Brestrogen סקירה: מוכחת & קרם טבעי חזה הגברה

Home » Review » Brestrogen » Brestrogen סקירה: מוכחת & קרם טבעי חזה הגברה

זוהי הסקירה Brestrogen מיטב תוכלו למצוא באינטרנט. הנה הסיבה: כשמדובר שיפורי חזה טבעי, אני דווקא יודע על מה אני מדבר. במיוחד כשמדובר סרומים הגדלת חזה כזה.

עם זאת, רק בגלל שמישהו אומר “זהו המוצר הטוב ביותר שאתה יכול לקנות” לא אומר שזה אכן המוצר הטוב ביותר. אני שומע טענות כאלה כל הזמן, במיוחד על ידי אנשים שרק הצטרף תזונה המבוססת Multi Level Marketing (MLM) החברה.

זה לא אומר שהמוצרים שלהם למצוץ או כי הם לא יודעים מה הם מדברים, אלא: איך הם יכולים להגיד את זה הוא המוצר הטוב ביותר הזמינים כיום אם היא המוצר היחיד שהם אי פעם ניסו?

זה יכול להיות מוצר טוב במיוחד וזה עלול לעשות פלאות עבורם, אבל יש – ב דעתי הכנה – לא טוען שזה יהיה המוצר המוחלט הטוב בעולם. אלא אם כן כמובן יש אחד ראיות מדעיות – שספקו מקורות משוחדים – כדי להוכיח טענות כאלה.

זה לא שונה כאשר מדובר קרמים מיצוק השד כמו Brestrogen. זה יכול להיות בסרום פנטסטי, אבל האם זה באמת כל מה שאומר עליה להיות? בוא נגלה!

סקירת Brestrogen הכנה שלי

ראשית, וידוי: אני קצת חנון מדע. כמו, אני רוצה להבין למה משהו עובד. אז כשמדובר ויטמינים, רפואה, צמחי מרפא, קרמים, וכו ‘, אני רוצה לדעת מה המרכיבים נמצאים בו שאמורות לגרום לזה לעבוד.

תורה היא כל הכיף והמשחקים, אבל זה לא מה שאנחנו מחפשים, נכון? אנחנו רוצים תוצאות!

אנחנו רואים מאה מחקרים רפואיים נעשו שם קבוצה אחת לוקחת את המוצר בפועל, והקבוצה השנייה לוקחת פלצבו *. קבוצות עם זאת שניהם מאמינים שהם לוקחים את הדבר האמיתי.

* הערה: פלצבו (במקרה שאתה לא יודע) הוא בדרך כלל מוצר מזויף (בין אם מדובר גלולות, זריקות, משחות, וכו ‘), כי אין את המאפיינים הקסם של המוצר האמיתי.

בדיקות ואז נעשות על פני תקופה ארוכה של זמן שבו שני הקבוצות לצרוך / להשתמש במוצר שלהם. ואז בסוף המחקר, שתי הקבוצות נבדקות כדי לראות אם המוצר האמיתי שעשה את ההבדל זה טוען לעשות.

בדיקות מסוג זה נפוצות במיוחד בתחום הרפואי, אם וכאשר המוצר כולל נוסחא או מרכיב כי עדיין לא ידועה היטב בקרב הקהילה המדעית. במקרה של Brestrogen, אני לא עשיתי בדיקת פלצבו וגם אני יודע אם בדיקה כזו אי פעם נעשתה.

למרות למזלנו, סרום Brestrogen עשוי מרכיבים ידועים בקהילה המדעית. אז כל מה שאנחנו צריכים לעשות הוא לברר מה המרכיבים הם (אני מפרק אותם בהמשך), ולאחר מכן לברר מה הם – מבחינה מדעית – מה המרכיבים הללו ידועים לעשות כאשר מוחל / נצרך.

בדיקות Placebo – ועשרות בדיקות אחרות – נעשו בנפרד עבור כל אחד החומרים שנמצאו Brestrogen וכן, המדע עושה לאשר להם להיות לגיטימי. כלומר המרכיבים עושים מה שהם טוענים שהם עושים.

