ליידי Prelox סקירה: איך בטוח ויעיל האם זה משפר נקבה?

Home » Review » Lady Prelox » ליידי Prelox סקירה: איך בטוח ויעיל האם זה משפר נקבה?

Last Updated on

ליידי Prelox היא גלולה כי שמרה הקהילה המקוונת כולה כמרקחה במהלך השקתו בשנת 2010, מן הסתם מפני תוייג כמו ויאגרה נשית חדשה. מוצר בריאות טבעי זה מבטיח הקלה אחת הסוגיות העיקריות של נשים כי לעתים קרובות נותרות ללא השגחה – ירידה בתפקוד מיני.

ליידי Prelox הוא תוצר של נורד פארמה. היצרן מסרב לכנות מוצר זה תרופה משום שהם טוענים כי המוצר הוא 100% טבעי – ובכך הוא עשוי מחומרי פטנט טבעיים אשר אמורים להיות חזק מספיק כדי לספק תוצאות באיכות.

עיקר תפקידם של הגלולה הטבעית הזו היא לעזור להגדיל את הנוחות מינית, תשוקה והנאה הכולל של נשים לפני, במהלך ואחרי קיום יחסי באמצעות הגברת זרימת הדם ושיפור זרימת הדם אל איבר הרבייה הנקביים כמו גם למוח הנשי-חוטית . זה, למעשה, היה נתון מספר הניסויים הקליניים לבדיקת יעילותה.

מצרכים ואופן פעולתם

למרות ליידי Prelox עשוי משילוב של תמציות צמחים טבעיות, המרכיב פטנט המפתח שלה הוא פיקנוגנול . מרכיב זה מגיע מקליפת עץ אורן (Maritime צרפתית). כמה ניסויים קליניים וכתבי עת נעשו שמציעים מרכיב זה קורס של 40 שנים.

פיקנוגנול תומך כלי דם בריא. מרכיב זה גם מקדם את הייצור של תחמוצת החנקן, כימיקל שמקדם את זרימת הדם בריאה, זה גם ממלא תפקיד חשוב על איך התא של הגוף מתקשר עם השני.

המרכיבים החשובים האחרים של Prelox ליידי הם:

  • Rosvita – עולה תמצית ירך, המרכיב הזה ממותג כפטנט. זה כבר שחולץ מן הפרי / פריחה של ורד הבר. זהו נוגד חמצון רב עוצמה וזה עוזר להפחית מתח ועייפות בשל גורם ויטמין C שלו. זה גם מגביר את זרימת הדם לגפיים.
  • L- ארגינין – חומצת אמינו המסייעת לייצר תחמוצת החנקן. כפי שהוזכר קודם לכן, תחמוצת חנקן משחקת תפקיד משמעותי את זרימת דם. החומר אמר מסדיר את זרימת דם לאזור הנרתיק וזה גורם השפעה חיובית על הליבידו של אחד וסיפוק מיני.
  • L-Citrulline – חומצת אמינו נוספת; זה עוזר מתרחבים ורידים ועורקים ובכך להקטין את לחץ הדם ולשפר את זרימת הדם של אחד. L-Citrulline משתנה על ידי הגוף לתוך L- ארגינין, אשר לאחר מכן הוא הופך להיות פיזיולוגית לתחמוצת החנקן.

איך עובד Enhancer נקבה ליידי Prelox?

כפי שהוזכר קודם לכן, ליידי Prelox פועלת על ידי גברת זרימת דם באזור איברי המין ועל איבר המוח אשר לאחר מכן משפיע באופן משמעותי את התשוקה המינית של אישה. מחקר קליני שנעשה על ידי Bottari ואח. (2013) נבדקו ליידי Prelox וגילו עד כמה חזק הוא בשיפור התפקוד המיני של נשים. על פי המחקר, אמר, שיפורים מינית החלו להפגין בנושאים של הלימוד לאחר 4 שבועות של שימוש ליידי Prelox. כתוצאה מכך, לאחר 8 שבועות של שימוש במוצר אמר, הנושאים חוו רמות גבוהות של מיני ולרווחתם. מבחן אינדקס פונקצית Female Sexual שמש למדידת הרווחה המינית של נושאי נשים אלה. חשוב לציין כי אין נושא צריך להפסיק לקחת את התוסף (עקב תופעות לוואי) לאורך כל המחקר. בנוסף, נמצא מחוץ גם כי ליידי Prelox מקטין את רמת הרדיקלים החופשיים בגוף של אחד.

