זיטה לבן – הפתרון הטוב ביותר עבור עור לבן (טבעי & לצמיתות)

Home » Review » Zeta White » זיטה לבן – הפתרון הטוב ביותר עבור עור לבן (טבעי & לצמיתות)

Last Updated on

זיטה הלבן הוא מוצר חזק ברקי עור מנוסח מתערובת של מרכיבים טבעיים, טבעונים, אך יעילים מאוד, להחליף הקרמים הקשים שלך כי ניזקי העור שלך. זה יכול להיות מיושם באמצעות מוצרים בודדים או מערכת בזק עור המלאה ל תוצאות טובות יותר.

ללא תופעות לוואי, ובמקום בכימיקלים שעלולים להיות מסוכנים כמו הידרוקינון, זיטה הלבן עושה שימוש ברכיבים טבעיים ובטוחים יותר עבור עור בהיר יותר, בהיר יותר, חלק יותר, וכמובן.

ביקורות לבנות זיטה: האם זה העור Best וכתמי מערכת?

בזכות המחקר המקיף שלנו עבור התערובת הטבעית מיטב חומרים, פתחנו מערכת בזק 3 נקודות שעובדת יום ולילה, אפילו עבור העור האנין ביותר.

זיטה סקירה לבנה: כיצד זה עובד?

זה טבעי לעור להשתנות לאורך זמן, וכמה אנשים לפתח צבע עור חום או כהה עקב הזדקנות, חיכוך או היגיינה לקויה בגלל עליית פיגמנט המלנין אשר מתגורר העור שלך. מערכת 3 הנקודות הלבנות זיטה היא הבחירה הנכונה להפסיק המלנין שיופק ולשחזר את הצבע טבעי ההלבנה של העור שלך.

3-POINT מערכת בזק

הוא מכיל את חבילת הטרילוגיה של פתרונות לעור ברק – לשטוף פנים, קרם לחות וקרם הלילה – זיטה לבן 3 נקודות מערכת בזק עובדת יחד כדי לספק את הצרכים של העור שלך כל היום וכל הלילה.

המוצרים מיוחד גבש זיטה לבן עור ההלבנה שלנו הם המוצרים בשילוב הנכון שיעזרו לך לקבל את העור הבהיר אתה תמיד מייחל. ובשביל התוצאות טובות ביותר ומהירות, אנו ממליצים להשתמש טרילוגיה המלאה, כך אתם נהנים מן החומרים ידידותיים וטבעיים הטבעונים הם מכילים כל אחד.

  • FACE ברקים WASH

זיטה לבן לשטוף פנים מכיל תמצית פפאיה עשירה באנזים עבור עור טבעי בהיר, וגם מכיל לימון להפחתת כמות המלנין בעור שלך מייצר. באמצעות יום ולילה (שטיפת הפנים בבוקר ולפני השינה בלילה), זהו הצעד הראשון לקראת עור טוב יותר קלים לבן.

 

  • הבהרה קרם לחות

עם מרכיבים כגון שוש, זיטה לבן קרם לחות לא רק להאיר את העור, אלא משמשת הגנה טבעית מפני קרני מחשיך עור. בשימוש יומיומי, שהוא מלבין זמנית תוך הגנה על העור מפני ניזקי מחשיך נוספים.

 

  • קרם לילה ברקים

קרם לילה לבן זיטה עושה את העבודה בשבילך בזמן השינה בזכות העבודה של אלנטואין. זה עוזר להסיר תאים מתים מפני השטח של העור, משאיר את הדרך לצמיחה של עור החדש לבן ומזעור מחשיך נוסף. במילים אחרות, אתה תהיה חלש של דבר נראה בהיר וברור.

יתרונות לבנים זיטה

יתרונות לבנים זיטה - ביקורות לבנות זיטה: האם זה העור Best וכתמי מערכת?

