ספורט Capsiplex ביקורות: האם Capsiplex באמת עובד?

Home » Review » capsiplex » ספורט Capsiplex ביקורות: האם Capsiplex באמת עובד?

Last Updated on

 סקירה מוספת טרום אימון ספורט Capsiplex

האם אתה זוכר את הפעם הראשונה שאתה חווה את החריפות של קארי הודי במסעדה? איך זה גרם מי הפה שלך בזמן שאתה להזיע ליטרים גם הגעת לעוד? כך צ’ילי מאיץ את חילוף החומרים שלך. המרכיב העיקרי ספורט Capsiplex הוא תמצית פלפלת – צ’ילי שווה אדום בצבע החום שהוא מייצר!

סקירת ספורט Capsiplex - אימון טרום מבער שמנים זה באמת עובד

Capsiplex ספורט הוא תוספת טרום אימון המדהימה שכבשה את השוק בסערה. כפי חיובי של השימוש ויעילות המבול שלה, היא נשארת לעולם קל להזמין ולהשתמש בו כדי להפוך את האימונים שלך אחת ולתמיד. תוספת טרום האימון הזה צריך רק לקחת פעם ביום, 30 דקות לפני הפעילות. האפקט התרמוגני של צ’ילי יפטר אותך, נותן לך דחיפה אנרגיה כדי להפיק את המרב של האימונים שלך.

רק גלולה אחת Capsiplex ספורט יום יתחיל לך על הדרך להפוך ואחיד יותר ו לקצץ , לבנות מסת שריר רזה ו שומן שמירה על המפרץ יחד עם סיבולת מוגברת וכוח! מה הופך בולט ספורט Capsiplex הוא שזה מגביר את האנרגיה שלך באמצעות מרכיבים טבעיים בלבד בבטחה, ללא חומרים מלאכותיים או מגורשים. זוהי יעילות הוכחה קליני והוא מבטיח אורח חיים בריאים יותר ללא תופעות לוואי. שאושר על ידי לקוחות וספורט רבים תזונאים כאחד, ספורט Capsiplex הוא ייחודי בכך שהוא עובד במהירות כדי לעזור לך להפיק את המרב מהאימונים שלך עוזב אותך חזק וקרע יותר. קראו קדימה כדי לברר מה עושה Capsiplex ספורט כל כך מדהים!

הפלא הוא ספורט Capsiplex

 • ויטמין C, אשלגן ומגנזיום לעזור לך לקראת בריאות הלב ורמות נוזלים ואלקטרוליטים. יתר על כן, אתה תרגיש את ההבדל כאשר תשישות מסולקת מן החיים שלך ואת הריכוז שלך מחדד.
 • ויטמין B3 (ניאצין) לא רק לתת לך דחיפה של אנרגיה אלא לגרום תועלת רבה, כגון מאבק עייפות פיזית ונפשית על ידי זירוז פחמימות, שומנים וחלבוני חילוף חומרים.
 • L- ארגינין – A אמינו-α טבעי דיאלקטרי עוזר לגוף על ידי חידוש האספקה של רמות תחמוצת חנקתית שנופלים במהלך התרגיל בשל חומצה לקטית לבנות. רמות גבוהות של תחמוצת חנקנית תובלנה זרימת דם מוגברת לשרירי הפועלים שלך. כפי לשרירים שלך לקבל חמצן מהדם, אתה תרגיש יותר אנרגטי, ואת להתאושש מהר. מחקר באוניברסיטת מריבור נמצא L-arginine הביא ביצועים פיזיים משופרים וסובלנות שריר משופרת. קמפבל ואח. תוספי L-arginine נמצאו השפיעו באופן חיובי על ביצועי זכרים בוגרים מיומנים במהלך עיתונות ספסל.
 • Piperine מה שעושה שחור פלפל חריף. כמו קפסאיצין, זה יגדיל את חילוף החומרים שלכם. עם זאת, עם יכולתה להגדיל את הזמינות הביולוגית של חומרים מזינים חיוניים מהמזון שלך, אתה מכה את כל הקופה! מחקרים מראים שכאשר piperine מגביר את הזמינות הביולוגית, זה עוזר להגביר את ההשפעה של מרכיבים אחרים ובכך להקל על הגוף שלך כדי להשתמש בהם.
 • קפאין כמעורר שיפיח רוח אתה. מערכת יחסים בין קפאין וירידה במשקל דווחו על ידי מחקרים רבים. מחקר 6 חודשים מצאו צריכה יומית של תוסף קפאין קידם משקל הגוף והפחתת השומן.

