Örtte 28 תה סקיני יום: תוצאות סקירה

Home » Review » 28 Day Skinny Tea » Örtte 28 תה סקיני יום: תוצאות סקירה

Last Updated on

תה סקיני Örtte: תוצאות סקירה

Örtte 28 תה סקיני יום: תוצאות סקירה

שלום לכולם! אם אתם לא יודעים, נשלחתי תה מתוכנת Örtte סקנדינביה תוך חזרה. סיימתי תוכנית Detox שלי. לקחתי הפסקת התה והחל בתכנית התה סקיני לפני כמה שבועות ואני חייב לומר שאני די מרוצה מהתוצאות.

מהו תה סקיני Örtte?

Örtte סקיני תה הוא תה להרזיה טעים מוכן הרים במיוחד 100% רכיבים טבעיים ואורגניים. Örtte סקיני תה נועד לסייע לירידה במשקל על ידי עוזר לדכא את התיאבון כדי לעזור עם נשנוש רצוי בין ארוחות וגם להגביר את חילוף החומרים כדי לשפר את פוטנציאל שריפת שומן bodys. קומבו התה Örtte סקיני מגיע עם שני תה בבוקר ובערב, שניהם עם מרכיבים ייחודיים כדי להציע לך את היתרונות הטובים ביותר עבור בזמנים שונים של היום. התה בבוקר נועד כדי לעזור לך להרגיש אנרגטי ורענן, כמו גם לתת את חילוף החומרים שלכם התחלת בעיטה כדי לעזור לך לאורך כל היום. התה הערב נועד לסייע לך להרגיש נינוח ורגוע ולעזור לגוף לרפא ולנקות לילה.

היתרונות של Örtte סקיני תה

  • מנקה את הגוף מרעלים ופסולת עבור רמות מטבוליזם ואנרגיה מוגברת.
  • מוסיף חומרים מזינים רבים המחזקים את הבריאות שלך ואת המערכת החיסונית.
  • מפחית את תיאבון ואת שן המתוק, כך שתוכל למנוע אכילת יתר חטיפים.

ortte 28 יום תה בבוקר רזה

לחץ כאן כדי להזמין 28 יום סקיני תה מהאתר הרשמי »

Örtte 28 סקירות של לקוחות יום סקיני תה

Örtte 28 יום סקירת תה סקיני - האם זה באמת עובד?  המלצות של לקוחות

  • די מופתע זה ממש כמו שאני חושב שיש לה טעם ממש טוב. אני אוהב תה רגיל אבל מעולם לא היה הרבה של אוהד של תה צמחים פירותי אבל זה מפתיע לטובה – סאלי Durrant
  • אני אוהב איך יש לו את התה השונה לזמנים שונים במהלך היום. אני אוהב את הטעם של ערב אחד אבל מעדיפים בבוקר אחד באופן אישי. אני לא בטוח אם אני רואה הרבה הבדל OA מורגש מבחינת רואה הרבה הבדל אבל אני לא צריך לשים על כל משקל לאחרונה כך thats יתרון. בסך הכל הייתי משתמש זה שוב – קרוליין Tulesworth
  • ממש קל לשתות ומעדיפים זה כמו שאני לא יכול לבלוע גלולות – איימי גיבסון
  • באמת אוהב איך יש לו תה בבוקר ובערב וכי הם שונים. בשביל הטעם אני מעדיף תה בערב אבל אני אוהב את האנרגיה תה הבוקר נותן לי. אז ar שאני כמעט כבר סיימתי את 28 הימים והוא יכול לראות כמה הרזיה סביב הבטן ומותן שלי. אני לא לשקלל את עצמי כל כך לא יודע כמה בדיוק איבדתי אבל בהחלט כמה! מאוד שמח עם זה יהיה לקנות שוב בקרוב !! – מישל האנטר

Örtte 28 תוצאות יום סקיני תה

אז, כמה ויתורים, אני כבר מפעיל את אותה ואני כבר אוכלים פחות או יותר באותה צורה שהייתי לפני שהתחלתי את התוכנית, כך הייתי אומר, שהתוצאות אינן לומר משהו, כי אני לא להפסיד קצת משקל עם תוכנית זו בניגוד לתוכנית גמילה. למען האמת, אני לא ממש אוהבת את הטעם תה לילה, אבל זה עוזר לנקות את המערכת שלי.

עם זאת, אולי אני רוצה להזהיר כמה מכם שיש להם בטן מאוד רגישה. יש לי עצירות רעה כל כך תה זה פשוט מדגדג מערכת שלי ועוזר לנקות אותו.

לפני Örtte סקיני תה
משקל: 55.0kg

מותן: 65cm
היפ: 86cm
ירכיים (ב אגודל): [R] 58.0cm, [יב] 58.5cm
Arms (העבה): [R] 25cm, [יב] 25cm

לאחר Örtte סקיני תה
משקל: 54.3kg
62cm מותן
היפ: 80 ס”מ
ירכיים (באותו אגודל): [R] 56cm, [יב] 55.5cm
Arms (העבה): [R] -24 ס”מ, [יב] -24 ס”מ

אני אפילו לא צוחק, הייתי כל כך גאים בתוצאות, אני חייב לומר שאני שמח שעשיתי לרדת בגודל, אולי קיבלתי רזה כמו גם, למרות המשקל לא להיות יותר מדי רחוקים אחד מהשני. אני מרגיש במשקל זה היה די בריא ואני בהחלט הייתי רכש חוזר זה שוב.

Tastewise, הייתי אומר שהתה הבוקר הוא מאוד נעים, אבל אני באמת לא מחבב את טעם הסנה עלה כפי שהוא באמת מדגדג את רפלקס ההקאה, אם כי אני יודע כמה מחבריי שלקחו תה הרזיה לפני בסדר / כמו טעם. הייתי אומר שאני מעדיף תה חם בוודאות.

בדומה לתוכנית גמילה, אני אוהב תלול תה בבקבוק המים שלי, כדי שאוכל להביא אותו סביב איתי לאורך כל היום. לא שוכח שיש המון המון מים רגילים שביניהם (אם אני נתקל תה הלילה) כך שאני לא לייבש בניגוד במהלך התכנית הקודמת. אני מקווה שאתם מוצאים סקירה קצרה זו שימושית

איפה לקנות 28 Örtte יום סקיני תה?

מוצר זה זמין לקנות זה האתר הרשמי של 32.95 £.

אפשר למצוא בחנויות אחרות, אנחנו תמיד ממליצים לקנות את האתר הרשמי של המחיר הטוב ביותר.

לחץ כאן כדי להזמין 28 יום סקיני תה מהאתר הרשמי »

FLASH SALE 20% OFF »