מצרכי Brestrogen

במקום שיש תריסר מבלבל “woowoo” המרכיבים (שעשוי או עלול לא לעבוד), יש Brestrogen יפה רק מאוזן נדחס שני מרכיבים מרכזיים ידועים: Pueraria Mirifica וויטמין E.

בואו נסתכל כל אחד מהם ביתר פירוט!

Pueraria Mirifica

mirifica Pueraria הוא צמח שנמצא בצפון וצפון מזרח תאילנד ומיאנמר. למרות השם היה ראשון (באופן רשמי) שפורסם ב 1952, ישנן עדויות חוזרות 700 שנה, המציינות את המפעל היה לשמש למגוון מטרות רפואיות וקוסמטיות לזמן רב לפני כן.

אחד המסמכים מוקדם לדבר על צמחי mirifica Pueraria תורגם לומר “היתרונות של תרופה זו הוא לתמוך בזיכרון, לדבר גדול (aka המאיץ ביטחון), ולהיות מסוגל לזכור שלושה ספרים של האסטרולוגיה, להפוך את העור חלק כמו שש שנים ילד בן, לחיות יותר מ 1000 שנה ומחלות טפיל אינם מסוגלים להיות צרות.” 

אני בטוח הקיסרים ביום ההוא נצרך הרבה Pueraria mirifica בתקווה לחיות אלף שנים, hehe.

הוא אמר כי “… ברפואה תאילנדית מסורתית, נהוג להשתמש Pueraria mirifica כמו קרם לחות עור, כדי לשפר לצמיחה מחודשת של שיער, כדי לשפר את גמישות גוף ואת ביצועים מיניים, וכדי איתן להגדיל את השדיים.”

אבל…

מה המשמעות של המדע המודרני להגיד על  Pueraria Mirifica ?

הודות לטכנולוגיה המודרנית ותגליות מדעיות (שלא לדבר על ניסויים קליניים), אנו יודעים כעת כי Pueraria Mirifica הוא צמח נס אפילו יותר ממה שהוא אי פעם היה ככל הנראה באותם ימים.

מלבד לעזור להילחם סרטן איבר הרבייה (במיוחד סרטן השד), בדיקות הוכיחו Pueraria לשימוש mirifica כדי לעזור לווסת הורמונים, אשר בסופו של דבר עזרו נשים (וגברים) להיראות ולהרגיש הרבה יותר צעיר הם באמת היו.

למעשה, את היתרונות כמו-אסטרוגן של רב mirifica Pueraria הראו להפעיל מחדש את הורמוני גדילה ההתבגרות באופן חיובי שגרם השדיים שלנו לגדול כשהיינו בני נוער. 

אם אתה מייחל השדיים תחושה למראה מוצקים וצעירים יותר, זה לבד הוא que שלך ​​כי Brestrogen הוא בשבילך.

אלה אינם רק יתרונות של Pueraria mirifica אף. יש הרבה יותר!

כאשר נשים בגילים 46 ומעלה התחילו להשתמש במוצרי Pueraria mirifica, מחקר קליני למסקנה שזה עזר ו השתפר גלי חום (אשר נפוצים בקרב נשים בגיל מעבר), תסכול, הפרעת שינה, יובש בעור, כולסטרול גבוה בדם, אמנוריאה, וגיל מעבר אחר הסימפטומים -related.

אם אתם נמצאים בקבוצת גיל זו או מתקרבים כי קבוצת גיל, לקיחת Brestrogen היא לא brainer!

מחקר אחר הוכיח Pueraria mirifica להיות סוכן חמצון כי סייע להאט (ותפסיק) התקדמות האלצהיימר. זה חלקית מאשר את הממצאים העתיקים של איך זה יעזור אחד לשנן ספרים שלמים.

מחקרים אחרים שונים גם הראו Pueraria Mirifica להגדלת צפיפות עצם. כלומר, זה האט (ו התהפך) הזדקנות עצם. כפי שאתה ודאי יודע או לא, אובדן עצם בדרך כלל מתחיל להתרחש בגיל 30 ו מאיץ ככל שמתבגרים. זה ממש גורם לגברים ולנשים להתחיל מתכווצים. וברגע שאתה מתחיל להתכווץ, קמטים הם לא הרחק מאחור.

אז אם אתם אוהבים את הרעיון של לא מקבל קמטים או אפילו רוצה להפוך אותם, לוקח Brestrogen היא התחלה טובה.

