Örtte 28 Day Skinny Tea Review – Czy to naprawdę działa?

Home » Review » 28 Day Skinny Tea » Örtte 28 Day Skinny Tea Review – Czy to naprawdę działa?

Last Updated on

Örtte 28 Day Skinny Tea Review - Czy to naprawdę działa?

Wczasy w Örtte 28 Day Skinny Tea Combo? Faceci w Örtte były nigdy tak miły, aby wysłać nam próbkę swojego produktu do przeglądu i mogę powiedzieć już teraz: byliśmy pod wrażeniem!

Co jest Örtte 28 Day Skinny Tea wszystkim chodzi?

Tak, zgadliście! Örtte 28 Day Skinny herbaty to herbata odchudzanie.

Jednak w przeciwieństwie do większości herbat odchudzających na rynku, ten oferuje kompletny system odchudzania, który działa 24 godziny na dobę , do tego stopnia, którą sprzedają go jako „Intense Weight Loss Tea”.

Aby osiągnąć powyższe cele, ten produkt jest dostarczany w workach 2 combo (która ostatnio 28 dni), jeden zawierających poranną herbatę i innych zawierających herbatę wieczorem.

Örtte 28 Day Skinny Tea Review - Czy to naprawdę działa?

Dlaczego dwa różne herbatki?

Cieszę się, że pytasz! To ich głównym punktem sprzedaży i naszym zdaniem powodem tego herbata wyróżnia się w bardzo konkurencyjnym rynku herbat odchudzających.

Podczas gdy większość herbat odchudzających się w jednej mieszance używać przez cały dzień-out, Örtte 28 Day Skinny Tea Combo oferuje 2 różnych mieszanek zoptymalizowanych dla pory dnia:

 • Rano herbata pakowana jest w górę z super owoców, witamin i minerałów. Jego głównym celem jest, aby dać Ci zastrzyk energii, gdy naprawdę potrzebują go (przez cały dzień), dodając w różnych korzyści z odchudzania metabolizm pobudzanie do zmniejszenia apetytu.
 • Wieczór herbata jest stymulantem wolne pozwalając cieszyć dobry sen (nigdy tak ważny dla zdrowego odchudzania) i jest zapakowany w różnych detoxing składniki, które będą wykonywać swoją magię przez całą noc.

Rano herbaty w szczegółach

Örtte za Skinny Morning Tea Herbata jest pełen fantastycznych składników, które będą pracować na swoim ciele przez cały dzień w różny sposób:

 • Oferuje wszystkie niezbędne witaminy i minerały
 • Zapewnia Państwu dawka energii myślał dzień
 • Zwiększa swój metabolizm , dzięki czemu można stracić więcej kalorii
 • Zmniejsza apetyt , dzięki czemu można utrzymać się w ryzach
 • Oczyszczające ciało z niechcianych toksyn
 • Poprawia nastrój i ogólny stan zdrowia

Örtte 28 Day Skinny Tea – Morning Tea Składniki

Zielona herbata

Wszechmocny zielona herbata. Nie ma herbaty odchudzające w świecie bez niego i nie ma powodu do tego. Jako silny przeciwutleniacz, to herbata jest dobrze znana z dawka energii to świadczy, jak również jego korzyści odchudzania . Jest to składnik rdzenia Örtte za Skinny Herbaty.

Yearba Mate Liść

Występuje w kilku napojów energetycznych, to liść naturalny z Ameryki Południowej był przedmiotem wielu badań i prób klinicznych, w których odkryto pewne korzyści, takie jak zmniejszenie objawów alergii i zmniejszenie ryzyka cukrzycy i wysokim poziomem cukru we krwi . Jednakże, jest to również związki działają jako tłumiące apetyt , zwiększa energię psychiczną i skupienie , poprawiają nastrój i promuje lepiej spać .

Lime Leaf

Pakiety z witamin, minerałów i przeciwutleniaczy, wapno liści jest dobrze znany wspomóc trawienie , które pomogą detox ciała .

Liść lotosu

Tradycyjnie stosowane w medycynie chińskiej, liść lotosu ma wiele korzyści zdrowotnych , w tym zapobiegania i leczenia grzybicy, stres i biegunka. To także poprawia czynność wątroby i zachęca do zdrowego odchudzania .

Liść mniszka

Jednym z bardziej potężny składnik, liść mniszka jest pełen antyoksydantów i witamin, które pobudzają ogólny stan zdrowia. To zwiększa metabolizm stopy, detoxes krew i pomaga w równoważenia zarówno poziom cukru i glukozy .

Korzeń rabarbaru

Głównie znany kulinarny, rabarbar jest bardzo intrygująca roślina, pełen silnych właściwościach zdrowotnych wzmacniające. Natomiast liście rabarbaru są lekko toksyczne, to korzeń jest niezwykle bogate w błonnik, witaminy i antyoksydanty .

Jagody goji

Jagody Goji są dobrze znane pożywienie ze względu na wysoką zawartość witaminy. Pomimo, że dość małe, są mocarze, które pobudzenia układu odpornościowego i stymulują energię i wydajność .

Jak wziąć poranną herbatę dla najlepszych rezultatów?

Kiedy zamawiasz jedno świadczenie (28 dni) z Örtte 28 Day Skinny herbatę, będzie coraz 28 dawki porannej herbacie. Te mają być podjęte każdego ranka z tych 28 dni .

