לכל הגילאים אם זקן או צעיר.
  • בטוח: זה בטוח לא רק בגלל למרכיביו הטבעיים, אלא גם בגלל איך הכמוסה שלה נועדה. יש תוספת זו עיצוב beadlet ייחודי כדי להבטיח שאף אחד לא סובל למגינת. בואו נודה בזה – לא כל אחד מאיתנו יכול לעמוד צ’ילי אדום. Capsimax Beadlet נועל את תמצית פלפלת ב הגרעין הפנימי שלה. זה עושה שימוש הציפוי החיצוני שלה לא מעצבן כדי להגן על הקיבה ועל מנת להבטיח כי צ’ילי האדום לא ישוחרר שם.
  • שריפת שומן: כפי שהוזכר קודם לכן, תוספת זו מכילה חומרים יעילים כגון קפסאיצין כי מחמם את הגוף שורף שומן לא רצוי במהלך תרגיל. זה מועיל עבור אלה שרוצים לרדת סנטימטרים מעל קו המותניים או להשיל את הקילוגרמים העודפים.
  • אנרגיה לחיזוק: משתמש לחוות “תחושה חיובית” כאשר נטילת תוסף. היא מגדילה את האנרגיה ומאפשרת למשתמשים שלה כדי להחזיק מעמד זמן רב יותר ולהימנע שרירים בלאי.
  • פיזית או נפשית מגרה: בזכות הקפאין, משתמשים שלוקחים את זה הם לא רק יותר עליז ומלא אנרגיה, אבל הם גם יותר קשוב וממוקד. מלבד גירוי מנטלי, זה גם משפר את אספקת חמצן מזין את הגוף, ולכן, על מנת להבטיח ביצועים מיטביים במהלך אימון.

מצרכים של תוספת זו?

היופי של תוסף זה הוא בכך שהוא מורכב מחומרים טבעיים כי הם בטוחים ומוכחים. חומרים אלה נספגים בקלות על ידי הגוף. חלק מן החומרים הללו הם:

  • ויטמין B3 (ניאצין) מסייעת להגביר את המרץ להגדיל סיבולת. זה מתפרק פחמימות, חלבונים ושומנים ומסייע להילחם עייפות פיזית ונפשית.
  • L- ארגינין היא חומצת אמינו ומחדש תחמוצת חנקנית בגוף. תחמוצת חנקן היא אחראית על הגדלת זרימת דם ואת אספקת חמצן וחומרים מזינים שרירים וחלקי גוף אחרים. בעוד הגוף באופן טבעי מייצר L- ארגינין, הוא מותש בקלות במהלך פעילות גופנית אינטנסיבית מאז הגוף לא יכול להחליף אותו מספיק מהר. מחקרים מאוניברסיטת מריבור ומן Campbell et al. גם מראים כי נטילת תוספי L- ארגינין חיובית משפיעה על הביצועים חשמל בשעות שיא הצריכה וסובלנות השריר.
  • Piperine מופק פלפל שחור והוא אחראי החריפות שלה או “תחושת חום.” זה ידוע גם כדי להגביר את חילוף חומרים. מחקרים מצאו כי piperine מגביר bioavailabity או שיעור חומר נכנס למחזור הדם של הגוף. זהו גורם חשוב Capsiplex מאז piperine מסייע לגוף לספוג מרכיבים אחרים ומסייע להגביר השפעתם.
  • קפאין הוא מרכיב חשוב של תוסף זה כי הוא אחראי לחיזוק אנרגיה, שריפת שומן וגברת תפקוד קוגניטיבי. מדענים אמריקאים גראהם Spriet מצאו כי מינונים נמוכים של קפאין הייתה השפעה חיובית על הסיבולת של ספורטאים. כמויות גדולות יותר לא הייתה השפעה על ביצועים פיזיים בלבד הובילה לרמות גבוהות של אדרנלין. זו הסיבה מדוע את כמות הקפאין Capsiplex היא קטנה – שווה לזו של כוס גדולה של קפה.

לחץ כאן כדי להזמין Capsiplex ספורט מהאתר הרשמי »

מה המחקרים אומרים?

