V-צמוד ג’ל הסקירה: הוא הונאת ג’ל V-צמוד? תופעות לוואי Revealed

Home » Review » VTight » V-צמוד ג’ל הסקירה: הוא הונאת ג’ל V-צמוד? תופעות לוואי Revealed

דיון רפיון של הנרתיק אצל נשים הוא אפילו לא סטנדרטי כמו דנים אימפוטנציה זיקפה אצל גברים. גבירותיי רבות כל דרך העולם צריכה לנהל מתח נרתיקית אבוד. זה עלול להיות בעיה שברירי מאוד משאב דאגה ומבוכה. כל הדברים נחשבים, לא עוד! פריט מתקדם בשם ג’ל V-צמוד מסייע נשים ברחבי לקבוע בסוגיה זו בפעם האחרונה. ייתכן להתאושש הצעיר שלך מבלי אפילו צריך ללכת למומחה.

אתה יכול ללכת על פני מספר עצום של ביקורות באינטרנט כי שכב אמונה על הפריט. אנחנו מעבר לכל ספק עשינו! בשנת בעקבות בחינה, אנחנו נקלוט יותר לגבי פריט מבריק זה ואיך זה יכול לסייע לכם לקבל הנרתיק שלך יותר בחוזקה.

מהו ג’ל V-חזק?

ג’ל V-חזק הוא פריט שימושי כג’ל ממש לתקן הנרתיק שלך כמו של עניין בעת ​​הנוכחית. הרכב כל-הנורמלי מוגן לחלוטין והוא כנראה פריטי תיקון נרתיקית הטובים כלולים. הפריט גם משמש למעשה לשמן באזור הנרתיק למשך יותר מקסימים, מוצק מצוקה חינם חיים מיניים.

בהנאה בתוך המין מזוהה בצורה ישירה עם התקיפות נרתיקית. עם קרם תיקון נרתיקית הנוכחי, ג’ל V-צמוד, אתה יכול להשיג יותר בחוזקה נרתיק ולאחר מכן לשפר את ההנאה שלך בתוך היחסים.

איך ג’ל V-צמודה עבודות?

ישנם הסברים שונים מאחורי לאבד מוצקות נרתיקית. עבודה, שינויי הורמונים וההתבגרות הן חלק למטרות מסוימות מאחורי לאבד את המוצקות של הנרתיק. כל אלמנט מאפיין אחד של ג’ל V-צמודת reestablishes הצדדית של אזור הנרתיק ולסייע כדי בדרך כלל לשמן אותו גם.

געלט V-צמוד הוא קרם כי יש להחיל את הנרתיק. הג’ל גם מגיע ארוז עם פרקטיקות קיגל כי לתקן הנרתיק שלך מאפיין ודרך המקיף את כל.

אין שום חומרים כימיים היוצר ג’ל V-צמוד, ומעתה ואילך הוא לגמרי בסדר לשימוש זמן רב. האלמנט הנורמלי להסיק הצמח כלל הוא בחשדנות שנבחר עם שנים של עבודה ומחקר להציע מכך מהשורה ראשונה.

הג’ל המאוחד עם פרקטיקות סייע נשים רבות להשיג יותר בחוזקה נרתיק שעשויה להיות קשה להשיג אפילו עם ניתוחים יקרים מרשמי זמן רבים.

בראותו זאת, יש עם פריטים רגילים רבה, סובלנות והתמדה היא העיקר. בכל מקרה, נשים רבות נתקלו כי פעם אחת קביעת נרתיקית מושגת על ידי ג’ל הן באמצעות ופעילות גופנית, את ההשפעות הן בלתי-משתנית ועמיד.

מה הם המרכיבים של ג’ל V-חזק?

ג’ל V-צמוד, קרם מיצוק נרתיק נעשה מתוך כל אלמנט קבוע יחיד קבל ממקורות טבעיים. האלמנטים הדינמיים העיקריים של הקרם הוא תרכיז מהמוצר של צמח בשם תמצית עץ עלה ללוז Manjakani.