איך זה עובד?

העיקרון הבסיסי כי Capsiplex עובד על הוא התרמוגנזה. בעת פעילות גופנית, הגוף שלך מתחמם מגדילה את האנרגיה שלכם. זהו התרמוגנזה. רק עם קפסאיצין, זה קורה לפני שתבצע כל מאמץ פיזי. קפסאיצין גם מגרה ליפוליזה כלומר הפסקה שומן למטה.

ניסויים קליניים

Capsiplex מגבה את הבטחותיה עם מחקר בניסויים קליניים . כמה תוספי הפחתת משקל אחרים בשוק לעשות את זה?

המרכיב העיקרי ספורט Capsiplex הוא capsaicinoid. מחקרים מצאו מספר היתרונות של לקיחת capsaicinoids:

 • אנרגיה מוגברת
 • שומן גוף ירד
 • חילוף חומרים שהועלו

מחקר עם אוניברסיטת אוקלהומה מעורב בנושאים כי לקח גם Capsiplex או פלצבו לפני פעילות גופנית. כשהם לקחו Capsiplex, הם חוו:

 • 3x יותר קלוריות שרפו לפני פעילות גופנית
 • 3% יותר קלוריות נשרפו במהלך פעילות גופנית
 • 12x יותר קלוריות נשרפו עד 1 שעה לאחר אימון
 • 278 קלוריות נשרפו בסך הכל בממוצע
 • 5% יותר ספיגת חמצן במהלך ואחרי פעילות גופנית
 • סיבולת, כוח גדול יותר זמן התאוששות טוב יותר לאימון הבא.

נייר לבן (2003) על ידי ריצ’רד Bloomer, אונ’ ממפיס, דיווח ניסויים מראים הוצאה אנרגטית להיות יותר מ -200 קלוריות גבוהות יותר עבור אנשים הנוטלים Capsiplex. לז ואח (2003) ו יושיאוקה ואח. (1998) הראה תוספת פלפל אדום גדל שריפת השומנים בזמן Lim K ואח. (1997) מצא חמצון פחמימות מוגברים רצים במנוחת תרגיל.

ייחודו של Capsiplex

 • צ’ילי ללא חום – את beadlet Capsimax® נועל את תמצית פלפלת בבטחה, כך שהוא לא ישוחרר עד שהוא נסע מעבר קיבה עדינה. אתה יכול לקבל את כל היתרונות של צ’ילי ללא כל החסרונות שמגיעים כאשר אוכלים אוכל חם, מתובל! זה עושה Capsiplex ספורט ייחודי בין מוצרים מבוססי צ’ילי!
 • פרקס ללא עצבנות – הטבות קפאין אותך במהירות, אולם, שכולנו היינו בצד המקבל של הנגאובר קפאין. סכום Capsiplex שווה בערך כוס גדולה של קפה כלומר עם כמוסה אחת ביום – אין לך מה לדאוג!

יתרונות

זה זמן לשינוי -למעקב לך להרגיש ירה למעלה כאשר במכון הכושר, במקום להרגיש עייף ומותש! על ידי הגדלת מהירות חילוף החומרים שלך, Capsiplex ספורט מגביר את רמות האנרגיה שלך ללא סכנה לבריאות שלכם. כתוצאה מכך, תוכלו לממש כבר בעוד ההשפעות לטווח ארוך שלה תמשיך גם לאחר שתסיים.

