סקירת ג’ל V-צמוד: האם יש ריאל תקווה לשחזר בנרתיק אטים?

Home » Review » VTight » סקירת ג’ל V-צמוד: האם יש ריאל תקווה לשחזר בנרתיק אטים?

Last Updated on

אתה צריך להיות חברים טובים עם מישהו כדי להעלות את הנושא של רפיון נרתיקית. זה כמו הרבה מצבים רפואיים טיפוסיים אחרים, אבל זה אינו כרוך חלק בגוף הקשורים כמות מדהימה של הסטיגמה פוטנציאל, ואת כל כך הרבה נשים הן אפילו מהססים להביא את הנושא עד בביקורי גינקולוגיות.

עם זאת, כי זה מאוד חשוב הנפש שלנו כנשים אוהבי, אנחנו הולכים לדבר על זה קצת כאן. בואו להניח את היסודות אם כי עם קצת דיון על האזורים התחתונים שלנו.

באופן כללי, שרירי הנרתיק הם אלסטי למדי. אמא הטבע חשב על הכל פחות או יותר, ואת הקירות של ואגינות שלנו יכולים למתוח רחוק מספיק כדי לאפשר ללידה יחסית, אבל חוץ מזה יישאר סגור ומוגן כאשר לא מגורה.

הזדקנות Vagina

למרבה הצער, ככל שאנו מתבגרים, את האלסטיות של השרירים של הגוף שלנו נוטה להידרדר. ואקסטרים מתיחים, כגון שאנו חווים במהלך לידת נרתיק, יכול להאיץ הידרדרות זו. כולנו שמענו על נשי חוות רפיון נרתיקית כשהם מזדקנים, ואחד תופעות לוואי המצערות יכול להיות הרבה פחות רגיש במהלך קיום יחסי מין.

בדרגות שונות, כולנו יצורים המיניים, ועל אורגזמות אחד התחושות המהנות ביותר שאי פעם נחווה. הרעיון הזה כי גיל ומותח עלול בסופו של דבר לקחת את היכולת שלנו להגיע לאורגזמה יכולה להיות הרסני מבחינה פסיכולוגית.

מה איתך?

מצאת את עצמך מרגיש רפוי קצת בין הרגליים מאז הלידה, עוברת את גיל המעבר, או סתם משינויים הורמון מוזר? אל תתביישו, זה קורה להרבה נשים. וגם, יש לך מזל, יש דרכים לנהל אותו.

ישנם, כמובן, פתרונות כירורגיים כי יהדקו נרתיק. אבל זה יכול להיות יקר סופר וכל ניתוח נושאת עמה מידה מסוימת של סיכון שאף אחד מאיתנו רוצה לחשוב עליו. מסיבה זו, אנחנו הולכים לחקור תרופות הביתה כדי לראות אם מישהו מהם יש הבטחה.

שיטה אחת כזו היא באמצעות ג’ל מיוחד כמו ג’ל V-צמוד. להלן אנו מספקים סקירה מפורטת של מוצר זה להודיע ​​לך על מה שהוא עושה, איך זה עובד, והאם זה שווה לקנות.

מהו ג’ל V-צמוד?

ג’ל V-צמוד הוא משחה אקטואלית כי תחדש את האלסטיות הטבעית על ידי הידוק קירות הנרתיק שלך. הקרם כבר מיוצר תוך שימוש במרכיבים טבעיים בלבד אשר עושים את זה מוצר בטוח לשימוש על האזור הכי האינטימי שלך.

ג’ל V-צמוד כבר שלמות לאורך השנים. ליצרן יש חוויה נהדרת כבר עושה מוצרים כגון עבור כמעט 16 שנים. הם מחויבים שימוש במרכיבים טבעיים.

זה שיש כמה ביקורות נלהבות עם נשים רבות לשיר זה משבח כתרופה אל נרתיק רופף אבל האם זה באמת כמו חיים משתנים כמו ההמלצות טוענות?

הג’ל הוכיח את עצמו כאלטרנטיבה בריאה ובטוחה הניתוח. בנוסף, יש לו מרכיבים כדי לעזור עם יובש בנרתיק, כמו גם התפקיד העיקרי שלה בתור מותחן נרתיק.