1. Manjakani

Manjakani הוא רחוק מהמשפחה של עץ אלון יתר על כן הוא טיפח מלזיה. מתרכז משרידי צמחים זה כבר נוצל קונבנציונלי ברחבי דרום מזרח אסיה כדי לטפל בבעיות רפואיות שונות כולל רפיון של נרתיק.

אלמנטי עיקרון התמצית הזאת הם חומרים בשם טאנינים.

יש חומרים פיטוכימי למעשה אלה נכס קשה עשויים לתקן תא האפיתל של רירית נרתיק.

2. הממליס

זהו שיח גילה בצפון ארה”ב והעלים שלה גם מכילים טאנינים שונים. התמצית שלה ב V-צמוד ג’ל גם הולכת על כסוכן הידוק לתקן את הנרתיק באופן נורמלי. זה כבר נעשה שימוש בדרך כלל להפחית נפיחות להקל פצעים קורים מעבודה.

אלמנטים שונים נכללים בהרכב של ג’ל V-Tight הם:

 • ארגינין: זה ידוע להגדיל את זרם הדם רפידות בנרתיק על ידי הרחבת הוורידים.
 • PCA נתרן: זהו בדרך כלל מלח חומצת אמינו היא חלק אלמנטים להרוות הרגיל של הגוף. החלק משמש למעשה להרוות את הנרתיק.
 • סודיום בנזואט: זה מנוצל כמו אחד כתוסף הבטוח ביותר.
 • תמצית הדרים: מנוצל זה כדי לשנות את צְרִיבָה של שמנת כדי לתאם את corrosiveness של הנרתיק כדי שאין עוד יישום פוסט החמרה.

כיצד להשתמש ג’ל V-חזק?

שימוש זה ג’ל V-צמוד הוא קל מאוד. הוא נגיש כמו ג’ל יבש unscented יתרון יוצא דופן. ניתן להשתמש בג’ל ביעילות בתוך כמה צעדים קצרים כפי שנדרש לאחר:

 • ודא שתי הידיים שלך הם ללא רבב
 • לחץ מידה קטנה של ג’ל (סביב הנפח של אפונה) על האצבע
 • יש למרוח את הקרם על רירית הנרתיק הפנימית ידי שיבוצים אותו בעדינות לתוך חור נרתיקית
 • בעדנה חזרה לשפשף את הג’ל על רירית הנרתיק

בתוך כמה דקות של שימוש, אתה תתחיל להרגיש יותר בחוזקה. עדיף כאשר נעשה שימוש רק לפני הסקס. זה בטוח לחלוטין ליישם עם קונדום ואתה לא תדרוש שום גריז מדי.

מה אתם מאמינים הם היתרונות והחסרונות?

הקרם V-הדוק נוצר כדי להחליק ולעשות הדוק רפידות בנרתיק שלך. היא מפתחת את הרכות של רירית הנרתיק. זה מרמז יותר התרגשות בחדר השינה.

יתרונות

 • ריאלי עבור רוב הנשים, לעומת זאת כמה שינויים זניחים דו”ח (פטפטו עם כמה בני לוויה שלי)
 • יחסית נמוך במחיר כמנוגד פריטים אחרים אופציונליים
 • קל מאוד לנצל פשוט כמו ג’ל כללי אחר
 • אלמנטים בטוחים ונורמלים לעשות את זה בסדר עבור ורגישויות יתר
 • אין ריח או ניחוח נורא

האם יש חסרונות של ג’ל V-צמוד?

 • לא סביר לטיפול במקרים גדולים
 • העלות עשויה להיות קצת יותר מדי עבור כמה לקוחות (אתה מבין כמה אתה משלם עבור, לקוחות אומרים)
 • ההשפעות הן עבור זמן קצר

האם יש תגובה של ג’ל V-צמוד?

ה- All ההרכב הרגיל של קרם V-הצמודה עושה את זה במידה רבה בטוחה לנצל וליישם. הגבירות שעברו ניצול זה מעל טומה מזמן לא שמו לב כל השפעות לוואי בכלל.