  • עור בהיר יותר ללא תופעות לוואי מזיקות
  • השתמשו במצפון נקי. קוסמטיקה מועילה ותומך סחר הוגן. אין חיות משמשות לבדיקת מוצריהם והם אינם מכילים חומרים כימיים חזקים.
  • מוצר חינם כלול עם כל הזמנה. קבלו לשטוף את הפנים חינם עם כל רכישה.
  • היתרונות של חומצה אסקורבית ופירות. מאז זיטה לבן משתמש פרי וחומצה אסקורבית במוצריה, העור שלך מקבל את היתרונות שהיית מקבל מוצרי טיפוח עור על בסיס צמחי אחרים.
  • קל לשימוש. כל שעליך לעשות הוא לקחת כמה דקות בכל יום כדי ליישם. זה לא לפלוש לתוך שגרת היומיום שלך. אתה בעצם מצפה לזה.

רכיבים

קרם לחות הבהרה מכיל המים המטוהרים, אלכוהול cetearyl, polysorbate 60, גליצרין צמחי, שמן חמניות (annuus Helianthus), שמן זית (europaea Olea), שמן קוקוס (Nucifera קוקוס), חמאת שיאה (butyrospermum parkii), שמן מישמש (משמש ), תחמוצת אבץ, חלבון פפטיד משי, ויטמין E (טוקופרול), ויטמין C (חומצה אסקורבית), חומצה היאלורונית (hyaluronate נתרן), תמצית פאפאיה (פפאיה Carica), תמצית חמוציות (Vaccinium macrocarpon), תמצית תות (vesca תות שדה), תמצית לימון (הדר מדיקה limonum), תמצית שוש (glabra Glycyrrhiza), allantoin, חומצה סטארית, קסנטן, phenoxyethanol ו ethylhexylglycerin.

איך להישתמש

השתמשו פעמיים ביום, בבוקר ובערב. למרוח כמות קטנה של תרחיץ פנים לעור רטוב. עיסוי, בתנועה מעגלית, לפני השטיפה מעל בעדינות נגב.

עקוב עם קרם לחות ברקים או קרם לילה. בבוקר ובערב משומש, זה-את הצעד הראשון לקראת יצירת הבסיס, עור לבן בהיר.

האם זיטה לבן בטוח לשימוש?

כן זה כן. המרכיבים הטבעיים האורגניים שלה מתאימים לכל סוגי העור כוללים עור אמריקאי אפריקני .

האם זיטה לבן סביר?

כן, זה זול. שלושת המוצרים יחד יעלה רק 116 $ כ. זה באמת זול כי זה מבטיח תוצאות אמיתיות. רצוי לקנות את המערכת כולה לבן זיטה אם אתה רוצה לוודא שאתה נהנה כל התוצאות.

לקוחות מספרים זיטה לבן

zetawhite לפני ואחרי

  • לבסוף מערכת בזק טבעית שעובדת. זיטה הלבן הוא באיכות הרבה יותר טובה מאשר מוצרים אחרים שניסיתי. – לבסוף מערכת בזק טבעית שעובדת. זיטה הלבן הוא באיכות הרבה יותר טובה מאשר מוצרים אחרים שניסיתי. – ג’יין
  • זיטה הלבן נתן לי את הביטחון העצמי שלי. בקלות מוצר הברקים מיטב כי ניסיתי. בוודאי ממליץ! – זואי

זיטה לבן לפני ואחרי תוצאות - ביקורות לבנות זיטה: האם זה העור Best מערכת הבהרה?

היכן ניתן לרכוש זיטה לבן?

זיטה הלבן זמין רק באינטרנט באתר הרשמי. קוסמטיקה שימושית, החברה האם, האם להציע ספנות העולמית חופשית עם זאת, כך אתה רק לשלם עבור המוצר. זה עושה זיטה לבן נגיש לכולם, בכל מקום.

לחץ כאן כדי להזמין ZetaWhite לעור ברק מערכת »

FLASH SALE 20% OFF »