מה הם המרכיבים של ג’ל V-חזק?

ג’ל V-צמוד, קרם מיצוק נרתיק נעשה מתוך כל אלמנט קבוע יחיד קבל ממקורות טבעיים. האלמנטים הדינמיים העיקריים של הקרם הוא תרכיז מהמוצר של צמח בשם תמצית עץ עלה ללוז Manjakani.

1. Manjakani

Manjakani הוא רחוק מהמשפחה של עץ אלון יתר על כן הוא טיפח מלזיה. מתרכז משרידי צמחים זה כבר נוצל קונבנציונלי ברחבי דרום מזרח אסיה כדי לטפל בבעיות רפואיות שונות כולל רפיון של נרתיק.

אלמנטי עיקרון התמצית הזאת הם חומרים בשם טאנינים.

יש חומרים פיטוכימי למעשה אלה נכס קשה עשויים לתקן תא האפיתל של רירית נרתיק.

2. הממליס

זהו שיח גילה בצפון ארה”ב והעלים שלה גם מכילים טאנינים שונים. התמצית שלה ב V-צמוד ג’ל גם הולכת על כסוכן הידוק לתקן את הנרתיק באופן נורמלי. זה כבר נעשה שימוש בדרך כלל להפחית נפיחות להקל פצעים קורים מעבודה.

אלמנטים שונים נכללים בהרכב של ג’ל V-Tight הם:

 • ארגינין: זה ידוע להגדיל את זרם הדם רפידות בנרתיק על ידי הרחבת הוורידים.
 • PCA נתרן: זהו בדרך כלל מלח חומצת אמינו היא חלק אלמנטים להרוות הרגיל של הגוף. החלק משמש למעשה להרוות את הנרתיק.
 • סודיום בנזואט: זה מנוצל כמו אחד כתוסף הבטוח ביותר.
 • תמצית הדרים: מנוצל זה כדי לשנות את צְרִיבָה של שמנת כדי לתאם את corrosiveness של הנרתיק כדי שאין עוד יישום פוסט החמרה.

כיצד להשתמש ג’ל V-צמוד

זה הוגן לומר כי מציאת פרטים על השימוש הנכון של ג’ל זה כבר לקשה במיוחד. אנחנו יודעים שזה ג’ל, כך יהיה מעורב יישום ישיר. ומכיוון נקודת המכירה המרכזית של המוצר היא להדק את קירות הנרתיק , אנו יכולים לצפות כי החדרה נדרשת גם.

רוב הג’לים דומה להמליץ ​​על יישום יומי שבו אתה מכניס את האצבעות לאט להחיל את הג’ל אל קירות הנרתיק פעם ביום. אני חושד שזה המצב כאן, כמו גם.

ואף אחת מהן לא בעיה בשבילנו כמו נשים, ככל שאני יכול לראות. אבל מה זרק אותי קצת כאן היא כי באינטרנט בדף המוצר מציין כי מדובר בשני ג’ל לבין “תוכנית האימונים” במכה אחת. אני לא מצליח למצוא שום מידע על מה להתעמל זה, אז אני אפילו יותר מהסס להמליץ על הרכישה.

סקירות של לקוחות ג’ל V-צמוד

להלן מבחר של קונים מרוצים. המלצות אלה הגיעו ישירות מרכישות מאומתות לקנות ישירות מן היצרנים.

מרגיש טוב כדי למצוא מוצר שעובד – כתוצאה ישנה 35 שנים, אישה פעילה מיני, זה באמת עוזר להם מוצר כמו V-צמוד כדי לוודא שהכל עובד כמו שצריך. אני אוהב את איך שזה גורם לי להרגיש. ואני אוהב את הביטחון שהוא מביא כאשר הפעם הוא צודק. אני לא יודע, משהו שיש את הביטחון לדעת שהוא ירגיש טוב בשבילו, עושה סקס פי מיליון יותר טוב … אני יותר בשליטה מתמיד חשבתי שאוכל להיות. ניסיתי מוצרים אחרים טוענים את אותו הדבר, אבל אף אחד מהם לא עבד כמו גם V-צמוד. אנדריאה הנדרסון