כל אחד מהאלמנטים של הקרם הם טבעיים המבוססים וההגדרה היא חסרת יסוד ובכך יוצא דופן בטוח לנצל.

איפה לרכוש את ג’ל V-צמוד?

זהו מקוונים נגישים עמים רבים, כולל ארה”ב, הודו, קנדה, בריטניה, מלזיה, אוסטרליה וחלק יותר. המקום הכי מעולה לרכוש ג’ל וגינלי זהו אתר מורשה.

המלצות ג’ל V-צמוד

הג’ל V-tight שימש מספר רב של נשים בכל רחבי העולם כדי לתקן הנרתיק שלהם בחינם. הם הפריט אספו מספר רב של המלצות חיוביות מלקוחות מילא מאוד מכל רחבי הגלובוס.

“הייתי מטיל ספק לגבי ג’ל V-חזק כאשר בחרתי לקנות אותו לתקן הנרתיק שלי לאחר לידת הילד השלישי. לא יכולתי להיות יותר מילא זאת. יכולתי להבחין בשינוי בתוך שבועיים יתר על כן אני המום על איך בדיוק זה תפקד!”

“גבירותיי רבות של הגילים מבינות כי רפיון נרתיקית עלול להיות חבל כזה, הוא לא באמת? מדי פעם אתם דורשים oomph נוסף והתלהבות להחיות דו קיום המין שלך. עם שמנת V-צמוד, יכולתי לשחזר דו קיום המין שלי על מסלול! מודה לכם מאוד כגון כמות גדולה שעזרו נשים כמוני להחזיר גיל ההעשרה שלהם!”

“אני פשוט מעריץ פריט זה. אני מתכוון יש כזה מגוון של פריטים שבעצם לא עובדים יותר. עם זאת, קרם זה, זה עובד נהדר. חמישה כוכבים!”

“הועברתי לחלוטין בהשתאות ההזדמנות הראשונה כאשר השתמשתי בו. אני ממש יכול להרגיש את המוצקות נרתיקית שלי! הייתי לקוח אמין, מנקודה זו והלאה. אתה השגת לקוח עמוק מושרש בי, ג’ל V-חזק!”

“אחרי גיל מסוים, יש נשים נטייה לאבד את הרבגוניות של הנרתיק. פריט כמו ג’ל V-צמוד הוא באמת אלוהי שנשלח. כתוצאת גבירותיי דינמיות מינית 36s עצמי, לא יכולתי להיות יותר תוכן גיליתי פריט המרהיב הזה! הייתי עקב ניצול קרם תיקון נרתיקית זה וזה עובד נפלא. הפריט ספק לי בודאות כי הייתי צריך את היכולת להפיק את המירב דו הקיום המיני שלי שוב וזה היה מרגיש נהדר גם. לא יכולתי להיות יותר תוכן עם הפריט. אני ממשיך לרשום אותו מספר לא מבוטל של האהובים ואנחנו כמכלול הם חסידים V-חזק!”

מהו המחיר של ג’ל V-חזק?

העלויות-צמודה V מאוד מתונה והוא נגיש כיום חבילות הנלוות:

V-tight לקנות 5 חבילות: להזמין שלוש חפיסות ולקבל שני ללא כל עלות!

היא משלבת 5 חבילות במחיר נמוך להדהים של רק 119.85 $! זה עושה כל עלות חבילה נמוכה ככל 23.97 $. זוהי עסקה מצוינת ביותר עם הנחה כוללת של 79.90 $

3 חבילות: סדר שתי חפיסות ולקבל אחד ללא כל עלות!

חבילה זו משלבת שלוש חבילות עבור 79.90 $. זה עושה כל חבילה תעלה 263.63 $ כי הוא כל ההנחה מתוך 39.95 $

אספקת חודש 1

חבילה אחת-צמודת V – 39.95 $

צו החבילה 5 ו 3 מלווה חינם ומספק גם. הפריט בנוסף מלווה ערובה בחזרה במזומן 100%.

לחץ כאן כדי לקנות ג’ל V-צמודה מהאתר הרשמי »

Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.

FLASH SALE 20% OFF »