V-Tight Gel Review: Existuje reálna nádej na obnovenie vaginálnej tesnosť?

Home » Review » VTight » V-Tight Gel Review: Existuje reálna nádej na obnovenie vaginálnej tesnosť?

Musíte byť dobrými priateľmi s niekým, vyvolajte predmet vaginálne voľnosti. Je to ako kopa ďalších typických zdravotných problémov, ale má zahŕňať časť tela spojené s neuveriteľným množstvom potenciálnych stigmy, a preto mnohé ženy sú ešte váhajú, aby záležitosť počas gynekologických návštev.

Avšak, pretože to je pre našu psychiku ako manželiek a milenci nesmierne dôležité, budeme o tom hovoriť trochu tu. Poďme položiť základy aj keď s trochou diskusie o našich podsvetia.

Všeobecne možno povedať, pošvové svaly sú veľmi pružné. Matka príroda si na skoro všetko, a steny našich vagíny môže pretiahnuť tak ďaleko, aby pôrod a pohlavný styk, ale inak zostali uzavreté a chránené, pokiaľ nie je stimulovaný.

starnúca Vagina

Bohužiaľ, ako starneme, pružnosť svalov nášho tela má tendenciu sa zhoršovať. A extrémne strečing, ako zažívame pri vaginálnom pôrode, môže urýchliť, že opotrebenie. Všetci sme počuli žien, ktoré zažívajú vaginálny vôľu, ako starnú, a jedným z neblahých vedľajších účinkov môže byť oveľa nižšia citlivosť pri sexe.

V rôznej miere všetci sme sexuálne bytosti, a orgazmy sú jedným z najviac príjemných pocitov budeme niekedy zažiť. Táto predstava, že vek a strečing môže prípadne odniesť našu schopnosť orgazmu môže byť psychologicky zničujúce.

A čo ty?

Už ste našiel sám seba cítite trochu voľnejšie medzi nohami, pretože pôrode prechádza menopauzou, alebo len z nepárnych hormonálne zmeny? Nebuďte v rozpakoch, že sa stane s mnohými ženami. A šťastie pre vás, existujú spôsoby, ako ju riadiť.

Existujú, samozrejme, chirurgické riešenie, ktorá sprísni vagínu. Ale to môže byť mimoriadne nákladné a každá operácia nesie so sebou určitú mieru rizika, že nikto z nás chceli myslieť. Z tohto dôvodu budeme skúmať domáce opravné prostriedky, aby zistili, či niektorý z nich sú sľubné.

Jedna z týchto metód je použitie špeciálneho gélu, ako je V-Tesný Gel. Nižšie ponúkame podrobnú recenziu tohto produktu, aby vás informoval o tom, čo robí, ako to funguje, a či to stojí za nákup.

Čo je V-Tight Gel?

V tesnej Gél je lokálna masť, ktorá obnovuje prirodzenú pružnosť utiahnutím svojej vaginálnej steny. Krém bol vyrobený za použitia iba prirodzene sa vyskytujúce látky, ktoré je bezpečný produkt, ktorý môžete použiť pri vašej najintímnejšie oblasti robia.

V-Tight Gel bol zdokonalený v priebehu rokov. Výrobca má veľké skúsenosti a bol výrobu takýchto výrobkov pre takmer 16 rokov. Sú odhodlaní s využitím všetkých-prírodné zložky.

Je to má nejaké nadšené kritiky sa mnohé ženy spev je chvály ako liek na voľné pošvy, ale je to naozaj ako život-meniace sa ako referencie tvrdí?

Gél sa osvedčil ako zdravá a bezpečná alternatíva k chirurgickému zákroku. Okrem toho, že má zložky, ktoré pomáhajú s vaginálnu suchosť, rovnako ako svoje primárne funkciu, ako vaginálna napínaním.

Aké sú prvky V tesnej Gel?

V-Tight Gel, vagína spevňujúci krém je vyrobený z každého jednotlivého pravidelných prvok dostal z prírodných zdrojov. Primárne dynamické prvky krému je koncentrát z produktu z rastliny s názvom ako lieska strom výťažok z listov a Manjakani.

1. Manjakani

Manjakani je ďaleko od rodiny Dubu navyše sa pestuje v Malajzii. Koncentráty z pozostatkov tejto rastliny boli použité bežné v celej južnej a východnej Ázie sa postarať o rôznych zdravotných problémoch, vrátane uvoľnené z pošvy.

Základnými prvkami tohto koncentrátu sú látky, pomenované ako taníny.

Tieto skutočnosti fytochemické látky majú drsné vlastnosť a môže stanoviť epitelových vaginálnej sliznice.

2. Witch Hazel

Je to Bush objavil v severnej USA a jej listy tiež obsahujú rôzne triesloviny. Jeho extrakt v V-Tesné Gel takisto ide o ako uťahovací prostriedok na upevnenie vaginálnej normálne. To bolo zvyčajne používa na zníženie opuchu a zmiernenie zranenia, ku ktorým došlo od práce.

Rôzne prvky, obsiahnuté v kompozícii V-Tesné Gel sú:

 • Arginín: To je známe, že zvýšenie krvného riečišťa do vaginálnej obloženie rozšírením žily.
 • PCA sodný: Toto je zvyčajne soľ aminokyseliny, ktorá je súčasťou pravidelných nasýtením prvkov tela. Časť slúži k vlastne nasýtenia vagínu.
 • Benzoan sodný: Toto sa používa ako jeden z najbezpečnejších prísady.
 • Citrus extrakt: Je využívaná pre zmenu ostrosť krému koordinovať korózne vagíny, aby tam už nie je zhoršenie poštovej aplikácie.