בניגוד לתוספי תזונה אחרים, ישנם מחקרים קיימים על Capsiplex ואת מרכיביו. מחקר שנערך על ידי אוניברסיטת אוקלהומה נבדק בשתי קבוצות – אחת שלקחה Capsiplex והשני שנטלו פלצבו לפני פעילות גופנית.

חוקרים מצאו כי הנבדקים אשר לקחו Capsiplex) נשרפו 3 פעמים יותר קלוריות לפני הפעילות גופנית, ב) שרפו 3% יותר קלוריות במהלך הפעילות הגופנית ג) נשרפה 12 פעמים יותר קלוריות עד 1 שעה לאחר הפעילות הגופנית.

מחקר נוסף שנערך על ידי אונ’ אוקלהומה הראה כי Capsiplex עזר משתתפים “לשרוף בממוצע 278 קלוריות יותר לפני, במהלך ואחרי הפעילות גופנית על הליכון במשך שעה אחת.” לפיכך, הטענה של המוצר של צריבת 278 קלוריות עודפות אינה פרסום קו או קידום, אבל היא הצהרה מוצק מגובים על ידי לימוד ומחקר!

מהן תופעות או והחסרונות לוואי אפשריות ?

מרבית ביקורות ספורט Capsiplex להתמקד היתרונות של התוספת. שניהם התיאור סקירות מסכימים כי תוספת בקושי נותן שום תופעות לוואי שליליות, כולל אלה תופעות לוואי, כי הם מנוסים בדרך כלל כאשר לוקחים קפאין (רעד והזעה), או צ’ילי אדום (למגינת). יחד עם זאת, חשוב לציין כי אחוז קטן של משתמשים דיווחו נתקל גלי חום.

בהריון וההנקה נשים מומלץ לקחת זהירות מומלץ לראות רופא לפני השימוש הראשון הגלולה. אנשים שיש להם תנאים ואלרגיות רפואיים לכל רכיבים הטבעיים מומלצים גם להתייעץ עם הרופא שלהם.

התוספת עשויה גם להיות לא מתאימה טבעונים או צמחונים. הכמוסה שלה נעשית מתוך מוצר חי ששמה ג’לטין, כך שהם יכולים לקחת את זה מתוך שיקול דעת משלהם.

מבחינת מינון, המשתמשים צריכים לקחת רק גלולה אחת ליום. אם ניקח שני או יותר גלולות עשוי להיות מסוכן ועלול לגרום לאובדן שינה.

ביקורות של לקוחות ספורט Capsiplex – מה משתמשים אחרים אומרים?

“השתמשתי Capsiplex קבוע עבור 2 שנים, ואת גרסת הספורט החדשה היא שיפור. זה שיפר את האימונים שלי על ידי לפחות 25%. אני בהחלט יהיה להשתמש בו בעתיד “-. גארי (שנאספו מהאתר הרשמי)

“ניסיתי Capsiplex ספורט מעל תכנית האימונים שלי, לקחתי חצי טבליה אחת שעה לפני שהתחלתי ומצאתי שזה בעט פנימה כמו התעמלתי. זה נותן לי דחיפה ואנרגיה אני צריך ונפשית הכוח שאני צריך כדי להשיג את המטרות ואת לדחוף אותי עוד יותר. כפי שאני רץ למרחקים ארוכים וזה עזר לי להמשיך הלאה. מאוד ממליץ Capsiplex ספורט לכל ספורט “-. דארן (שנאסף מאתר רשמי)

היכן ניתן לרכוש באינטרנט ו עלויות?

אתה יכול לקנות את המוצר דרך האתר שלהם ולהשלים את הפרטים בדף עכשיו להזמין. יש להם גם הצעות נהדרות אם אתה קונה בכמויות גדולות.

אתה יכול גם לקנות את המוצר באמצעות הטלפון. הזמנות ניתן ניסך מחלקת שירות הלקוחות שלהם. הם פתוחים 24/7.

מבחינת תשלום, הם מקבלים את כל כרטיסי האשראי הגדולים. אתה יכול גם לבחור לשלם באמצעות המחאה אם ​​אתם גרים בבריטניה. הם גם מספקים ברחבי העולם מציעים משלוח חינם על כל הזמנה.

FLASH SALE 20% OFF »