היתרונות של ליידי Prelox

  • מוכח כיעיל בשיפור ליבידו נשי
  • מגובה על ידי ניסויים קליניים
  • מגדיל את תפקוד מיני אפילו של נשים בגיל הפוריות מאוחר שלהם
  • הפחתת סטרס חמצוני
  • האם לא הורמון מבוסס ולכן לא מפריע מניעה

ליידי Prelox תופעות לוואי

כפי שצוטט בדף השאלות הנפוץ של המוצר, ליידי Prelox בטוח כלל אלינו ללא תופעות לוואי גדולות נראו על נשים הנוטלות אותה. דגימות דם של הנבדקים במהלך הניסוי הרפואי של המוצר היו במעקב צמוד לכל סטייה משמעותית; אף אחד מהם לא ציין. עם זאת, אפשר לחוות את תופעות לוואי המתונות הבאות בעת לקיחת מוצר בריאות זה: עיכול תלאות, סחרחורת , כאב ראש, וגם בחילות . ליידי Prelox עשויה גם להפחית סיסטולי של אחד והלחץ הדיאסטולי בינוני. חולים עם יתר לחץ דם צריכים להתייעץ עם הרופא שלהם ראשון לפני לקיחת הגלולה הזו.

כיצד להשתמש ליידי Prelox?

ליידי Prelox נלקח פעמיים ביום, רצוי עם הארוחה. המוצר גם כיוונים על התווית ואחד תמיד צריך ללכת בו. בנוסף, מי הם המשתמשים בתרופות צריכים לשאול הרופא שלהם ראשון לפני שמתחיל את הגלולה. היצרן מאוד מרמז כי אחד לא צריך לקחת יותר מהמנה היומית המומלצת של המוצר.

מחשבה סופית

זה נדיר למצוא מוצר טבעי כי הוא מגובה על ידי מחקר קליני, אבל ליידי Prelox הוכיחה את עוצמה כדי להיות יעיל בשיפור שביעות הרצון המיני של נשים בעוד באותו הזמן בטענת מקומה כמוצר טבעי. השילוב של מרכיבים טבעיים ממותגים פטנט שהופך מוצר זה מתחרה חזק בשוק הגלולה המיני הנשי. נכון להיום, המוצר הגיע לכ 10 מיליון ליש”ט במכירות השנתיות מאז שוחרר הראשונה.

מצד השני, Prelox הליידי לא כל כך מושלם מדי. זה בא עם מחיר כבד של 37.95 ליש”ט עבור חבילה אחד 60 טבליות. בנוסף, המוצר הזה זמין רק בבריטניה כמו הרגע. על פי האתר של המוצר, הם יתרחבו בארה”ב, אמריקה הלטינית, אסיה ושאר אירופה בקרוב מאוד.

נשים רבות לחוות בעיות בתפקוד המיני, חוסר החשק המיני ו / או הביצועים המיניים עניים, אבל הם נבוכים מכדי לדבר על זה בגלוי. בעיות בתפקוד המיני בקרב נשים הוא נפוץ, יכול להתרחש בכל גיל יכול להיגרם על ידי גורמים רבים. בעיות ביצועים מיניות יכולות להתאמץ היחסים שלך עם בן זוג. למרבה המזל, שיפור מוצרים הנקבה עשויה להקל על בעיות אלה בקידום חיי מין בריאים, פעילים. מוצרי שיפור נקבה צריכים להתבסס על עצמה של מרכיבים, יכולת להגדיל תחושה מינית והנאה, יכולת להגביר עוררות וסיפוק מיניים יכולת לשחזר את התשוקה מינית.

לחץ כאן לקבלת המחיר הטוב ביותר על ליידי Prelox »

FLASH SALE 20% OFF »