לעזאזל, אפילו אם אתה סתם מפחד יתושי נושאת מחלה, להתחיל להשתמש במוצרים עשירים Pueraria Mirifica (כמו Brestrogen). המדע אומר שזה יהרוג את היתושים.

כמובן שישנם לפחות תריסר יותר קליניים נבדקו יתרונות לשימוש Pueraria mirifica שאוכל לרשום כאן אבל הבנת את הנקודה: אם אתה רוצה להתמצק להגדיל את הציצים שלך, להרגיש צעיר נראה סקסי שוב, אתה רוצה להשתמש Brestrogen .

זה היה רק ​​המרכיב הראשון נמצא Brestrogen. בואו נסתכל על אחד השני גם כן.

ויטמין E

ויטמין E הוא מרכיב נפוץ יותר. רוב הסיכויים הם די טוב כי אתה מכיר היטב את זה או יודע לפחות אחד או שני דברים בקשר לזה. למען מאמר סקירה זה – וכדי להבין מדוע Brestrogen יצטרך ויטמין E בו – הבה נעבור רק כמה מהיתרונות המרכזיים כפי שהם מתייחסים בסרום Brestrogen.

בראש ובראשונה, הוא מתנהג כמו נוגדי חמצון. כלומר זה עוזר לאזן את רמת הכולסטרול שלך. אז על ידי צריכת ויטמין E יותר, אתה לא רק להיות בריא אך תישאר צעיר יותר גם כן.

שנית, נוגד חמצון ויטמין E הוא כל כך חזק שהוא יכול להדוף דלקת בתוך הגוף שלך, כמו גם על העור שלך. זה לא רק מאט את תהליך ההזדקנות החיצוני אבל שומר על הלב חזק גם כן. זה ענק : אם אנחנו הולכים להיות שיפור המראה הפיזי שלנו, והדבר האחרון שאנחנו רוצים הוא לב חלש. אז נשאר צעיר, הופך מפתה, כל זאת תוך חיזוק הלב – הוא win win בספרים שלי.

ויטמין E גם עוזרת לעור להחזיר לחות וגמישות. הדבר נכון במיוחד במקרה כאשר נעשה בצורה בסרום (כמו זה של Brestrogen). זה גם מסייע בהגנה על העור מפני קרני השמש האולטרה סגולות, ובכך – בסופו של דבר – מגן עליך מפני סרטן העור.

לעזאזל, כמה רופאים להרחיק לכת עד כדי להמליץ ​​E ויטמין לאנשים המעוניינים לשפר את המראה והתחושה של השיער שלהם, לטפל כוויות שמש, אקנה, צלקות, ואפילו קמטים. שוב, עוזר לך להיראות ולהרגיש צעיר.

בדומה mirifica Pueraria, ויטמין E מקלה לנהל נושאים הקשורים להורמונים כמו PMS, עלייה במשקל, אלרגיות, דלקות בדרכי השתן, שינויים בעור, חרדה ועייפות. אֵיך? בסייענו ההורמונים שלך כדי לאזן.

זה עניין גדול. גם אם בנושאים נשיים הם לא עניין גדול אתה, לדמיין אותם הופך אפילו פחות בעיה. מדהים, נכון? אני מסכים!

הבא ברשימה? הראייה שלך. רופאים להרחיק לכת עד כדי לומר כי ויטמין E לשימוש עשויה להקטין את הסיכון של ניוון מקולרי הקשור לגיל. במילים אחרות, הוא שומר על הראייה שלך לבדוק. כמי שמשמש חצי עיוור בעין אחת, יש לי הערכה עצומה לכך: Gotta לעשות מה שאתה יכול כדי לשמור על העיניים האלה מתפקדת במלוא התפוקה.

עוד תועלת אנטי אייג’ינג של ויטמין E? מחקרים מתקדמים להראות את זה כדי להקטין את הסיכון לדמנציה מאוד בזמן להפחית את ההשפעה של מחלת האלצהיימר. אתה ואני כנראה לא חושבים על אף אחד מזה הרבה, אבל אם אתה יכול – היום – להשקיע לתוך לבריאות הנפש של העתיד שלך, האם זה לא יהיה שווה את זה? זה יהיה (ועודנו) בספרים שלי!

