סקירה שמפו Revita: שמפו צמיחת השיער

Home » Review » Revita » סקירה שמפו Revita: שמפו צמיחת השיער

Last Updated on

Revita הוא אחד הניסוחים שמפו החדשים המשווקים לסיוע נשיר שיער הפוך. הוא מיוצר על ידי מעבדות עור אלוהיות.

המרכיבים הפעילים Revita הם 1% קטוקונאזול, 4% קפאין, MSM, טרטרט קרניטין, פפטידים נחושת, חומצות אמינו, אמו שמן, מלכודות ספין, ביוטין Rooibos.

כל המרכיבים הללו השפעות מוכחות ו מוסקות שונות על צמיחת שיער. על ידי שילובם Revita ממגר את צמיחת שיער על ידי ההשפעות המצטברות שלהם.

שמפו Revita, כמו שמפו נשירת שיער אחרים כגון ניסים Thymuskin מסייעת לעורר את צמיחת השיער.

זוהי בחירה פופולרית בקרב גברים ונשים שמנסות לטיפול בנשירת השיער שלהם. זה עוזר לקדם חיוניות הקרקפת וממריץ צמיחת השיער.

שמפה זה גובש להילחם נשירת שיער שימוש במרכיבים בריאים, טבעיים רבים מרגישים לעבוד כדי למנוע נשירת שיער ולעודד צמיחת שיער בריאה.

יש Revita סוג אנטי-אוקסידנטית של השפעה, כמו גם תכונות אנטי CHT, לחות מולקולות, ממריצים על צמיחת שיער, וחומצות אמינו מבניים, והוא נחשב שמפו יעיל עבור מגרה את צמיחת השיער.

שימוש Revita שמפו

על התווית שלה, ההמלצה היא להחיל שמפו Revita פעמיים ביום למשך פעמים לפחות 5 בשבוע. אמנם זה אמור להביא את היתרונות מירבית לטיפול בנשירת שיער, יישום פעם ביום הוא עדיין יעיל כל עוד אתה להיצמד לשגרה הרגילה.

שמפה Revita יש ומורחים על השיער והשארתי במשך 3 עד 5 דקות לפני הכביסה אותו.

משתמשים רבים דיווחו כי Revita הוא אחד שמפו לשיער הכי טוב בחוץ. זה תנאי השיער בצורה מושלמת, זה נותן שובע מה שהופך אותו רך.

השמפו קצף גם על בקשה מדיף ניחוח הדרים נעים. שטיפה מסירה את שמפה לחלוטין מבלי להשאיר שאריות או דביקות השיער.

במשך ketoconazole המכיל שמפו, מדווח Revita להיות עדין על הקרקפת והשיער מ שמפו ניזורל. זה לא להשאיר את השיער יבש או להפוך אותו לשברירי.

שמפו Revita הופך את השיער רך מספיק כדי להיות מנוסח ללא מאמץ, והוא נותן אותו נפח יותר כך שיופיע עבה יותר מבעבר.

C OST יכול להיות גורם

חברות רבות המייצרות שמפו ומוצרים אחרים להילחם נשירת שיער להסתמך על השימוש במרכיבים הזולים ביותר העומד לרשות לקצץ בעלויות שלהם ולהביא לחיסכון לצרכן.

אמנם זה דבר טוב במקרים רבים, כשמדובר נלחמים נשירת שיער, עדיף להשתמש במוצרים שיש להם את החומרים הטובים ביותר, גם אם הם קורים כדי לעלות קצת יותר.

הסיבה לכך היא יצרני Revita רוצה לוודא כי הם משתמשים במוצרים הוכח כי הן כדי להיות יעיל ביותר לטיפול בנשירת שיער.

יש מרכיב אחד שאינו משמש ב Revita, וכי הוא חומר ניקוי המבוסס נתרן Laureth / Lauryl Sulfate (SLS) שיכולות להיות כל כך מזיקה זקיקי העור והשיער, והוא נמצא ברוב שמפו וסבונים.

R מצרכי אוויטה

ישנם מרכיבים רבים שמפו Revita שפועלים יחד כדי לעזור למנוע ולטפל אובדן שיער. כל אלה הם מרכיבים טבעיים כי הם בריאים ובטוחים לשימוש.

כמה מן המרכיבים של Revita כוללים:

  • פוליפנולים אפל – המחקרים הראו כי שימוש פיטוכימי עור תפוח יכול להגדיל את הקוטר של השערה על ידי ככל 80%, וזה מגדיל את כמות השיער שיש לאדם.
  • פפטידים נחושים – זה משהו חדש ולא לעולם של מוצרים לטיפול בנשירת שיער, ובאופן כללי הוא מוצר עצמאי. זה ידוע כממריץ את צמיחת שיער, וזה יכול לתקן תאי עור פגומים שיובילו שיער דליל.
  • Emu שמן – זהו אנטי דלקתי גדול, וזה שמן טבעי חודרת לעומק העור. זה מביא חומרים מזינים חשובים רבים לזקיקי השיער, וזה עוזר לשמור משם 5-אלפא רדוקטאז בקרקפת, אשר הופכת טסטוסטרון לתוך DHT.
  • קטוקונאזול – זה בדרך כלל מוכר יותר בשמו המותג שלה ניזורל, והוא מהווה מרכיב נפוץ לטיפול בנשירת שיער. זה יכול לשמור DHT מפגיעת זקיקי שיער, אשר הוא אחד הגורמים המובילים של נשירת שיער.
  • MSM –  MSM או methylsulfonylmethane הוא מקור טבעי של גופרית. הוא נספג ביעילות דרך העור מפני הכנות אקטואליות. MSM מספק גופרית לתאי שיער. הגופרית חשובה בצמיחת שיער כי זה נדרש כדי ליצור את הקשר החזק שנותן שיער בריא הכח ואריכות הימים שלהם.

איך Revita היפוך נשירת שיער

  • ממלא מקום כנוגד חמצון

כאשר נוגדי חמצון הנמצאים שמפו Revita נספגים דרך העור הם יכולים לנטרל את הרדיקלים החופשיים יצרו כתוצר לוואי של חילוף חומרים תאיים. רדיקלים תגובתי חומרים אלה עלולים להזיק לתאים של זקיקי השיער אם לא ישופרו. כדי להגן על תאים אלה, נוגדי חמצון לְטַאטֵא המינים תגובתי עוזבים תאים בריאים ומתפקדים בצורה אופטימלית. רדיקלים חופשיים אלה להצטבר במהירות עם תזונה לקויה רמות גבוהות של רעלים בסביבה. הם אחראים מאיצים את סימני ההזדקנות כולל שיער מאפיר נשירת שיער.

  • דיכוי הייצור והפעילות של DHT

DHT או דיהידרוטסטוסטרון מופק טסטוסטרון. בניגוד טסטוסטרון, DHT בעצם פעיל מעכב את צמיחת השיער על ידי צמצום מספר והיעילות של תאי זקיק השיער. חלק מהסוכנים הפעילים שמפה Revita כגון ketoconazole ו אמו שמן לעכב את הייצור של DHT על ידי הפרעה בפעילות של האנזים (reductase 5-אלפא) האחראי. DHT הוא בעיקר אחראי התקרחות אנדרוגנטית או מקריח דפוס גברי. מחקר 2008 הראה כי ketoconazole 1% הוא יעיל בהפחתת רמות DHT מספיק כדי להגדיל את צמיחת השיער על ידי 8.5% מעל 6 חודשים.

  • האכלת חומצות אמינו לתאי זקיק שיער

שיער מורכב של קרטין שהוא חלבון. כדי להרוויח יותר שיער, תאי זקיק צריך את החומרים המזינים המתאימים. חומרים מזינים אלו הן חומצות אמינו שהן אבן הבניין של כל החלבונים. שמפה Revita חבילות רשימה ארוכה של חומצות אמינו אשר כאשר נספגו יכול לתרום באופן משמעותי את הסינתזה של חלבון, וכך צמיחת שיער חדשה.

  • לחות לשיער לחות לקרקפת

Revita הוא מרכך שמפו לשיער מעולה. זה מעניק לחות על ידי לכידה לחה סביב פירי שיער על הקרקפת. הידרציה זה חשוב לשמירה על השיער והקרקפת לחה. כאשר קווצות שיער לחות, הם שומרים על המלוא והמראה וגמיש שלהם. מצד השני, קווצות שיער יבשות להיות פריכות לנפול בקלות. באופן דומה, קרקפת לח מפחית את הסיכוי של ייצור חלב עודף, כמו גם את הסיכון של זיהומים בקרקפת. יתר על כן, שמפו Revita יש גם אפקט מנקה על הקרקפת, ולכן, מנקה נקבוביות סתומות של קשקשים ולכלוך שהצטבר. כאשר הקרקפת בריאה, קווצות שיער הדחף דרך הזקיקים יכולות להימשך זמן רב.

  • ישירות לעורר את צמיחת השיער

שמפו Revita כוללת גם מרכיבים כגון פפטידים נחושת אשר ידועים כדי לעורר את צמיחת השיער ישירות. יחד עם חומצת אמינו, המעמד הזה של פפטידים משפר את חילוף חומרים הסלולר על ידי אספקת חומרים מזינים חיוניים לתאי זקיקי שיער. הם עושים את הרכיבים של קרטין, החלבון אשר שיער נעשה.

S hould אתה משתמש Revita?

Revita יכול להיות חלק ענק של משטר אובדן שיער שלך, ואת הפחות, זה הולך לקדם קרקפת ושיער בריאים.

זהו פתרון המשלב רבים המרכיבים המשמשים בדרך כלל לטיפול בנשירת שיער, והוא נחשב לטיפול all-in-one.

חשוב לציין כאן כי Revita לא עובד בשילוב עם מוצרי נשירת שיער אחרים.

לחץ כאן כדי להזמין Revita שמפו עכשיו »

FLASH SALE 20% OFF »