האם אני יכול לקבל יותר בבקשה – לאחר 2 חודשים של V-tight אני כל כך 100% נמכרים, כל מה שאני יכול לחשוב עליו הוא מזמין 3 אחר אספקת חודש בהקדם זה נגמר. לא רק אני מרגיש חזק, אבל הסקס באמת מרגיש יותר טוב, ואני יותר טוב מרגיש כשאני יודע שהוא מרגיש טוב יותר. קיילי ברקסטון

Best נורא שהרגשתי שנים – אני בטוח שאין לי לספר את כל אישה יש מה קורה כאשר אנחנו מקבלים קצת מבוגר מעט הלאה אל הנשיות שלנו. לפעמים אתה פשוט צריך את תוספת קטנה לזרוק כמה תשוקה וביטחון בחזרה לתוך חיי המין שלך. V-tight היה בדיוק בשבילי. אני מרגיש חדש ורענן וטוב יותר ממה שיש לי שנים ואני בטוח לחלוטין באזור נרתיק הנעורים שלי. בכל פעם עכשיו נראית כאילו זאת הפעם הראשונה. סינתיה המפטון

באמת באמת שמח על התוצאות – אני אף הנרתיק הרופף שלי היה הסוף של חיי המין שלי. הייתי מודאג כי החבר שלי היה מיני מאושר וכל כך הפתעתי אותו עם אהבה קצת מאולתרת ביצוע מעורב הג’ל. הרגשתי כל כך סקסי מופעל באמצעות אותה. זה היה מדהים וללא ספק שזה חידש את הקשר שלנו ואף הגדילה הליבידו שלי. אוהב את זה!!! אמנדה לוותר

קראו עוד המלצות ג’ל V-צמוד »

חסרונות יתרונות

הקרם V-הדוק נוצר כדי להחליק ולעשות הדוק רפידות בנרתיק שלך. היא מפתחת את הרכות של רירית הנרתיק. זה מרמז יותר התרגשות בחדר השינה.

Pros

 • ריאלי עבור רוב הנשים, לעומת זאת כמה שינויים זניחים דו”ח (פטפטו עם כמה בני לוויה שלי)
 • יחסית נמוך במחיר כמנוגד פריטים אחרים אופציונליים
 • קל מאוד לנצל פשוט כמו ג’ל כללי אחר
 • אלמנטים בטוחים ונורמלים לעשות את זה בסדר עבור ורגישויות יתר
 • אין ריח או ניחוח נורא

חסרונות

 • לא סביר לטיפול במקרים גדולים
 • העלות עשויה להיות קצת יותר מדי עבור כמה לקוחות (אתה מבין כמה אתה משלם עבור, לקוחות אומרים)
 • ההשפעות הן עבור זמן קצר

סיכום

בעולם כי הוא מלא שרלטנים, אנשי מכירות שמן נחשים, והונאות נראה כי צמודת V היא אחד הטובים. הם עושים כמיטב יכולתם כדי להגן על המוצר שלהם על ידי שליטת ערוצי המכירות שלהם ולשמור על איכות גבוהה ותוך כדי כך.

ההערות והמבקרים הם מצטיינים בכך ערובה בחזרה את כסף 100% מוצעות הוא הצהרה כי היצרנים גאים במוצר שלהם מוכן לעמוד מצד תוצאותיה.

אם אתם מחפשים אלטרנטיבה ניתוח צריך ללמוד איך לעשות הנרתיק שלך הדוק ולשמור אותו חזק אז זה הוא אופציה נהדרת.

אם לשפוט לפי דעת קהל אתה תהיה באקסטזה כמה מהר זה עובד, כמה קל ליישם ואיך זה יכול למנוע ממך הניתוח. זה קרם הידוק הנרתיק יכול לחסוך לכם אלפי דולרים והלחץ של החלמה ניתוח ממושך.

לחץ כאן כדי לקנות ג’ל V-צמודה מהאתר הרשמי »

FLASH SALE 20% OFF »