אחרון ברשימה הקצרה שלי הוא סיבולת פיזית וכוח שרירים. ויטמין E עוזר עם מחזור הדם, אשר בסופו של דבר עוזר להזין את התאים. זה עוזר להילחם בעייפות ומשפר את כוח השרירים. להיות חזק יותר “ער” הם רכיבי מפתח יש פחות תאונות בחיים.

שוב, את רשימת היתרונות של ויטמין E יכולה להמשיך עוד ועוד ועוד, אבל בסוף היום זה מסתכם בזה: ויטמין E תעזור לך לחיות מלאות חיים מהנים יותר. וכן, זה יגרום לך להיראות סקסי ולהרגיש צעיר שוב.

אני יודע כי הוא הרבה מידע כדי התהליך, אך כדי לעטוף אותו, Brestrogen עובד. זה לא רק המלצה אקראית של מישהו יותר. אנחנו בחנו את המדע מגבה את הנסיוב ואנחנו יודעים כעת כי ישנם אנטי-אייג’ינג טבעי עצום והטבות לחיזוק שד כדי להשתמש בו.

בטח יש אמור אחרת “הגדלת חזה” ו “מיצוק שד” מוצרים שם בחוץ, אבל הם באמת עובדים? איך הם עושים – מדעיים – מחסנית נגד Brestrogen? אני בטוח שהם אפילו לא מתקרבים!

האם Brestrogen לעבוד בשבילך?

הדבר עם Brestrogen הוא: זה עובד. לקוחות נשבעו על ידה, המדע אומר שזה עובד, וחשוב מכל, ההוכחה היא בתוצאות אנשים מקבלים מלהשתמש בה.

למעשה, המדע אומר שאם אתה משתמש באופן קבוע החומרים שנמצאו Brestrogen, תרוויח שפע של יתרונות. אחד מהם להיות שדי צעיר perkier.

אבל תשמע: תשכחו מה שיש לי לומר על Brestrogen. גם אם אני זו בדיקת הסרום הפופולרי, יש לזכור כי לדעתי יכולה להיות מטעה ומוטה מאוד. אז, שוב, שוכח את העובדה שאני נשבעתי מוצר זה.

במקום זאת, להקשיב מה יש למדע לומר על זה. לקרוא מחדש את התפלגות החומר Brestrogen לעיל. שימו לב איך הצלחתי בקושי לגרד את פני השטח על מה המרכיבים Brestrogen הוכחו מדעית לעשות. אין ספק המרכיבים – שמרכיבי Brestrogen – עבודה.

מלבד הניסיון האישי שלי עם Brestrogen – מה שהופך אותו זכה אוטומטית לדעתי – יש לנו ראיות מדעיות עצומות המסביר מדוע החוויה שלי הייתה לא פחות פנומנלית. אם אתה עדיין לא בטוח לגבי מקבל Brestrogen למרות (ואני מבין לחלוטין אם אתה) תסתכל על המלצות של לקוחות Brestrogen.

לבסוף, הדרך היחידה לברר 100% בוודאות אם המוצר מתאים לך, תנסה את זה. Brestrogen מקל סופר ללקוחות לקבל תחושה של המוצר. אם לאחר 6 שבועות תחליט כי המוצר אינו מתאים לך, לנצל 60 יום הכסף שלהם בחזרה להבטיח.

מעולם לא שלחתי מוצר בחזרה אליהם אבל שמעתי מידיד – מזוהה עם Brestrogen – כי הם טובים מאוד מכבדים כסף בחזרה ערבויות. כלומר ללא סיכון מצידך, ואת פוטנציאל יוצא דופן עדיין.

1 BOX
$ 74.97
Retail: $ 124.95
Savings: $ 49.98
buy now »
3 BOXES + 1 FREE
$ 224.91
Retail: $ 339.85
Savings: $ 114.94
buy now »
2 BOXES
$ 149.94
Retail: $ 239.95
Savings: $ 90.01
buy now »

לחץ כאן כדי לקנות Brestrogen מהאתר הרשמי »

Experienced Nutritionist with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Universitas Indonesia (UI).

FLASH SALE 20% OFF »