Aby przygotować herbatę rano:

 • Zagotuj wodę
 • Umieścić torebkę w ulubionym kubku lub Örtte Infuser Butelka (jeśli posiadasz)
 • Wlać wrzącej wody w kubku lub infuzera butelki i pozostawić wlew przez 5 minut,
 • (Opcjonalnie) Na skręcie w smaku można dodać odrobinę cynamonu, cytryny i miodu do napoju

kliknij tutaj, aby zamówić 28 dni Skinny Herbata z oficjalnej strony »

Wieczór Herbata w szczegółach

Podobnie jak poranną herbatę, Örtte za Skinny Tea Wieczór herbata zawiera również potężne składniki. Działając za pośrednictwem swojej wieczór i noc, to herbata:

 • Detox organizm myśli noc
 • Dostarczy Ci wielu korzyści zdrowotnych
 • Pomoc ze zdrowego trawienia
 • Promować lepszy sen

Örtte 28 Day Skinny Tea – Wieczór Tea Składniki

Liść senesu

Liść senesu jest (Administracja Żywności i Leków USA) FDA bez recepty środek przeczyszczający. Często stosowany w klinikach, aby wyczyścić jelito przed kolonoskopii, składnik ten będzie oczyścić jelita grubego i układu trawiennego przez noc , zapewniając, że Twój organizm dostaje pozbyć się zbędnych toksyn .

Hawthorn Berry

Hawthorn Berry ma wiele zastosowań medycznych, od leczeniu chorób serca, poprawia układ krążenia, zmniejszając i zarządzaniu objawy dusznicy, bezsenność i biegunkę, zmniejszając niepokój, poprawia układ trawienny, … lista jest długa. Podsumowując, to pomaga w detoksykacji przy jednoczesnym zapewnieniu Ci wielu korzyści zdrowotnych .

Liść lotosu

Liść lotosu jest jednym z 2 składników, który jest obecny na zarówno rano i wieczorem herbat tego kombi. Jak widać powyżej, będzie to poprawić funkcjonowanie wątroby, zachęcając jednocześnie do zdrowego odchudzania .

Lime Leaf

Liście limonki jest inny składnik obecny w obu herbat. Pakiety z podstawowych witamin, minerałów i przeciwutleniaczy będzie pomagać w trawieniu i detox ciała .

Psyllium Husk Seed

Nasiona Psyllium Husk pakowane są pełne błonnika i będzie promować naturalne ruchy jelit , zapobiega dyskomfort i ospałość , a także kontrolować poziom cukru we krwi . Dzięki niemu będziesz w stanie lepiej spać w nocy, zapewniając dostać te 8 godzin dobrego snu sortowane!

Poria Cocos Stem Bark

Niezwykle popularne w Chinach, Poria ma obiecujące badania na zwierzętach, które pokazują jego potencjał do zarządzania raka i cukrzycy, ale te efekty są jeszcze być udowodnione w badaniach klinicznych na ludziach. Jednak niektóre z ich sprawdzonych możliwości obejmują przeciwgrzybiczne, przeciwzapalne i anty-wirusowe .

Jak wziąć wieczorną herbatę dla najlepszych rezultatów?

Kiedy zamawiasz jedno świadczenie (28 dni) z Örtte 28 Day Skinny herbatę, będzie coraz 14 dawek wieczornej herbaty. Te mają być podejmowane co drugi wieczór w ciągu 28 dni.

Aby przygotować herbatę rano:

 • Zagotuj wodę
 • Umieścić torebkę w ulubionym kubku lub Örtte Infuser Butelka (jeśli posiadasz)
 • Wlać wrzącej wody w kubku lub infuzera butelki i pozostawić wlew przez 5 minut,
 • (Opcjonalnie) Na skręcie w smaku można dodać odrobinę cynamonu, cytryny i miodu do napoju

Czy są skutki uboczne picia Örtte 28 Day Skinny herbaty?

Dobre wieści – bez skutków ubocznych w ogóle.

Ta herbata jest produkowany wyłącznie z najlepszych naturalnych składników, bez know powiązanych skutków ubocznych.

Uwaga: Ten produkt nie jest przeznaczony dla tych, którzy są w ciąży lub karmiących piersią.

Jak długo trwa jedna dostawa Örtte Skinny Tea Combo trwać?

Jak wspomniano powyżej, każdy kombi wyposażony w 2 worki:

 • Rano herbaty worek zawierający 28 torebek (należy wziąć 1 dzień)
 • Wieczór herbata worek zawiera 14 torebek (należy wziąć 1 co drugi dzień)

Jeśli nie pominąć żadnej dzień (zalecane dla uzyskania najlepszych rezultatów), każdy combo potrwa dokładnie 28 dni, więc myślę o niej jako dostaw miesiąca.

Referencje klientów – czy to naprawdę działa?

Örtte 28 Day Skinny Tea Review - Czy to naprawdę działa? Referencje klientów

Mogę iść i na cały dzień na wszystkich naukowych informacji o każdego składnika, ale na koniec dnia myślę, że wszystko, czego naprawdę chciał wiedzieć, czy ten produkt działa i czy jest wart swojej ceny.

A odpowiedź na to z naszego punktu widzenia jest to, że tak, to działa i dostarcza wyniki .

Ale nie wierz nam na słowo, tylko od niego.

Produkt ten rośnie w ogromnym tempie z powodu swoich zadowolonych klientów stale dzielenie się swoimi pozytywnymi doświadczeniami w kanałach social media. Ich baza fanów nawet obejmują różnorodne gwiazd!

Gdzie kupić Örtte 28 dni Skinny herbaty?

Ten produkt jest dostępny w sprzedaży od jego oficjalna strona internetowa dla £ 32,95.

Chociaż można znaleźć w innych sklepach, zawsze zalecamy kupowanie poza oficjalną stronę za najlepszą cenę.

kliknij tutaj, aby zamówić 28 dni Skinny Herbata z oficjalnej strony »

FLASH SALE 20% OFF »