 • צרוב סביב 278 קלוריות נוספות ביום ו מרגיש נמרץ מספיק כדי לבנות שריר טון.
 • התגובה התרמוגני עוזרת לך לפתח שריר רזה.
 • אין תופעות לוואי או אי נוחות.
 • סיבולת וכוח מוגבר.
 • תוספת טרום אימון אפקטיבי עם תוצאות מהירות.

מי צריך ליהנות מן Capsiplex

ספורטאים – השילוב הייחודי של הרכיבים מעלה את חילוף החומרים שלהם, שומר שומן לכל הפחות, ומסייע להם להפיק יותר מהאימונים שלהם. רק אחד כמוסה, עם מים, 30 דקות לפני הפעילות.

אתה לא ספורטאי אבל רק לקפוץ לבית כושר כמה פעמים בשבוע? יש ספורטאים משטרי בריאות קפדנית ואנחנו לא! Capsiplex הוא אידיאלי גם בשבילך. אין משקאות אנרגיה כדי לגרום לך להרגיש נפוח, אין תוספי מזון אחרים. זה כל כך פשוט.

תופעות לוואי

שים לב להשפעות ישירות מתוך הגלולה הראשונה שלך עם המאיץ את חילוף חומרים מוכח זו. Capsiplex מכיל רק מרכיבים טהורים, נבדקו ואין לו תופעות לוואי לא נעימות. גלולה אחת ביום ואין תופעות לוואי מזיקות, יכולים להגיע בריאה להיות קלה?

עדויות ספורט Capsiplex מלקוחות מרוצים 

דארן אומר Capsiplex ספורט בעט פנימה כשהוא התחיל פעילות גופנית זה נתן לי את הדחיפה ואנרגיה אני צריך ונפשית הכוח שאני צריך כדי להשיג את המטרות ואת לדחוף אותי עוד יותר. כפי שאני רץ למרחקים ארוכים, זה עזר לי להמשיך הלאה .” הוא ממליץ אותו לכל הספורטאים.

מיה כבר באמצעות Capsiplex עבור 2 שנים איבד 16lbs ב 8 שבועות! היא אומרת, ” אני חושב שהדבר הכי טוב על Capsiplex הוא שאתה יכול לראות את התוצאות כל כך מהר, ולקבל את אקסטרה מוטיבציה לאבד משקל .” היא ממליצה ספורט Capsiplex לאנשים שרוצים את היתרונות של הספורט מבלי לאבד אנרגיה ורוצים לקבל להיפטר השומן בגוף שלהם.

ביקורות הלקוחות נלקחו מתוך האתר הרשמי של המוצר.

סיכום Capsiplex

תוספת טרום אימון שיניב את התוצאות בתוך זמן קצר! עם גלולת Capsiplex ספורט אחד, אתה יכול:

 • לשחרר את העוצמה של פלפל צ’ילי לפטר אותך פיזית ונפשית.
 • להעלות את חילוף החומרים שלך, ולשמור משקל גוף השומן שלך תחת שליטה.
 • להרגיש את עצמך לקבל אנרגיה ולהשיג מוקד חדד
 • לשרוף 278 קלוריות נוספות – שווה רכיבה 45 דקות
 • להיות יותר שריריים לקצץ, לבנות שריר רזה שומן שמירה על מפרץ יחד עם סיבולת וכוח מוגברים
 • להפיק את המירב מהאימונים שלך עוזב אותך חזק יותר קרוע

נוסחה מוכחת קלינית ייחודית, המבוססת על רכיבים טבעיים בלבד! מבקרי כושר מזדמנים או כוכבי ספורט רציניים, כדי לשלך ספורט Capsiplex היום.

FLASH SALE 20% OFF »