Ako používať V-Tight Gel

Je potrebné povedať, že nájsť podrobnosti o správnom používaní tohto gélu bolo mimoriadne ťažké. Vieme, že sa jedná o gél, takže tam bude priama aplikácia zapojené. A pretože centrálna predajná topenia produktu je utiahnuť vaginálnej steny , môžeme očakávať, že je tiež potrebné vloženie.

Najviac podobné gély odporúčajú denný aplikáciu, kam vložiť svoje prsty a pomaly aplikovať gél na vaginálne steny raz denne. Domnievam sa, že je tomu tu, rovnako.

Ani jeden z nich je problém nielen pre nás ako ženy, čo vidím. Ale to, čo sa mi zhodený trochu tu je to, že stránka produktu on-line naznačuje, že hovoríme o ako gélu a “cvičebný program” v jednom zábere. Nemôžem nájsť žiadne informácie o tom, čo toto cvičenie režim je, takže som ešte váhajú odporučiť nákup.

V tesnej Hodnotenie Gel zákazníkov

Nižšie je uvedený výber spokojných zákazníkov. Tieto posudky prišli priamo z overených nákupov zakúpených priamo od výrobcov.

Dobrý pocit nájsť produkt, ktorý funguje – Ako 35 ročný, sexuálne aktívne ženy, je to naozaj dobré mať výrobok, ako je V-Tight uistiť, že všetko funguje správne. Milujem spôsob, akým to cítim. A mám rád istotu, že prinesie až bude ten správny čas. Ja neviem, niečo ktorý má dôveru s vedomím, že sa budete cítiť dobre pre neho, robí sex milión krát lepší … Som viac pod kontrolou, než som si kedy myslel, že by som mohol byť. Snažil som sa ďalších produktov, ktoré tvrdia to isté, ale žiadny z nich pracoval rovnako ako V-tesný. Andrea Henderson

Môžem získať viac, prosím – Po 2 mesiacoch V tesnej som tak 100% predal, všetko, čo môžem myslieť objednáva ďalšie napájanie 3 mesiace, akonáhle to vyčerpá. Nielen, že sa cítim ešte pevnejšie, ale sex vlastne cíti lepšie, a cítim sa lepšie s vedomím, sa cíti lepšie. Kylie Braxton

Najlepšie, čo som cítil v rokoch – som si istý, že nemám hovoriť nejakú ženu tam, čo sa stane, keď sa dostaneme trochu starší a kúsok ďalej do nášho ženstva. Niekedy stačí, že niečo navyše, aby hodiť nejaké nadšenie a dôveru späť do vášho sexuálneho života. V tesnej bolo presne to pre mňa. Cítim NEW a svieži a lepší ako ja v rokoch a som úplne istý v mojom omladený vaginálnej oblasti. Zakaždým, keď sa cíti ako prvýkrát. Cynthia Hampton

Naozaj rád, o výsledkoch – Aj keď moja voľná vagína bol koniec môjho sexuálneho života. Bol som strach, že môj priateľ bol nešťastný sexuálne a tak som prekvapený ho improvizovanú bitovým milovanie zahŕňajúce gél. Cítila som sa tak sexy a zapnutie používať. Bolo to úžasné, a bezpochyby je to obnovený náš vzťah a dokonca zvýšili svoj libido. Milujem to!!! Amanda Luther

Čítajte viac V-Tight Gel Napísali »

Výhody nevýhody

V-tesný krém je vytvorený tak, aby hladký a urobiť prísnejšie svoje vaginálnej obloženie. Rozvíja mäkkosť vaginálnej sliznice. To znamená viac vzrušenia v spálni.

Pros

 • Uskutočniteľný pre väčšinu dámy, ale niektoré správy nepatrné zmeny (klábosil s niekoľkými spoločníkmi dolu)
 • Relatívne nízka cena ako kontrastoval s ďalšími voliteľnými predmetmi
 • Veľmi ľahko sa používajú len ako nejaké iné všeobecné gélu
 • Bezpečné a bežné prvky, aby bolo v poriadku pre precitlivenosťou
 • No hrozný zápach alebo vôňa

Zápory

 • Nie je rozumné pre liečbu veľkých prípadov
 • Náklady môže byť trochu moc na niekoľko klientov (chápete, koľko budete platiť za klienti hovoria)
 • Dopady sú krátkodobo

záver

Vo svete, ktorý je plný šarlatánov, had ropy obchodníkov a podvody sa zdá, že V Tesná je jedným z tých dobrých. Oni robia ich najlepšie chrániť svoje výrobky tým, že riadi svoje predajné kanály a udržať vysokú kvalitu pri tom.

Pripomienky a kritici sú vynikajúce a skutočnosť, že záruku vrátenia peňazí 100% späť je ponúkaný, je vyhlásenie, že výrobcovia sú hrdí na svoj výrobok a ochotní stáť jej výsledkami.

Ak hľadáte alternatívu k operácii a je potrebné naučiť, aby sa vaše pošva užšie a udržať ju pevne, potom je to fantastická možnosť.

Súdiac podľa verejnej mienky budete vo vytržení, ako rýchlo to funguje, aké ľahké je používať a ako to mohlo zabrániť operáciu. Táto vaginálnej sprísnenie cream môže ušetriť tisíce dolárov a tlak po dlhšej zotavenie chirurgia.

Kliknite tu kúpiť V-Tight Gel z oficiálnych internetových stránok »

FLASH SALE 20% OFF »